BaHar ÇiÇeKlErİ BüYüYor (Mart-Nisan-Mayıs 2007 Bebişleri)

Başlatan Almiş'inAnniş'i, 07 Eylül , 2007, 21:44:04

« önceki - sonraki »

ఇ-Oº°‘¨selin¨‘°ºO-ఇ

AHH TATLIM YA HEMEN TARAFTAR ARAMALARI İÇİNE GEÇMEM LAZIM DESENE  :laughing7:

SEN DEMEK BAYA BİR ŞİDDETLİ ÇARPMIŞSIN CANIM YAA BÖLE OLMUŞUN DESENE  :k02: OKUDUM YİNE İYİ İÇİNDE KALMAMIŞ SÖYLEMİŞSİN YAZI FALAN NİYE ASMADINIZ DİYE  :k06:

VAY SENİ GİDİ ORGANİK ŞEKER DİLEKCİKKK
AYY NE GÜLDÜMM HE BURDA OKUYUNCA  :k06: :k06:

ARTIK ÖLE HAYATIM FORUMA GİRMEME GİBİ BİRŞEY YAPMIYACAĞIM AMA BAZI SAYFALARDAN UZAK KALINCA ZATEN MUTLUYUM, AMAN AMAN BENCEDE HİÇ BULAŞMA KURU GÜRÜLTÜ YAPANLARIN SESLERİNİN KESİLDİĞİ BİR OLAYDI ZATEN ÇOK GÜZEL BAŞKA ARKADAŞLAR EDİNDİMM HEPSİ KAFA DENGİMM DEDİĞİN GİBİ MSN SÜPER BİR ORTAM OLUYOR BULUŞMAK İÇİN  ;)
SENİNDE GELMENE ÇOK SEVİNDİMM KADROMUZ TAMAMLANIYOR YAVAŞ YAVAŞ... :hieyt:

En büyük varığım NAZ'ım
بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا ال

adalet

oooo baya kayanatmisin

emel hosgeldin

razi dilek sana yakinmi yada arakadisinmi  :k06:

selincim ben yoken neler oldu yaw haberim yok
cok merakli oldugumu biliyorsunuz anlatin hemen yoksa siserim  :k06:

kankami aradim neti bozukmus bu aksam biri gelip yapcakamis eger olursa
kankiskomun hepinize selami vardi ozlemis sizi
iyilermis cok sukur

cegirgemi aradim cepi kapaliydi ev numarasinida bilmiyorum bir ara bana verdi
nereye yazdim bilmiyorum  :icon_scratch:

ఇ-Oº°‘¨selin¨‘°ºO-ఇ

adaletiim hayatım boşver ne analtmaya değer nede dinlemeye  :icon_thumright:

biz keyfimize bakalımm konuşulcak çok şey var değilmii tatlişkomm  :love8:

ha bu arada aleyküm selam  ;)

demek çekirgene ulaşamadın bende ev teli vardı sanırım bi bakıyda yarın ararım bn burcişi

muuuuuuuuuuuucccccckkkkkkkkkkkkkkkkkssssssss  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

En büyük varığım NAZ'ım

jbdun

selam,
razi bak bunlar sana canım arkadaşımmm :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:
şimdi bunlar da nerden çıktı diyceksin belki kızcaksın amaaa, şu ben mi büfeye girdim büfe mi bana lafına ve devamına çok güldüm, şu durumumda beni güldürdün de allah da seni güldürsün canım :amin: tabi bu arada çok geçmiş olsun :opucuk:

burcuyla bugün konuştum, işlerinden dolayı ve babasının rahatsızlığından dolayı girememiş , allaha şükür babası iyiymiş. Kendisi ve emir de iyi :opucuk:

nagihan, adalet, selin ve emel bunlar da sizlereee :flowers:

jbdun

ben iyi değilim maalesef...
moralim çok bozuk, başım davul gibi, 1haftadan beri anaannem rahatsızdı, bugün daha da kötüymüş, 1haftada 3kere ambulans gelmiş eve,
75yaşında, kendini bırakmış iyice
eşim yarın sabahtan gidelim dedi , annemi aradım o da gelmeyin dedi. Muhtemelen fenalaştığını görmeyelim diye (bizde kalıyor anaannem). Her an kötü habere hazırlıklı olmamı söyledi kuzenim, allah çektirmesin yatağa düşürmesin dedi...
keşke orada olabilseydim, anaannemi görebilseydim ...

