Üsttekini Yolda Görsen ??

Başlatan can yine cannnn, 31 Mayıs , 2009, 18:48:08

« önceki - sonraki »

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

»-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

can yine cannnn

heeeeeeee pışık bendede para yok dayağıda beraber yerdik artık :toothy10:
can dediklerim....

βαlκιz

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

dönerdık arkamızı temel gıbı hesabı al tekmeyı yer kapıya duserdık :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

= - =SeLSeBiL= - =

yok dayak filan yemeyiz nolcak birimiz bulasık yıkar birimiz ortalıgı süpürür birimiz camları filan silerdik bu arada yediklerimizide eritiriz dimi :k06:
HAYAT; siz başka planlar yaparken, "başınıza gelenlerdir".  bebek istiyorum:(

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

yokkıs tekmeye razıyım hem ben cam sılemem bıze yasaka nermınle :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

= - =SeLSeBiL= - =

HAYAT; siz başka planlar yaparken, "başınıza gelenlerdir".  bebek istiyorum:(

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

can yine cannnn

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
evet sizde kırın çanakları dimi selcan :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
can dediklerim....

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

aynen öle kırdım ben hıc bısesı kalmadııııııııııı :suclu: :suclu: :suclu: :suclu: :suclu: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

can yine cannnn

can dediklerim....

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: aman kollarına dokunmayalım temıslık yapıyolar :toothy10: :toothy10: :toothy10:

can yine cannnn

Alıntı yapılan: selcaner6108 - 19 Eylül , 2009, 02:45:21
:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: aman kollarına dokunmayalım temıslık yapıyolar :toothy10: :toothy10: :toothy10:
:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
evet kesin kolları koruma altına alalım selcan daha kış var önümüzde bacım  :ehi: :ehi:

ben üstekiyle karadeniz turu yaptım şimdide egeye gidecem :ehi:
can dediklerim....

ajda

can yine cannnn

can dediklerim....