27 Nisan , 2024, 17:34:03

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bebeğimonline Bebekleri :)

Başlatan gamze61, 28 Mayıs , 2009, 00:51:17

« önceki - sonraki »

xxcansuxx

:nazar: :nazar: oyyy teyzesinin minik kuzusu... uykucu esniyor bir zamnlar ecrede böyleydi gözleri açılmıyordu uykudan  :k06: :k06: :nazar: :nazar: Allah sağlık versin daima  :amin:

asya81

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 05 Aralık , 2011, 18:00:42
:nazar: :nazar: oyyy teyzesinin minik kuzusu... uykucu esniyor bir zamnlar ecrede böyleydi gözleri açılmıyordu uykudan  :k06: :k06: :nazar: :nazar: Allah sağlık versin daima  :amin:
saolasın canım benim :opucuk: amin cümlemizin bebeğine inşallah :amin: az kaldı senin miniğini görmeyedee :hello2:

asya81

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 05 Aralık , 2011, 18:01:07
ASYAAA MASALLAHHHH PEK TATLI YAAA  :nazar: :nazar: :nazar:
saolasın canım benim maşallah bebişlere hepsi melek hepsi tatlı :nazar:

asya81

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 05 Aralık , 2011, 18:00:10
Alıntı yapılan: asya81 - 05 Aralık , 2011, 17:33:19
kevser maşallah kızınaa :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: tontiş yanaklı nasılda büyümüş benimkidemi böle olcak teysesi yaaa :nazar:
:opucuk: :opucuk: SAGOL CANIM BENİM BUYUYORUZ İŞTE  :nazar:
1 HAFTA SONRA 2 AYLIK OLCAK  :nazar: :hello2: :hello2:
maşallah dün şafak sayıyorduk zaman ne hızlı akıyor :nazar: :nazar:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: asya81 - 05 Aralık , 2011, 18:02:32
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 05 Aralık , 2011, 18:00:42
saolasın canım benim :opucuk: amin cümlemizin bebeğine inşallah :amin: az kaldı senin miniğini görmeyedee :hello2:
ÖYLE SİZLERİN Kİ BİRAZ DAHA ELE AVUCA GELSİN, GÜLÜCÜKLER SAÇSIN BENİM KIZIMDA GELİR O ZAMANA İNŞ.  :amin: :occasion5: :occasion5:

xxcansuxx

konyalı hoşgeldin canım maşaallah  :nazar: :nazar: kızın nasılda büyümüş dudaklarına bak ya  :love9: :love9: Allah bağışlasın doğan büyüyor  :nazar: :nazar: birde benimki çıksa da büyüse  :k06: :k06:

KONYALI

evet cnm dogan buyuyor...aşı olduk ateşlendik bile vallahi...senınde bişi kalmamıski,son gunler bunlar bolbol uyu valla..uyuyabılırsen tabi :sad1: sonra hiç uyuyamıyorsun cnm...bu arada nasılsın canan bır sı :sad1:kıntı yok demi

xxcansuxx

Alıntı yapılan: KONYALI - 05 Aralık , 2011, 19:09:15
evet cnm dogan buyuyor...aşı olduk ateşlendik bile vallahi...senınde bişi kalmamıski,son gunler bunlar bolbol uyu valla..uyuyabılırsen tabi :sad1: sonra hiç uyuyamıyorsun cnm...bu arada nasılsın canan bır sı :sad1:kıntı yok demi
geçmiş olsun canım... kalmadı 41 gün... şükür kızımdan yana sıkıntım yok gelişimi sağlığı iyi diyor dr... erken doğum riskimiz vs de çok şükür bakalım kaçıncı haftada gelecek  :love9: :love9:

KONYALI

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 05 Aralık , 2011, 19:33:53
geçmiş olsun canım... kalmadı 41 gün... şükür kızımdan yana sıkıntım yok gelişimi sağlığı iyi diyor dr... erken doğum riskimiz vs de çok şükür bakalım kaçıncı haftada gelecek  :love9: :love9:

masallah cnm saglıkla gelsın ınsallah :nazar: :nazar: :nazar:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: KONYALI - 05 Aralık , 2011, 19:40:54
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 05 Aralık , 2011, 19:33:53

masallah cnm saglıkla gelsın ınsallah :nazar: :nazar: :nazar:
:amin: :amin: :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

masallah konyalım  :nazar: :nazar: pek tatlı olmuş kızın

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

HASRET!M S@N@

cok güzel görünüyorsunuz cnm masallah size

suzannn

maşallah canım anasının kızı benziyor sana allah nazarlardan korusun

EnDuruYanım

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