ama öyle kötü görüp de sonradan o haliyle hatırlamak da istemiyorum ki muhtemelen annemler ondan gelme dediler bana...
bol bol dua etmekten başka yapacak pek fazla bişeyim yok galiba :y25:

Almiş'inAnniş'i

günaydın kızlar
yani bir neşe ile açtım forumu ama jbdun un iletisini gördüğümde tek kelimeyle çöktüm

git arkadaşım, nası hatırlayacağın önemli değil
zor gününde seni yanında hissetmesi, helallik vermesi önemli bence
keşke babaannem can çekişirken bende onun yanında olup elini tutabilseydim
son kez ona onu çoooookkkkkk sevdiğimi söyleyebilseydim  :y25:

adiloş dilek bana yakın oturuyo canım ama henüz hiç görüşmek nasip olmadı
en kısa zamanda bi buluşma ayarlicaz inşaallah  :amin:

Alıntı yapılan: emel 19884 - 11 Eylül , 2008, 14:53:23
  remzıyecım sımdı gordum gecen bıseyler yaparken sanırım oynamısım yasım 24 hayatım ahhh keske 1 yasında olsam ama ne gusel hele bıde efenın yerınde ben olsam ne sanslı bu cocuklar ya :ehi:

gelırım tabı sayfanıza ama once cagırıp sonra hop dıye sen geldın demeyın bazıları gıbı he yanlıs anlama senı onlarla bır tutar gıbı oldu ama senın yerın ayrı bılmenı ısterım yanlıs anlam sakın ok :opucuk:

ıstesın anladım canım ee nasılsın bakalım ısler yogun mu

kızım o nası laf öyle  :caca:
bizim riyasız, maskesiz, gerçekten içten ve samimi, dürüst ve seviyeli dostlara daima kapımız açık   :love3:
önce döver sonra severim  :toothy10:

Alıntı yapılan: **selin** - 11 Eylül , 2008, 20:27:05
adaletiim hayatım boşver ne analtmaya değer nede dinlemeye  :icon_thumright:

biz keyfimize bakalımm konuşulcak çok şey var değilmii tatlişkomm  :love8:

ha bu arada aleyküm selam  ;)

demek çekirgene ulaşamadın bende ev teli vardı sanırım bi bakıyda yarın ararım bn burcişi

muuuuuuuuuuuucccccckkkkkkkkkkkkkkkkkssssssss  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
:icon_thumright:

burcimi nun ve emir paşanın iyi olmasına çok sevindim, dönün artık sizde aramıza  :director:
DÜNÜŞÜÜÜÜÜÜÜÜÜMMMMMMM SENİ ÇOK ÖZLEDİİİİİİMMMMMMMM  :love9:[/color]

(¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,

SLM KIZLAR ,,

BEN SİZİ YOKSUNUZ DİYE HİÇ UĞRAMIYORDUM AMA DÜN BİR BAKTIM  :-ooo  :-ooo :-ooo  REMZİŞ SAYFAMIZA (ÇOCUKTA YAPARIM KARİYERDE )UĞRAMIŞ BENDE GİDEYİMDE YERİNDE CEVAP VEREYİM DEDİMMM.. :hieyt:  :hieyt: HAYIRLISI OLSUN İŞ BAŞLAMIŞSIN DESENE SENDE ÇOCUKTA YAPARIM KARİYER ÜYESİSİN ARTIK  :k06: :k06:  :k06:

Almiş'inAnniş'i

ay evet zuhal
varmı öyle bi gurup
beni de alın aranıza  :ehi: :ehi: :ehi:
ama önce gurup üyelerinin listesini görmem lazım  :laughing7:

oozge

başta ben gelıyorum remziyecimm  :k06: :k06: :k06:

senın ıcın kafiimi bılemıycemm emmeeeeeee

sayfamısa beklerız herzaman haberın olaaa

zuzum sende gelmıssın buralara seloda sayfamıza gelın dıodu hepp nıhayet gelebıldımm

eee cok yogunum buara napalımm o syfadan o syfaya atlamak dert anlatmak zor oluorrr annadınız sız onu :icon_thumright:

