Bebeğimonline Bebekleri :)

Başlatan gamze61, 28 Mayıs , 2009, 00:51:17

« önceki - sonraki »

serife26

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
benim bebeğimde toplu seninki gibi,ondan benden zarar gelmez :laughing7: :laughing7:

suzannn

maşallah buğleme çok şeker tam ısırmalık olmuş

ORNA

Maşşallahhhh tülaycıgım çok tatlı buglem allah uzun ömürler versin onun tontiş bacaklarını yerimmmmmmmm  :love9: :love9: :love9: allahım en kısa zamanda banada böyle tatlı bir melek nasip et  :amin: :amin: :amin: :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:nazar: :nazar: MASALLAHH TULAYCIM BACAKLARINI GIDIĞINI YERİM YAAAA BİN KERE MASALLAHHH CANIM BENİM KAÇ AYLIK OLDUNUZ ŞİMDİ BİDE KAÇ KİLO BUGLEM  :nazar:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: ORNA - 01 Aralık , 2011, 10:44:06
Maşşallahhhh tülaycıgım çok tatlı buglem allah uzun ömürler versin onun tontiş bacaklarını yerimmmmmmmm  :love9: :love9: :love9: allahım en kısa zamanda banada böyle tatlı bir melek nasip et  :amin: :amin: :amin: :amin:
:opucuk: :amin: :amin: :amin: :amin: AMİNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

seda87

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 30 Kasım , 2011, 15:11:35
Alıntı yapılan: seda87 - 29 Kasım , 2011, 15:00:42
kevsercim maşallah canm yaa ne kadar yakışmış mevlud kıyafetlri tam melek olmuş bu fıstık  :nazar: :nazar: :nazar:olsada yanımda yesem yesem :hungry: :hungry: :hungry:umarım bir gün ankarada karşılaşırızda kızını öpüp öpüp koklRIM :amin: :amin:
SAGOL CANIM BEN SENİN YERİNE YERİM  :k06: İNŞALLAH KARSILASIRIZ CANIM OLMADI BULUSURUZ OLMAZMI  :k06:
ayy canm olmazmı yaa inş canm  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: seda87 - 01 Aralık , 2011, 10:58:35
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 30 Kasım , 2011, 15:11:35
Alıntı yapılan: seda87 - 29 Kasım , 2011, 15:00:42
kevsercim maşallah canm yaa ne kadar yakışmış mevlud kıyafetlri tam melek olmuş bu fıstık  :nazar: :nazar: :nazar:olsada yanımda yesem yesem :hungry: :hungry: :hungry:umarım bir gün ankarada karşılaşırızda kızını öpüp öpüp koklRIM :amin: :amin:
SAGOL CANIM BEN SENİN YERİNE YERİM  :k06: İNŞALLAH KARSILASIRIZ CANIM OLMADI BULUSURUZ OLMAZMI  :k06:
ayy canm olmazmı yaa inş canm  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
:opucuk: :icon_thumright: :icon_thumright: HAKKATTEN BİRAZ BEBEİŞLER BUYUSUN YAZA DOĞRU GÖRÜŞELİM SENİNLE  :opucuk:

suzannn

Alıntı yapılan: ORNA - 01 Aralık , 2011, 10:44:06
:amin: :amin: :amin::amin: :amin: :amin::amin: :amin: :amin::amin: :amin: :amin::amin: :amin: :amin::amin: :amin: :amin::amin: :amin: :amin::amin: :amin: :amin::amin: :amin: :amin::amin: :amin: :amin::amin: :amin: :amin::amin: :amin: :amin::amin: :amin: :amin::amin: :amin: :amin::amin: :amin: :amin::amin: :amin: :amin::amin: :amin: :amin::amin: :amin: :amin::amin: :amin: :amin:

banu_fth

Alıntı yapılan: tulayysl - 30 Kasım , 2011, 21:40:44
Alıntı yapılan: eylül_üm - 30 Kasım , 2011, 21:37:56
maşşallah maşşallah  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

ba cak  la rı nııı yeriiiiiiiiiiiiim  :love9: :love9: :love9: :love9:

tatluuuuuuuuuummmmmmmm çok yakışmış cicileriiiii ... üşütme annesi minnakını .. uyyy yirim seni zuzuuum

gözlere bak zeytun .. maşşallah  :nazar: :nazar:
tesekkur ederiz teyzesi... ooooooooo senin miniğin de geliyor az kalmıs. maşallah. ne cabuk geciyo gunlerr

eveeeeeet

heyecanla bekliorum sancı gelmesini .. ve korkuyla tabisi  :k06: :k06: :love9:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

maşallah hakanıma nasılda bakıyor can yakıyor,yaradan Allahım nasılda güzel yaratmış
elektrikli süpürgeyi bizde çok seviyoruz,ben süpürene kadar elini üstünde tutuyor alperen güç alıyor sanki ondan :ehi:
tülaycım maşallah Allah bağışlasın ne güzel büyümüş melek

@@@gözde@@@

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: kırkbinkere maşallah rabbim kendileri gibi bahtlarınıda güzel eylesin  :amin: :amin:  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

suzannn

MAŞALLAH MİRAY KIZLARINA ALLAH NAZARLARDAN KORUSUN

ツgöçmen_54 ツ

ayyyy ben bu bacıları yerim yaa  :love9: :love9: aynı kızkardeşimle ben gibi..bizimde bu şekilde çekilmiş resimlerimiz var o geldi aklıma  :y25:
allah bahtlarını açık etsin canım  :amin: bu kadar tatlı kızlar doğuran bayan ne kadar güzeldir kimbilir  :opucuk: :opucuk:  :nazar: :nazar:

asya81

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:nazar: :nazar: MASALLAHH MİRAYY ÇOK TATLILARR YAAA  :nazar: