28 Nisan , 2024, 22:47:07

Haberler:

www.facebook.com/bebegimonline Bebegimonline.com'u Facebook'ta da takip edin!

merhaba

Başlatan irem eren, 04 Eylül , 2007, 14:24:04

« önceki - sonraki »

irem eren

:flowers:merhaba güzel anneler. biliyorum annelik zor iş iki tane de benim canım var çünkü.onlardan daha değerli birşey yok.onları ilgilendiren herşeyle yakından ilgileniyorum. çünkü iremimide erenimide herşeyden çok seviyorum :love7: :love9:

(¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,

Canım aramıza HOŞGELDİN  :flowers: Allah çocuklarını sana bağışlasın  :amin: Benimde  kızım olcak inşallah  2.5 ayımız kaldı .  :muzz:

irem eren

teşekkür ederim. aranızda olmaktan gerçekten çok mutluyum :hello2:birbirimizle paylaşacak çok şey olduğuna eminim :occasion5: :flowers:

Özellikle benim sana danışacağım çok şey olabilir Hani tecrübelisin ya o açıdann  :k06:

semra

hosgeldin aramiza  :flowers:allah yavrularini sana bagislasin anali babali büyütün benimde 2,5 aylik yunus emre adinda oglum var güzel paylasimlar :wave:

irem eren

daha minicik yavrunuda sana bağışlasın allahım.çok hızlı geçen zamanlar bunlar iyi değerlendir.çocuklar dünyaya gelince su gibi akar zaman..

irem eren

tabiki seve seve canaım :aferin:elimden gelen her konuda yardımcı olmaya çalışırım.zaten çok az kalmış senin bebişin gelmesine...ama sana çok uzun geliyordur emeinim.

Sorma bugünlerde geçicek diye kendimi telkin ediyorum ama çok ta merak ediyorum bebişimi. İnşallah kızımız naz olucak teyzesi  :hieyt:

ఇ-Oº°‘¨selin¨‘°ºO-ఇ

SELAM HERKESE BENİM DE MİNİK Bİ KIZIM VAR ADI NAZ  :wave:

En büyük varığım NAZ'ım
بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا ال

ARMAĞAN

:flowers:  ARAMIZA HOŞ GELDİN İREM EREN. NE ŞEKER BEBELERİN ÖYLE.

ZUHAL'İNDE BİR KIZI OLACAK. O DA ADINI NAZ KOYACAK. ACCUK NAZLIDA ONDAN. :k06: :k06:

irem eren

teşekkür ederim. zaten çirkin bebiş yokki.seninkide çok tatlı ve afacan duruyo hayırlısıyla büyüdüklerini görmeyi nasip etsin allahım..

irem eren

semra ve naz sizede teşekkür ederim. :love9: :flowers: :flowers:

irem eren

herkes çok meşgul galiba...
ama ben boşum ve çooooook canım sıkılıyo. :crybaby2: :crybaby2:

Almiş'inAnniş'i

hoş geldiniz aramıza  :flowers:
fakat burası sadece tanışma sayfası, bence diğer konularda da sohbete katılsan iyi olur  :icon_thumright:

irem eren

takvime doğum gününü nasıl yazabilirim yardım edermisiniz ??? ???