Bebeğimonline Bebekleri :)

Başlatan gamze61, 28 Mayıs , 2009, 00:51:17

« önceki - sonraki »

xxcansuxx

Alıntı yapılan: şekerlik - 05 Aralık , 2011, 17:01:07
maşallah buğleme onunda yanaklar tontiş tontiş olcak belli
rabbim nazarlardan korusun,kucagına alıp kokusunu içine cektiğin günleride göstersin  :k06:
AMİNNNNNNNN  :amin: :amin:
ya kilosu normal ama yanaklar tontiş  :dontknow: :dontknow:

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 05 Aralık , 2011, 17:02:58
cananxım seninkinede koca bir masallah  :nazar: :nazar: :nazar:
tombiş timbiş olacak buglemimiz yanaklarını sıkasım geldi

:opucuk: :opucuk: doğsunda sağlıcakla bakalım nasıl çıkıp gelecek
rabbim sanada tekrar nasip etsin  :amin:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 05 Aralık , 2011, 17:06:33
Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 05 Aralık , 2011, 17:05:47
inş birgün ben ve benim gibi bekleyenlerede burda fotolar paylasmak nasip olur
:amin: :amin: :amin: AMİNNNN CANIM BENİM İNŞALLAHHHHHHHHH  :amin: :amin: :opucuk:
:amin: :amin: :amin: :amin:  Allahım herkese herkese nasip etsin  :amin: :amin: :amin:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: __nil__ - 05 Aralık , 2011, 17:00:06
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 05 Aralık , 2011, 16:57:05
ecrenin fotosu üzerine benimkisine yorum yapılmaz ya  :suclu: :suclu:
eee elde olan bu şimdilik Allah kucağımda da gösterene kadar inş. bu ultrason fotosuna yorum yapın bakalım  :k06: :k06:

profilimde ki resimde benim cadı kızım buğlem....

canancım tombik çıkmış baya fotoda yaa...kaç kilo oldu bebeğin.maşallahh
nil 2300 olmuş kızım aslında haftasıyla uyumlu :dontknow: :dontknow: bakalım böyle mi doğacak  :love9: :love9:

banu_fth

y akevser yaaa .. cok tatlı bu mınık kuuuşş..  gel benı ıssır dıyor ..

maşşallah Allah saglıkla buyutmenı nıce böle guzel fotolarını paylaşmanı nasıp etsın ınsallah .. :amin: :nazar: :nazar:

ısteyen herkese de nasıp etsın Allahım bu gunlerı göstersın ..  :amin: :amin:

asya81

kevser maşallah kızınaa :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: tontiş yanaklı nasılda büyümüş benimkidemi böle olcak teysesi yaaa :nazar:

asya81

kızlar buda benim fındık kurdummm :nazar: :nazar:

HASRET!M S@N@

bizim sitenin bütün bebekleri cok tatlılar ya masallah asyacım cok tatlı allah saglıcakla büyütmeni nasip etsin
ömrü uzun olsun meleğinin

asya81

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 05 Aralık , 2011, 17:35:59
bizim sitenin bütün bebekleri cok tatlılar ya masallah asyacım cok tatlı allah saglıcakla büyütmeni nasip etsin
ömrü uzun olsun meleğinin

saolasın canım benim :opucuk: :opucuk: darısı kısa sürede sana  :amin: :amin: :amin: :amin:

banu_fth

aaaiiiyyy asyaaa tam fındık kurdu bu yaa ne gusel ısım bulmussun ..
uykucu şirine bu .. uy yerım onu massallah Allahım esırgesın .. :amin: :nazar: :nazar:

gercekten cok guzel bebeklerımız yaa hepsının ayrı bı tatlılıgı var katılıyorum bu konuda canan a .. hepsını ınsanın ıcıne sokası gelıo böle bı baska kanını kaynatıo ınsanın  :love9: :k06:

mınnak prenses .. buyuycek tabıkı annesı .. :nazar: :nazar: :love9:

asya81

Alıntı yapılan: eylül_üm - 05 Aralık , 2011, 17:41:34
uykucu şirine bu .. uy yerım onu massallah Allahım esırgesın .. :amin: :nazar: :nazar:

gercekten cok guzel bebeklerımız yaa hepsının ayrı bı tatlılıgı var katılıyorum bu konuda canan a .. hepsını ınsanın ıcıne sokası gelıo böle bı baska kanını kaynatıo ınsanın  :love9: :k06:

teşekkür ederis teysesi :opucuk: :opucuk: seninde az kaldı paylaşmana allahın izniyle :amin:  :hello2: :hello2: :hello2: bakalım ne tatlı bişey gözcesss :nazar: :nazar: :nazar:

banu_fth

Alıntı yapılan: asya81 - 05 Aralık , 2011, 17:43:21
Alıntı yapılan: eylül_üm - 05 Aralık , 2011, 17:41:34

teşekkür ederis teysesi :opucuk: :opucuk: seninde az kaldı paylaşmana allahın izniyle :amin:  :hello2: :hello2: :hello2: bakalım ne tatlı bişey gözcesss :nazar: :nazar: :nazar:
:opucuk:
evet en fazla 10 gunumuz var .. bakalım nası bısı gelıcek öle cok merak edıyorum kı Allah affetsın valla..
yanaklar tontıstı ultrasonda aradan dılını cıkarıp duruyodu .. bakalım cok merak edıyorum gelsın artık  :k06:
gösterırım hemen sıze eve gelır gelmez  :k06:  :hieyt: :hieyt:
ınsallah nasıp olursa..  :amin: :amin: :nazar:

asya81

hey maşallah bebişine :nazar: :nazar: eve gelir gelmes zor  canım benim bi hafta felan anca kendine gelio insan gelenden gidenden  :laughing7: benimde 13 gün kalmıştı şafağıma doktor erken gel dedi birden şafak 3e düştüydü 10 gün erken geldi kızım belkim seninkide erken teşrif eder kız bebekler erken gelio gününü bekleyen az hayırlıs bakalım canım anlıyorum heyecanını nasıl bişe neye benzio insan şaşırıo görünce çok güsel duygular ay heycanlandım tekrar yaşadım  :love7:

xxcansuxx

asya kaldırdın mı fotosunu  :icon_scratch: ben görmedim  :suclu:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: eylül_üm - 05 Aralık , 2011, 17:27:22
y akevser yaaa .. cok tatlı bu mınık kuuuşş..  gel benı ıssır dıyor ..

maşşallah Allah saglıkla buyutmenı nıce böle guzel fotolarını paylaşmanı nasıp etsın ınsallah .. :amin: :nazar: :nazar:

ısteyen herkese de nasıp etsın Allahım bu gunlerı göstersın ..  :amin: :amin:
:opucuk: :opucuk: CANIM BENİM SAGOLL
AMİNNNNN  :amin: :opucuk:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: asya81 - 05 Aralık , 2011, 17:33:19
kevser maşallah kızınaa :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: tontiş yanaklı nasılda büyümüş benimkidemi böle olcak teysesi yaaa :nazar:
:opucuk: :opucuk: SAGOL CANIM BENİM BUYUYORUZ İŞTE  :nazar:
1 HAFTA SONRA 2 AYLIK OLCAK  :nazar: :hello2: :hello2:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url