bende bebeğimi kybettim

Başlatan hasretALİ, 28 Mayıs , 2009, 08:45:40

« önceki - sonraki »

hasretALİ

arkaadaşlar günaydın bende bebeğimi kaybettim dün kürtaaj oldum kendimde bi eksiklik gibi hissediyorum fark etmeden ne kadar çok alışmışım :y25:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

CANIM ÜZÜLME NE OLUR DÜSELİR İNŞALLAH HERŞEY YOLUNA GİRER  :amin:

mayra

HASRETCİM NE DESEK BOŞ..
ÜZÜLMEMEK ELDE DEĞİL.. ALLAH YARDIMCIN OLSUN..
TESELLİ OLURMU BİLMİYORUM  DÜŞÜĞÜN ARKASI TEZ OLUYOR..
HEMEN HAMİLE KALABİLİRSİN.. 15 GÜN DİNLEN VE ÇALIŞMALARA DEVAM DİYEBİLİYORUM..
İNŞALLAH YAVRUN EN KISA ZAMANDA GELİR..
HER ŞEY GÖNLÜNCE OLSUN CANIM...
SEVGİLER..

мiŁenα.

ya hıc bıse bu acıyı terıf edemzzzz
aDECE RABBIM INS EN KISA Z<AMANDDA KUCANI DOLDURUR :amin:

:love9: :love7: :love9:

cansın

canım rabbim en kısa zamanda hayırlı bi evlat verir sana inşallah..

мiŁenα.

herkeze canım ınsss :binkybaby: :binkybaby:
uzulmeyın vallaaaa....
rabbım hayırlısını versın

:love9: :love7: :love9:

KADRİŞ

CANIM RABBİM SABIR VERSİN.EN KISA ZAMANDA GÖBİŞİN YİNE DOLAR İNŞALLAH..... :amin:

YAVRULARIN EN BALLISI EN YAKIŞIKLISI.........

DER!N

:amin: :amin: :amin:

Rabbim sabırlar versin, böyle imtihanlarla sınamasın kimseyi.

Tez vakitte güzel haberlerle gelirsin inş.

seker_c

ben dün kürtaj oldum cok kötüyüm ya bir daha bebegim olmazsa doktor olur daha dedı ama cok korkuyorum

rose

gecmis olsun seker üzülme canim, benimde 4cü kaybedisim ama ümit ediyorum Allah tekrar verecek insallah.
üzülmek bos bunu bugün daha iyi anladim, üzül üzül nereye agla agla nereye kadar
hic bisi degismio depresionlara giriom okadar hayat bana zulum gibi gelioo
ama kendimi yipratiyorum sadece, böle yaparak elime hic bisi gecmio :( üzüle üzüle mide agrisini tutuldum kurtulamiom...
Allah herkesin yardimcisi olsun. Insallah bizlerinde altin gibi cocuklarimiz olur.amin :amin:

keyfimin kahyası kaçtı, gören varsa derhal beni arasın...

****EMOŞİNN****

Alıntı yapılan: rose - 02 Ağustos , 2009, 18:44:32
gecmis olsun seker üzülme canim, benimde 4cü kaybedisim ama ümit ediyorum Allah tekrar verecek insallah.
üzülmek bos bunu bugün daha iyi anladim, üzül üzül nereye agla agla nereye kadar
hic bisi degismio depresionlara giriom okadar hayat bana zulum gibi gelioo
ama kendimi yipratiyorum sadece, böle yaparak elime hic bisi gecmio :( üzüle üzüle mide agrisini tutuldum kurtulamiom...
Allah herkesin yardimcisi olsun. Insallah bizlerinde altin gibi cocuklarimiz olur.amin :amin:

canım ben emoşın asla üzülme her şeyin zamanı var vakti gelince gelirler yengemde seningibi tüp bebek yaptırdı üç kere sonunda hiç ümidi yokken tuttu ikizlerimiz var allah sanada nasip etsin karamsar olma güzel düşün güzel şeyler olsun canım

****EMOŞİNN****

author=seker_c link=topic=6620.msg246039#msg246039 date=1249221175]
ben dün kürtaj oldum cok kötüyüm ya bir daha bebegim olmazsa doktor olur daha dedı ama cok korkuyorum   :love3:canım emoşın ben çok geçmiş olsun alah bidaha nasip eder inşallah sonuna kadar bu sefer

demoşşş

Alıntı yapılan: hasretALİ - 28 Mayıs , 2009, 08:45:40
arkaadaşlar günaydın bende bebeğimi kaybettim dün kürtaaj oldum kendimde bi eksiklik gibi hissediyorum fark etmeden ne kadar çok alışmışım :y25:
çok geçmiş olsun canım