AYY RAZİ VAR ÖYLE BİR GURUP

YİNE DE GELİP GÖREBİLİRSİN  :laughing7:  :laughing7:  :laughing7:

RAZİŞ OSKİDE BENİM YİĞENİM BENİM DOĞUM DÖNEMİMDE BENİM İÇİN BİRŞEYLER YAZARKEN KEŞFETTİ FORMU  :laughing7:  :laughing7:

SİZDE GİRMİYORDUNUZ DAHA BUGÜN GÖRDÜM SAYFAYA YAZDIĞINI ONDAN ZIPLADIM  ;D

ఇ-Oº°‘¨selin¨‘°ºO-ఇ

GÜNAYDINNN ARKADAŞLARR

ÖNCELİKLE JBDUN ARKADAŞIM, İNAN ÇOK ÜZÜLDÜMMM KENDİMİ SENİN YERİNE KOYDUM BENİMDE ANANEM ŞUAN BİZDE, 75 YAŞINDA TABİ ALLAHA ŞÜKÜR BİR RAHATSIZLIĞI YOK AMA NASILDA SEVİYORUM VARYA KENDİSİNİ, YAŞLILAR AYNI COCUK GİBİ OLUYORLAR...ÖYLE MASUMLARKİ, ALLAHTAN ÜMİT KESİLMEZ CANIM YAA HİÇ BELLİ OLMAZ BELKİ İYİLEŞİVERİR AMA GERÇEKTEN DAHADA CİDDİLEŞİRSE DURUMU FIRSATIN VARSA BENDE GİT DERİM CANIM YA SONRADAN PİŞMAN OLMANI İSTEMEM.... BENDE BABANEMİN SON GÜNLERİNDE HASTANEDE YANINDAYDIMM ÖLÜCEĞİN BİLİR GİBİ KONUŞURDU BENİMLE...TORUNU VARDI DÜĞÜN OLUCAKTI ERTELEMEYİN DER DURURDU HEP :y25:

MASKESİZİM SAMİMİ VE İÇTENİM VEDE SEVİYELİYİMM DA DAAMM BAK KAPILAR NASILDA AÇILIYOR  :laughing7:
REMZİYECİM ÖNCE BENİ DÖVDÜ  :caca: SONRADA SEVDİ  :love3: İNSAN SEVDİĞİNİ SEVER VE DÖVERMİŞ  :tongue3:

OZGECİM VE ZUHALİM HOŞGELDİN CANIMCIIMMM SİZİ GÖRMEK NE GÜZELL :flowers:  :flowers:

En büyük varığım NAZ'ım

oozge

hoşbulduk selomm
arada zıyaret ıyı oluo demiii
oh be benımde yuzum gozum acıldııııııııııı wallaaaaaaa  :k06: :k06: :k06:

ఇ-Oº°‘¨selin¨‘°ºO-ఇ

ÖZGECİMM BURDAKİ ARKADAŞLAR ÇOK İYİDİRLER DÜRÜST SAMİMİ VE İÇTENDİRLER AYNI ZUHALİN VİRÜS TARAMASI YAPTIĞI GİBİ TARANMIŞTIR BURALARDA HEPSİ 4X4 , ŞÖLE DESEM ANLARMISIN ACABA YANİ TEMPRA DEĞİLLER DU BAKALIM ANLIYCANMI  :k06: :k06: :k06:

En büyük varığım NAZ'ım

ÖLDÜRDÜN BENİ GÜLMEKTEN (ÇOK İYİ ANLADIM )  :ehi:  :ehi:  :ehi:

oozge

heeeeee demek vırus taramasından gectı heeeeeeeeee
bızım antıvırustenmı gecmış acepppp yoksamm  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ama  hıc gelmıodum buraya ben ne bileimmm :y25: :y25: :y25:

4X4 demekk ozmn ben hep gelırım buraya sen de kefılsın bak hemmm bıkaç kısıyı tanıorum ama sohbetım olmadı hıc kaynaşırıs artıkım tabııı konusmak ısterlerseeee  :icon_scratch:
cunku 2 grup oluştu ya blıosunuz  :icon_thumright:

tempra heeee puhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: