BaHar ÇiÇeKlErİ BüYüYor (Mart-Nisan-Mayıs 2007 Bebişleri)

Başlatan Almiş'inAnniş'i, 07 Eylül , 2007, 21:44:04

« önceki - sonraki »

ఇ-Oº°‘¨selin¨‘°ºO-ఇ

AFERİN KIZ SİZE  :aferin:

EE ÇOCUKLUĞUMUZ MAHALLEDE GEÇTİ HEPİMİZİNN AYNI DİLİ KONUŞUYOR VE ANLAŞIYORUZ NEDE OLSA  :occasion14:

En büyük varığım NAZ'ım
بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا ال

oozge

ఇ-Oº°‘¨selin¨‘°ºO-ఇ

En büyük varığım NAZ'ım
بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا ال

burcu-emir

kızlar merhabaaaa
uzun bir aradan sonra nihayet gelebildim....uzun ve yorucu günler geçirdik ama nihayet herşey yoluna girdi. :amin: sayfalarımız bayağı bi yol katetmiş buna da çok sevindim ayrıca  ;)
canım jbdunum ve canım nagişim beni merak edip dün aradılar,sağolun kızlar  :opucuk: ayrıca buradan bizi sorup merak eden arkadaşlarıma da kocamanından  :opucuk:
şimdi sırayla başlıyorum

adiloşşşş,sen var ya seeeennnnnnn  :caca: tam sopalıksın...taaa buralara kadar geldin ve tırıs tırıs geri döndün eee ben size ne diyeyiiiimm bacımmm,adem beye de ayrıca teeseflerimi ilet lütfen.kızım ben seni çocukları görücem diye o sıkışıklıkta ne paln proceler yaptım biliyo muusun :violent1: aşkolsun sana ve ademe .bu arada erdem hastalanmış,geçmiş olsun kuzuma,allah beterinden saklasın,şimdi nasıl iyi mi bari???ayrıca cumali kuzusu erkekliğe ilk adımı da atımış,hayırlı uğurlu olsun,damatlığını da görürsünüz inşallah  :nazar: ama sen görürsün,sende bu yaşama azmi varken,kazık bilem çakarsın  :k06:

remziye,çok sevindim,hayırlı uğurlu olsun işin.umarım yeni işinde ve işyerinde çok mutlu olursun.almiş nasıl?yokluğuna alışabildi mi,sabah bırakırken ağlıyor mu,yoksa sorunsuz bırakabiliyo msuun?

nagişim,evine dönmüşsün,henüz alışma safhasındasın sanırım,bende de öyle oluyor çünkü,anneme gidiyorum ,bikaç gün kalınca ev bana yabancı geliyor,ama oradaykende aaahh evime bi gitseeem diye hayıflanıp duruyorum ,tam kararsız kazımım yani  :k06:

aslıhan nerelerde bacılarrr,kızancıkları naparmış???haber alan var mı?hali vakti yerinde mi?nerelerde ne yaparmışşş fikri zikri olan varsa bi anlatsın ,össledim valla

jbdunum ,ananene çok ama çok geçmiş olsun.umarım bir an önce atlatır.bende böyle birşey yaşadım 3 sene evvel babaannem hastalandı,maalesef kaybettik,benim için büyük şoktu,çünkü beni o büyütmüştü,mahvoldum  :y25: ama hayat devam ediyor ,yapabilecek bişey kalmıyor bazen insana...

sellliiinnn,sen nasılsın can kuşummm.naz kuzu napıyor?öp benim için onu
veeee tüüüüm diğerrrr minik kuzularııııımm hepinizi çok öptüüümmmm,tatlı kokulu bahar çiçeklerim  :love9:

adalet

hehe demek yakalandik  :tongue3: :k06:
erdem birakmiyor bir turlu yazayim

yeni gelen arkadaslar hosgelmisler

jbduncum gecmis olsun allah ell ayaga koymasin
imkanin varsa git gor

cegirgemmmmmmmmmmmm hosgeldin delu sayfalari okumamissin sana bir suru sey yazdik hata ben seni ispiyonladim diger foruma yaziyor buraya yazmiyor diye  :toothy10:
bende dun seni aradim fakat cep.in kapaliydi

hehe ademe okudum msj.ni vurun abaliya diyor   :toothy10: :toothy10:

dun kankamla konustum iyimis fakat neti yokmus gelcek insallah en kisa zamnda

selincim  :opucuk:

nagisim hanim nerdesin  :director:
razi isler yogunmu  ??? yoksun

optum hepinizi
erdemin bagirmasiyla anca bu kadar yazdim  :tongue3: :caca:

Almiş'inAnniş'i

bu gün cuma kızlar tahsilat günü  :honk:
telefon kulağıma yapıştı
burcimuuu hoşgeldin canımm
kızlar sizde hoş geldiniz
tek tek yazamıyorum

patron buralarda
enselenmim  ;D

Almiş'inAnniş'i

Alıntı yapılan: burcu-emir - 12 Eylül , 2008, 15:00:10

remziye,çok sevindim,hayırlı uğurlu olsun işin.umarım yeni işinde ve işyerinde çok mutlu olursun.almiş nasıl?yokluğuna alışabildi mi,sabah bırakırken ağlıyor mu,yoksa sorunsuz bırakabiliyo msuun?

