Yaşadığımız veya Doğduğumuz Şehirlerden Görüntüler Koyalım

Başlatan can yine cannnn, 13 Haziran , 2009, 21:01:35

« önceki - sonraki »

sarisinn

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

»-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

»-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

sarisinn

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

bende selcan m.o sen trbzondasın ne mutlu sana cok ösledım memleketımı cok :'( :'( :'(

sarisinn

memnun oldum.belkide daha önce tanıştık.eski üyeleren olmalısın..ama ben epeydir giremedim okdar yeni insanlar üye olmuşki kimseyi hatırlıyamıyorum..
evet ben trabzondayım..evlenincede annemin evinin az ilerisine taşındım.çok uzaklaşmadım anlıyacan..

can yine cannnn

Alıntı yapılan: sarışınn - 31 Ekim , 2009, 20:08:56

uzunsokak..
aşkımla çok kaçardık trabzona rizeden çok güzel uzun sokak magazalarda öyle

merhaba mihrapım nasılsın canım benim  :opucuk:
can dediklerim....

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

yo ben eskı degılım 3 4 ay oldu baslıyalı galıba ne gusel annenın yanındasın sefanı sur ben uzakım  :'(

sarisinn

Alıntı yapılan: °ღ♥ღ° NeRmİn°ღ♥ღ° - 31 Ekim , 2009, 20:37:53

uzunsokak..

kaçaklar sizii...
iyiym canım benim sen nasılsın..nasıl gidiyo hayat :opucuk:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

ah bu uzun sokak azmı ısler cevırmemısdım burda dersaneye gıderdık aksam kursuna balonları su doldurur camdan asagı atardık :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

sarisinn

Alıntı yapılan: ღ♥ღ [AşkMeleqi]ღ ♥ღ - 31 Ekim , 2009, 20:38:06
yo ben eskı degılım 3 4 ay oldu baslıyalı galıba ne gusel annenın yanındasın sefanı sur ben uzakım  :'(
bende 3 aydır çok sık giremiyorum..sürekli yattığım için..evet canım annemin yanında olmak çok güzel o olmasa ben napardım..aşermeye başladığımdan beri annemdeyim..yakınımda olmasının çok faydasını görüyorum..

sarisinn

Alıntı yapılan: ღ♥ღ [AşkMeleqi]ღ ♥ღ - 31 Ekim , 2009, 20:39:25
ah bu uzun sokak azmı ısler cevırmemısdım burda dersaneye gıderdık aksam kursuna balonları su doldurur camdan asagı atardık :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

can yine cannnn

Alıntı yapılan: sarışınn - 31 Ekim , 2009, 20:39:10
Alıntı yapılan: °ღ♥ღ° NeRmİn°ღ♥ღ° - 31 Ekim , 2009, 20:37:53

uzunsokak..

kaçaklar sizii...
iyiym canım benim sen nasılsın..nasıl gidiyo hayat :opucuk:
evet kaçaktık ne güzeldi o günler ya şimdi kaçmaya gerek yok ama vakitte yok :k06: :k06: :k06:
bende iyiyim tatlım hayat ağır geliyo dedim selcan kızdı bana bende lafı çevirdim :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
can dediklerim....

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

tabı aılenın yakın olması cok gusel benım ne esım tarafından nede kendı tarafımdan kımse yok allah bebısını kucaına almayı nasıp etsın canım :amin: