^^^^BİR HAYAL KURALIM^^^^

Başlatan can yine cannnn, 31 Mayıs , 2009, 02:05:05

« önceki - sonraki »

can yine cannnn

ŞUANDA ABLALARIMIN YANINDA ONLARIN BOYNUNA SARILIP ÖPMEK VE  SIM SICAK BİR SOHBETİ HAYAL EDERDİM

ÇOKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK ÖZLEDİM ÇOKKKKKKKKKKKKKKKK :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
can dediklerim....

мiŁenα.

suan esımın yannda olsam sadece onu hıssetsem yanımda yeterrrr :love9: :love9: :crybaby2:

:love9: :love7: :love9:

can yine cannnn

deniz kenarında kumlara uzanmış güneşleniyor olsaydım
can dediklerim....

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

can yine cannnn

hamiş olsan en büyük hayalım son 9 aydır bu valla :muzz: :muzz: :muzz:
can dediklerim....

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

annemın kardeslerımın yanında olsam :love8: :love8:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

GüzeLCe

eşimde bende hiç çalışmasak evde yan gelip yatsak  :ehi:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

15 gunde bır tattıle gıtsen 15 gunlune :toothy10: :toothy10:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ

oglumun yannda olsam onu gezmeye götürür en sevdiği mamayı yedirirdim ğüzel diye diye yerdi paşam sölemim mamayı hamişler canı çeker  :k06: sonra gedirirdim parkı çok sever bende orda çayımı kahvemi sigaramı içerdim  :sad1: :sad1:

can yine cannnn

doğurmuşum ve kızım olmuş  kollarımda uyuyo olsa :nazar: :nazar: :nazar: :muzz: :muzz: :muzz:
can dediklerim....

Demet_dk

şöyle bahçeli havuzlu bi deniz manzaralı evim olsa
manzara karşı oturup eşimle kahvelerimizi yudumlasak
oğlumda bu saatte uyuyo olsa  :suclu:

ertl

şuan oğlum uyusa bende eşimle sıcak bir kahve içsek

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

hamile oldugumu oğrensem eşime dogum gunu suprızınde soylesem  :amin: :amin: :amin:

şöyle boğaz manzaralı bı vıllada otursam..gecen gemılerı teknelerı guneşin batışını izlesem sevdıklerımle beraber...sigaramı çayımı maznzaranın karşisında içsem...bahçenin havuzuda olsun yazın açık kışın kapalı olsun...bı guzel yuzsem..sonrada saunaya gırsem  :laughing7: :laughing7:

bı masaj yapan bırını tutsam hergun en az ıkı saat masaj yapsa  :hieyt: :hieyt: :hieyt:

SABIR TAŞI

çocuk olunca basbasa bı kahve hayalmı oluyo artık?
Alıntı yapılan: tuğba rana - 29 Aralık , 2009, 00:39:45
şuan oğlum uyusa bende eşimle sıcak bir kahve içsek
Ben Beni Unuttum Baban İçin Gel Artık Bebeğim...

ertl

evet canım hele 2tane olunca hepten hayal oluyo
oğlum hala uyumadı bi uyusa hemen kahve yapacam