biraz mızmızlanıyo tabi teyzesi
ama babaanneyi üzecek kadar değil  :aferin:
yokluğumda duruyo
huzursuzluk yapmıyomuş
ama beni görünce çok fana
boynuma atlıyo  :y25:
aniiii  anniiiimmmm diyo
dudak öpücüğü veriyo  :love3:
adın ne kızım senin diyince

amiaaa diyo  :k06:
akıllı kızıma boncuk gönderin bakem  :caca:
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Almiş'inAnniş'i

ay söylemeyi unuttum
malum bayram yaklaşıyo
bende kızıma el öpmeyi öğrettim
malum ekonomik kriz olayı
öğrensin ki bayramda keseleri dolduralım  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

herkesin elini öpüyo
arada kaptırıp kendi elinide öpüyo  :ehi: :ehi: :ehi:

Almiş'inAnniş'i

Alıntı yapılan: ఇ-Oº°'¨CELİNE¨'°ºO-ఇ - 12 Eylül , 2008, 14:45:07
ADİLOŞCUMM GÖRDÜM SENİİ   :opucuk:
selin tarz yapmışız anacım
ne iş  :k06: :k06: :k06:

kızlar parça parça yazıyom ki
patron gelirse
bütün yazdıklarımı birden kapatmak zorunda kalmim diye
biraz kalabalık görüncek ama
iş yeri hali
kusura bakmayın artıkın  :suclu:

Almiş'inAnniş'i

Alıntı yapılan: [[[QSq€€]]] - 12 Eylül , 2008, 09:39:15
başta ben gelıyorum remziyecimm  :k06: :k06: :k06:

senın ıcın kafiimi bılemıycemm emmeeeeeee

sayfamısa beklerız herzaman haberın olaaa

zuzum sende gelmıssın buralara seloda sayfamıza gelın dıodu hepp nıhayet gelebıldımm

eee cok yogunum buara napalımm o syfadan o syfaya atlamak dert anlatmak zor oluorrr annadınız sız onu :icon_thumright:

inşaAllah özgecim
uzun zaman forumdan uzak kaldım
tekrar ısınma turları atıyorum
bide kısıtlı girebiliyorum
zamanla fırsat buldukça uğramaya çalışıcam ;)

Almiş'inAnniş'i

Alıntı yapılan: ZUZZUU :)) - 12 Eylül , 2008, 09:43:54
AYY RAZİ VAR ÖYLE BİR GURUP

YİNE DE GELİP GÖREBİLİRSİN  :laughing7:  :laughing7:  :laughing7:

RAZİŞ OSKİDE BENİM YİĞENİM BENİM DOĞUM DÖNEMİMDE BENİM İÇİN BİRŞEYLER YAZARKEN KEŞFETTİ FORMU  :laughing7:  :laughing7:

SİZDE GİRMİYORDUNUZ DAHA BUGÜN GÖRDÜM SAYFAYA YAZDIĞINI ONDAN ZIPLADIM  ;D
akraba olduğunuzu bilmiyodum :)
yani özge kariyer yapıyo ama
çocuk yapamıyo nşa sanırım :D

Organik_Seker

Yazdıklarım gitmiş, yine yazıyım barim :) Selin'cim ben ole guldururum bacım neye guldun acaba ! (!)  :ehi:

ADALET remziyeyle forumdan tanısıoz sevıom onu ay lav yu remziye :love9: Aynı yakada oturuyoruz fakat gorusmek nasıp olmadı kendısıyle :D

SAYGILAR :D

Nazar duası
بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ

Almiş'inAnniş'i

Alıntı yapılan: ఇ-Oº°'¨CELİNE¨'°ºO-ఇ - 12 Eylül , 2008, 10:36:11
GÜNAYDINNN ARKADAŞLARR

ÖNCELİKLE JBDUN ARKADAŞIM, İNAN ÇOK ÜZÜLDÜMMM KENDİMİ SENİN YERİNE KOYDUM BENİMDE ANANEM ŞUAN BİZDE, 75 YAŞINDA TABİ ALLAHA ŞÜKÜR BİR RAHATSIZLIĞI YOK AMA NASILDA SEVİYORUM VARYA KENDİSİNİ, YAŞLILAR AYNI COCUK GİBİ OLUYORLAR...ÖYLE MASUMLARKİ, ALLAHTAN ÜMİT KESİLMEZ CANIM YAA HİÇ BELLİ OLMAZ BELKİ İYİLEŞİVERİR AMA GERÇEKTEN DAHADA CİDDİLEŞİRSE DURUMU FIRSATIN VARSA BENDE GİT DERİM CANIM YA SONRADAN PİŞMAN OLMANI İSTEMEM.... BENDE BABANEMİN SON GÜNLERİNDE HASTANEDE YANINDAYDIMM ÖLÜCEĞİN BİLİR GİBİ KONUŞURDU BENİMLE...TORUNU VARDI DÜĞÜN OLUCAKTI ERTELEMEYİN DER DURURDU HEP :y25:

MASKESİZİM SAMİMİ VE İÇTENİM VEDE SEVİYELİYİMM DA DAAMM BAK KAPILAR NASILDA AÇILIYOR  :laughing7:
REMZİYECİM ÖNCE BENİ DÖVDÜ  :caca: SONRADA SEVDİ  :love3: İNSAN SEVDİĞİNİ SEVER VE DÖVERMİŞ  :tongue3:

OZGECİM VE ZUHALİM HOŞGELDİN CANIMCIIMMM SİZİ GÖRMEK NE GÜZELL :flowers:  :flowers:
kız o işin şakası  :love7:
ben sana hiç kıyar mıyım?  :-ooo
insan sevdiğini dövmez  :laughing7:

Almiş'inAnniş'i

Organik_Seker

Nazar duası
بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