27 Nisan , 2024, 09:39:12

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

dua edin arkadaşlar lütfen

Başlatan zeyneptalha, 14 Haziran , 2009, 13:32:22

« önceki - sonraki »

zeyneptalha

arkadaşlar kıızım henüz 11 aylık ve perşembe günü 3.havalesini geçirdi doktorlar 7 yaşına kadar 2havale geçirmesi normal demişlerdi pazartesi günü EEG ye gircek ve sonuc belli olcak lütfen  arkadaşlar dua edin rabbim hakkımızda hayırlısını versin aranızda bu konuuda bilgisi olan varmı epilepsi olabilir diyende oldu lütfen dua istiyorum
allah c.c razı olsun

oezlem

Canim öncelikle gecmis olsun Allah enkisa zamanda sifasini verir insallah bu konu hakkinda bilgim yok malesef ama dualarim sizinle sende dualarini eksiketme canim :amin: :amin: :amin:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

CANIM ÇOK GEÇMİŞ OLSUN KONU HAKKINDA BİLGİM YOK AMA DUALARIM SİZİNLE İNŞALLAH HİÇBİŞEY OLMIYCAK YAVRUNA EPİLEPSİ FALAN OLMAZ OLMAZ SEN GÖNLÜNÜ FERAH TUT BİTANEM KENDİNEDE KIZINADA ÇOK İİ BAK  :amin:

sunga25 ((( Serpil )))

:( ALLAH ACİL ŞİFALAR VERSİN ZEYNEP GERCEKTEN COK ÜZÜLDÜMM İNŞ EN KISA SÜREDE SAGLIGINA KAVUSUR MINIK MELEGİN...DUALARIMIZ SENİNLE

zeyneptalha

arkadaşlar hepinize cok teşekkürederim
dün sonuçlar cıktı beyin dalgaları düzgün cıktı ama doktorlar bu epilepsi hastalıgının olmadını göstermez dedi
ailede olunca genetik olabilir dediler şimdi  15 gün ilaç tedavisine başladık havale geçirmemesi için ondan sonrada ankaraya götürecegiz inşallah
duasını eksik etmeyen bütün arkadaşlarıma cok teşekkür ederim
allah c.c razı olsun
rabbim küçük meleklerimizi korusun inşallah

DER!N

Çok şükür, güzel sonuçlar almışsınız inş. sağlığı da yerindedir.

MuhafazanALLAH. Başka sıkıntılar göstermesin ona da size de inş.  :amin: :amin:

zeyneptalha

amin canım şuan daha iyi en azından ateşlenmesi durdu
allah kimseyi hastalıkla imtihan etmesin
bizden daha kötü durumda olanlar var insan kendi başına gelince daha iyi anlamaya başlıyo
allah onlarada en kısa zaman da şafi ismi tecellisiyle şifa verir inşallah  :amin:

neslihan

Allah ım yüksek ateş tüm annelerin korkulu rüyası,Rabbim yavrunu esirgesin.Birden uykuda bile vurabiliyor ciddi zararlara neden olabiliyor

Allah yardımcın olsun.Tabiki tüm annelerinde yardımcısı olsun.İnşallah kalıcı bir hasar bırakmaz

denizkabuğu

Benim kızımda 10 aylıkken havale geçirdi çok zor günler yaşamıştık ama 2 yi birdaha görmemek için hep dua ettim ateşlenince başında bekledim İnşallah Allahım öncelikle sizin ve bütün annelerin yardımcısı olur doktor bize 6 aydan önce 6 yaşından sonra havalke geçirirse daha riskli demişti inşallah mutlu haberler alırsınız.
Başkalarının Kusurlarını Örtmede Gece Gibi Ol. . .

burcuş

Canım çok geçmiş olsun ... Allahım minik yavrunu korusun inşallah  :amin:

..BahaR●●

CANIM BENİM RABBİM YAR VE YARDIMCIN OLSUN İNŞ.KOLAYLIKLA ATLATIR SAĞLIKLI BÜYÜR BEBİŞİN RABBİM SİZE BAĞLASIN YAVRUNUZU...