Yaşadığımız veya Doğduğumuz Şehirlerden Görüntüler Koyalım

Başlatan can yine cannnn, 13 Haziran , 2009, 21:01:35

« önceki - sonraki »

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

evet hel semaverdekı cay manzara of ösledım daha bussuru resım var yolluyom :k06: :k06: :k06:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

βαlκιz

Alıntı yapılan: ღ♥ღ [AşkMeleqi]ღ ♥ღ - 28 Ekim , 2009, 18:06:27
evet hel semaverdekı cay manzara of ösledım daha bussuru resım var yolluyom :k06: :k06: :k06:
en son çocuklarla  gitmiştik yaa yinemi gitsemmm ablam da hazır çagırıyooo ama havalar soguyoo çocuklar hasta olur fazla gezersem boztepede serin oluyoo :k06: ama gitmek istiyorummm :y25: :y25: :y25:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

»-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

βαlκιz

trabzonda yaşasam keşkee yaa çokkk güzellll oh ablam buralara gelmek istiyo ben oraya gitmek istiyom :k06:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

Alıntı yapılan: balkız - 28 Ekim , 2009, 18:16:03
trabzonda yaşasam keşkee yaa çokkk güzellll oh ablam buralara gelmek istiyo ben oraya gitmek istiyom :k06:
nıye böle oluyo benımde kardesım geldı ben burda yasasam dıyo acababısdemı sorun var :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

βαlκιz

Balböceği

como

como golu

comodaki kilise cok buyuk bi kiliseee heykeller acayip biseyyy

βαlκιz

Alıntı yapılan: balkız - 28 Ekim , 2009, 17:38:02
Alıntı yapılan: ..вeвıѕн●● - 28 Ekim , 2009, 12:50:59
Alıntı yapılan: *papatyam* - 19 Haziran , 2009, 20:39:57

veee büyükada (burası daha güzel )  :icon_thumright:
şu üstteki köşke bayıldımm ben

miray cnm bende çok beğiniyorum büyük adayı eşimle gittğimizde çok zevk almıştık gezmesinden
çöp konteynirleri küçücük polis merkezi falan çok şirin bence kafasını dinlemek istiyorsa insan
birebir....... :y25:
ben büyük adayı hiç sevmiyorum çünkü annem orda öldü  :y25:
pardon ben burgaz adasıyla karıştırdım bura büyük ada ada diyince aklıma annem geliyo napim :y25:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★