Üsttekini Yolda Görsen ??

Başlatan can yine cannnn, 31 Mayıs , 2009, 18:48:08

« önceki - sonraki »

can yine cannnn

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

VİŞNE RİZEDEDE BOL OLUR HADİ GELİN RİZEYEDE ÇAY TOPLAYALIM :k06:
can dediklerim....

= - =SeLSeBiL= - =

kızlar bana gelin domates toplayalım kocaman bahce var bana bırakıp gittiler hiç anlamam:) hepssi çürüyecek
HAYAT; siz başka planlar yaparken, "başınıza gelenlerdir".  bebek istiyorum:(

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

canım cekdı   hep bız yıyoz arabayıda fulleyımmm  benzın bıtıyo   ay gelın akcabat köfte yemeye gıdelım nıhat ustaya oh yanında coban salata bıde mezeler oh oh
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

βαlκιz

:muzz:akçabat köftesimi hayır demem geliyorummm hemen valla bak gerçekten ben en iyisi bavulu hazırlim trabzona gidim ablamda gel diyo zaten :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

can yine cannnn

ORDANDA BANA GEL BALKIZ BENDE SANA DÖNER ISMARLARIM :hungry:
can dediklerim....

βαlκιz

olur trabzon ve rizede kadınlar bebekleri sırtına bişeyle bagllıyolar ondan alıcam birini sırtıma birini önüme baglayıp trabzon rize gezerim :k06: :k06:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

ya bız hep beraber ıtmıyomuyduk sattınız benı benzınım bıttıya bende aha buldum vısneyı yıyom yok sıze sattınız benı :caca: :y25: :y25: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :hungry: :hungry:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

can yine cannnn

Alıntı yapılan: balkız - 19 Eylül , 2009, 02:13:35
olur trabzon ve rizede kadınlar bebekleri sırtına bişeyle bagllıyolar ondan alıcam birini sırtıma birini önüme baglayıp trabzon rize gezerim :k06: :k06:
:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
Alıntı yapılan: selcaner6108 - 19 Eylül , 2009, 02:14:16
ya bız hep beraber ıtmıyomuyduk sattınız benı benzınım bıttıya bende aha buldum vısneyı yıyom yok sıze sattınız benı :caca: :y25: :y25: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :hungry: :hungry:
YOK ANAM YOK BİZ BENZİN BİTSEDE ARABANI İTER GENEDE SENLE GELİRİZ :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
can dediklerim....

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

:opucuk: :opucuk: :opucuk: nermıncım bı sen sahıp cıkdın senı mum ısıgında sahıl de yemee davet edıyorum hesap senden :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

βαlκιz

ben az önce mola verdimiz çeşme başındayımm beni unuttunuz yaa gelin alınn :ehi: :ehi:

can yine cannnn

Alıntı yapılan: selcaner6108 - 19 Eylül , 2009, 02:19:12
:opucuk: :opucuk: :opucuk: nermıncım bı sen sahıp cıkdın senı mum ısıgında sahıl de yemee davet edıyorum hesap senden :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
DAVETE BAK YUHHHHH HESAP BENDEN  :toothy10: :toothy10: :toothy10:
BİRDE SAHİP ÇIKMASAYDIM BAŞIMA NE GELECEKTİ HABER YOK :toothy10: :toothy10: :toothy10:
can dediklerim....

can yine cannnn

Alıntı yapılan: balkız - 19 Eylül , 2009, 02:21:19
ben az önce mola verdimiz çeşme başındayımm beni unuttunuz yaa gelin alınn :ehi: :ehi:
KIZ NE İŞİN VAR SUYUN İÇİNDE YA :toothy10: :toothy10: :toothy10:
can dediklerim....

βαlκιz

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

sen ne arıyon cesme basında yurume gel bız nermıncıgımle mum ısıgında yemek yıyoz  caya yetısmeye calıs :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

can yine cannnn

YOK BEN YAMAK FALAN YEMİYOMSENİNLE BEN KERİZMİYİM HESABI BANA ÖDETECEK :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
can dediklerim....