BaHar ÇiÇeKlErİ BüYüYor (Mart-Nisan-Mayıs 2007 Bebişleri)

Başlatan Almiş'inAnniş'i, 07 Eylül , 2007, 21:44:04

« önceki - sonraki »

nagihan

yemeği pişirdim. çamaşır astım. şimdide ütüye gidiyom
önce şu yeni aldığım yemek tarifini yazayım. patatesli patlıcan yemeği yaptım

Almiş'inAnniş'i

nagihan

ciddimisin  ??? :icon_scratch: :toothy10:
geçenki gibi iğrenç olmadı bu seferki

ღ°cerenay.♥.

merhaba kızlar,alperi doyururken bir uğradım.
bide ağağğıyl klavyeye müdahele etmese çok iyi olcak ya!!!... :BangHead:

semacım müzik güzeldi,yumuşak bir ses tonu var ...
yaş olarak büyüklüğü gaptırmam arkideşleğ  :tongue3: 8.10.72
terazi oluyorum yaniii...

nagihan

aramızdaki en büyük sensin ama maşallah  :nazar: görüntü itibariyle en küçük gözükende sensin.
sema unutmadım senin şu mucizevi zayıflama yöntemini. hadi ama çok merak ettim

nagihan

ponçik

resimler çok güzel çıkmış hepiniz çok tatlısınız
ama Nagihanda çok esrarengiz  :D  ama ben seni avatardan hatılıyom heheeh  :D

valla benim kalbim çok temiz , foruma giremiyorum ama dün msn 'den Razi ye diyorum ki : ne zaman topuklu terlikleri giyip sana geliyoruz  :ehi:
meğer siz o esnada ooohooooo kekler , bööööörekler ,çaylaaaaaar  :toothy10:
neyse artıkın başka sefere bi kadıköy buluşması ya da Burculara gideriz  :hello2:

afiyet bal şeker olsun , hem çalışıyorum , hemde oruçluyum  ;D gelsem de bön bön bakardım anca heheheee  :D

öptüüüm hepinizi güzeller  :opucuk:

sema_aksu

Anaa, bi formül dedik millet coşmuş.  :ehi: Ama kızlar üzgünüm sizler bunu kullnamazsınız çünkü emziriyorsunuz. Şimdi size linkini bulup ekleyeceğim.
ASSS SOOONA!  :k06:

sema_aksu

http://www.herbalife.com.tr/default.asp

Ben bu ürünlerden kullanarak ilk defa çok ağır ve çok sağlıklı kilo verdim. Yani normalde şu şok diyetlerle bir haftada 7-8 kilo verip, birkaç ay sonra bunu 9-10 kilo olarak geri aldığım için metabolizmam bozulmuştu. Emzirmem bittiğinde bu ürüne başladım ve normal kullanımından biraz daha serbest bir şekilde kullanmama rağmen kalıcı olarak kilo verdim. Ama devam etmem lazım, verdiğim kiloda kaldım, daha çoook yol kat etmem gerekiyor.  :sad1: Mesela ayda 3 kilo falan veriyordum ama hayatımda hiç bu kadar sağlıklı beslendiğim bir dönem olmamıştı. Çünkü bebeklerin mamalarında nasıl alınması gereken vitamin, mineral vs vs.'ler oluyorsa bunda da aynı şekilde var. Ayrıca lif tabletleri gibi birçok takviye, ihtiyacınız olan besin öğelerini fazlasıyla karşılıyor. Kilo kontrolü için günde 1 öğün sadece bu mamadan içmek, kilo vermek için de 2 öğün yerine bu mamayı tüketmek gerekiyor. Açlık hissetmiyorsunuz, lif yapısı midede şişerek tokluk hissi yaratıyor. Ayrıca bütün besin öğelerini aldığınız için hiçbir şekilde enerji düşüklüğü hissetmiyorsunuz. Benim son zamanlarda bırakma sebebim açlık hissinden çok, aç olmasam da sürekli bir şeyler atıştırma isteğimden ileri geliyor. Çünkü mevsim dönüyor ve ben böyle zamanlarda biraz depresif olurum ve aburcubura takılırım.

Kısa sürede mucize beklemeyin, zaten o mucizelere de güvenmeyin. Buna güvenir misiniz bilmem ama ben güveniyorum ve sadece paylaşıyorum. Her ne kadar sağlıklı olduğuna inanırsam inanayım kimseye tavsiyede bulunmam böyle bir konu için.

Bizim  burada bir eczane var, ben o kadından alıyordum. Emzirme döneminde gittiğimde kadın bana satmamıştı, çocuğa doğal gıdalardan gelen süt gitmeli demişti. Elimdeki paket bitince kadın beni distribütör yapacak. Bu vesileyle biraz daha ucuza alabiliyormuşum. Sonuçta bir mama kutusu 54 ytl falandı yanılmıyorsam. Bitkisel lif tablet 34 ytl'ydi sanırım. Kutu mama 3 hafta gidiyor, tablet aylarca gider, benim daha bitmedi mesela, sadece 1 kez almıştım.
Ayrıca kuzenim bu firmada çalışıyor ve o düzenli uyguladığı için uzun bir zamanda  bayağı  kilo verdi. Eşi de öyle.

