Evlilik Öncesi ve Sonrası Kaç Kilosunuz ?

Başlatan armi, 02 Haziran , 2009, 15:22:04

« önceki - sonraki »

armi

02 Haziran , 2009, 15:22:04 Son düzenlenme: 23 Şubat , 2010, 17:45:46 g10ca
Kizlar ben evlendimde 66 kiloydum evlendikten 4 ay sonra türkiyede 75 kilo aldim avusturulyaya geldimden 1 ay sonra kilo vermeye basladimm inanirmisiniz 3 ayda tam 18 kilo verdim size yemin ederimki sadece sabahlari 1 dilim ekmek yedim aksamlari hic birsey yemedim tam 58 kiloya düstüm ve gözlerimin alti cok güvermisti esim bana cok kiziyordu hic birsey yemiyorsun diye bazen tartisma bile ediyorduk ben 50 kiloya düsecam diyordum acayip kiziyordu tek odeyil kaynanam bile herkes kiziyordu neyseki simdi 61 kiloyum ne düsüyorum nede yükseliyorum amma kiloyu cabuk alirim cabukta verrim boyum 1. 71 oldugundan 61 kilo iyi deyil mi kizlar  :laughing7:
d

...ђüzüภ çเçєğเ...

bn evelendıgımde 58 dım sımdı 73 m ....:=)
yaradı bana evlılık hehehe

KATYUSA

1 71 boyundayım 56 kiloyım şuan evlendiğimde 52 kiloyudumm çok farketmedi bendeeee

cansın

vadi= muge & melis

OY OY OOOY BU KONUDA HEMEN HERKEZ DERTLIDIR BENIM BOYUM 1 72 EVLENDIGIMDE 56 KG IDIM SIMDI 65-66 OOOH OOOOOOH :hungry:

..BahaR●●

ben evlendiğimde 60 kiloydum evlendiğim ilk sene 65 oldum eşim askere gitti ozaman diyete başladım şimdi 1.70 boyunda 57 kiloyum kilom hiç yukarı aşağı gitmio hep 57-59 arası....

KADRİŞ

ben evlendiğimde 53 kiloydum.oğluma hamile kaldım 17 kilo aldım 70 kilo oldum.doğumdan hemen sonra 13 kilo verdim 57 oldum. şimdi 63- 64 arası gelip gidiyo.7 yılda 10 -11 kilo fark  bunada şükür...... ::)

YAVRULARIN EN BALLISI EN YAKIŞIKLISI.........

•·.·´¯`·.·• €ß®ULÏ •·.·´¯`·.·•

evlendiğimde 39 kilodum cok zayıftım 34 bedebninde altındaydım gelinlik bulamamstık özel diktirmiştik
simdi 53 kiloyum baya yaramış dimi evliik kocam iyi bakıyo saolsun :laughing7:

ırmak184

ben evlendigimde 49 kiloydum temmuzda 2 sene dolacak şimdi 56 kiloyum almısım yavv :occasion14: :occasion14:

can yine cannnn

evlendiğimde 52 kiloydum şimdiyse 64 kiloyum boyum 1.69
ama inanınki hep mertin yüzünden :ehi: :ehi: :ehi: hamileliğimde tam 28 kilo aldım gerisini siz düşünün artık
can dediklerim....

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

armi

kizlar ya ne kadar sayifziniz ger cekten hic biriniz 65 si gecmiyosunus  ay inanamiyorum
d

мiŁenα.

gecmeyelımde zxatennnn kadınlar takıntılıdır zaten hep kıloya

:love9: :love7: :love9:

DENİZLİ

:k06: :flowers: :flowers: 8 sene önce 50 kilo şimdi ise 70 kilo oldum. yani tamamen duygusal.napiyin yaa kıyamadım kilolarıma atamadım.booooşşşş vvveerriinn  yyaaa hani bir söz vardır ya bir  dirhem et bir ayıp örtermiş. ya bu söz böylemiydi.neyse ya kızceler uysada uydu uymasada uydurduk. :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

...ђüzüภ çเçєğเ...

NERMIŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