Bööle işte. ;)

Almiş'inAnniş'i

bi aralar bunun yüzünden hastanelik olanlar hatta ölenler dahi olduğunu hatırlıyorum  :honk:

Almiş'inAnniş'i

Alıntı yapılan: g10c@ - 20 Eylül , 2007, 16:37:14
resimler çok güzel çıkmış hepiniz çok tatlısınız
ama Nagihanda çok esrarengiz  :D  ama ben seni avatardan hatılıyom heheeh  :D

valla benim kalbim çok temiz , foruma giremiyorum ama dün msn 'den Razi ye diyorum ki : ne zaman topuklu terlikleri giyip sana geliyoruz  :ehi:
meğer siz o esnada ooohooooo kekler , bööööörekler ,çaylaaaaaar  :toothy10:
neyse artıkın başka sefere bi kadıköy buluşması ya da Burculara gideriz  :hello2:

afiyet bal şeker olsun , hem çalışıyorum , hemde oruçluyum  ;D gelsem de bön bön bakardım anca heheheee  :D

öptüüüm hepinizi güzeller  :opucuk:

goncacım biz aslında tepe natilius da buluşucaktık ama barış paşa hastalandığı için sema gelemedi bizde ani bir kararla buluşma yerini benim eve yönlendirdik  :k06:
bence 3. buluşmayı ramazan bayramından sonra düzenleyelim yoksa yağmur kar başlayınca bizim tanışmamız bahara kalacak  :'(

Almiş'inAnniş'i

Alıntı yapılan: cerenay - 20 Eylül , 2007, 15:25:00
merhaba kızlar,alperi doyururken bir uğradım.
bide ağağğıyl klavyeye müdahele etmese çok iyi olcak ya!!!... :BangHead:

semacım müzik güzeldi,yumuşak bir ses tonu var ...
yaş olarak büyüklüğü gaptırmam arkideşleğ  :tongue3: 8.10.72
terazi oluyorum yaniii...
denge timsalim benim  :love9: , niye foruma katkında bir dengesizlik sezinliyorum ben acaba  :director:

Almiş'inAnniş'i

nagihan

Alıntı yapılan: sema_aksu - 20 Eylül , 2007, 17:00:58
http://www.herbalife.com.tr/default.asp

Ben bu ürünlerden kullanarak ilk defa çok ağır ve çok sağlıklı kilo verdim. Yani normalde şu şok diyetlerle bir haftada 7-8 kilo verip, birkaç ay sonra bunu 9-10 kilo olarak geri aldığım için metabolizmam bozulmuştu. Emzirmem bittiğinde bu ürüne başladım ve normal kullanımından biraz daha serbest bir şekilde kullanmama rağmen kalıcı olarak kilo verdim. Ama devam etmem lazım, verdiğim kiloda kaldım, daha çoook yol kat etmem gerekiyor.  :sad1: Mesela ayda 3 kilo falan veriyordum ama hayatımda hiç bu kadar sağlıklı beslendiğim bir dönem olmamıştı. Çünkü bebeklerin mamalarında nasıl alınması gereken vitamin, mineral vs vs.'ler oluyorsa bunda da aynı şekilde var. Ayrıca lif tabletleri gibi birçok takviye, ihtiyacınız olan besin öğelerini fazlasıyla karşılıyor. Kilo kontrolü için günde 1 öğün sadece bu mamadan içmek, kilo vermek için de 2 öğün yerine bu mamayı tüketmek gerekiyor. Açlık hissetmiyorsunuz, lif yapısı midede şişerek tokluk hissi yaratıyor. Ayrıca bütün besin öğelerini aldığınız için hiçbir şekilde enerji düşüklüğü hissetmiyorsunuz. Benim son zamanlarda bırakma sebebim açlık hissinden çok, aç olmasam da sürekli bir şeyler atıştırma isteğimden ileri geliyor. Çünkü mevsim dönüyor ve ben böyle zamanlarda biraz depresif olurum ve aburcubura takılırım.

Kısa sürede mucize beklemeyin, zaten o mucizelere de güvenmeyin. Buna güvenir misiniz bilmem ama ben güveniyorum ve sadece paylaşıyorum. Her ne kadar sağlıklı olduğuna inanırsam inanayım kimseye tavsiyede bulunmam böyle bir konu için.

Bizim  burada bir eczane var, ben o kadından alıyordum. Emzirme döneminde gittiğimde kadın bana satmamıştı, çocuğa doğal gıdalardan gelen süt gitmeli demişti. Elimdeki paket bitince kadın beni distribütör yapacak. Bu vesileyle biraz daha ucuza alabiliyormuşum. Sonuçta bir mama kutusu 54 ytl falandı yanılmıyorsam. Bitkisel lif tablet 34 ytl'ydi sanırım. Kutu mama 3 hafta gidiyor, tablet aylarca gider, benim daha bitmedi mesela, sadece 1 kez almıştım.
Ayrıca kuzenim bu firmada çalışıyor ve o düzenli uyguladığı için uzun bir zamanda  bayağı  kilo verdi. Eşi de öyle.

Bööle işte. ;)

semacım eşim herbalifr dispirtörü. buna rağmen beni düzenli olarak kullandıramadı. ve bende bu ürünlerden iki kilo verme dışında bir sonuç alamadım.
bende ileriki bir tarihte kullanmayı düünüyorum. şu an geceleride olsa naza süt veriyorum. o yüzden şu an kilo verme programını uygulayamam.

nagihan