Bebeğimonline Bebekleri :)

Başlatan gamze61, 28 Mayıs , 2009, 00:51:17

« önceki - sonraki »

doğangüneş

ayşegülüm maşallah barekallah diyecek söz bulamıyorum :love9:  rabbim sana bağışlasın yavrunu  :amin: :amin: dualarla bakıyorum valla hatta uzun  uzun bakmaya kıyamıyorum...
:opucuk: :opucuk:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: doğangüneş - 23 Kasım , 2011, 21:08:37
ayşegülüm maşallah barekallah diyecek söz bulamıyorum :love9:  rabbim sana bağışlasın yavrunu  :amin: :amin: dualarla bakıyorum valla hatta uzun  uzun bakmaya kıyamıyorum...
:opucuk: :opucuk:
Allah razı olsun canım dua  ve güzel dileklerin için :opucuk:
Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 23 Kasım , 2011, 21:07:36
anummm yerımm ben oo erkek guzelınıı  masallahh subhanallah Allahım nazarlardan korusunn kırpıklerıne ölurummmm piss  :nazar:
bugün misafirlikteydik kadın tutturdu aynı kıza benziyor altını görmeden inanmam diye :ehi:
hatta hep kız alperen dedi,erkek güzeli deyince aklıma geldi
teşekkürler canım teyzemiz,inşallah Allah korusun

EnDuruYanım

dünürüm efe me masallah subhanallah yırım onu yır.. aysegul cok tatlı yavrun masallahhh bızımkılerınde o dönemını merakla beklıyorum ben.. ele geldıklerınde ayrı bı datlular yaw:)) :nazar:

Demet_dk

ÇOK GÜZELMİŞ DURUCUK MAŞALLAH  :nazar:

FORUMDA Bİ PINAR-DURU İKLİSİ DAHA VAR TESADÜF ;D

EnDuruYanım

sagol cnmm.. hıc farketmedım o ıkılıyı ben:) tesadüfe bak ne güsel:)

zeynep0655

pınarcım bebeğin çok tatlı maşallah allahım nazardan korusun. sağlıklı uzun ömürler versin kuzunaa

susanna

aysegul nagihan pinar massallah kuzulariniza ucude birbirinden tatli massallah
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
rabbim baht guzellikleri versin insallah
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

xxcansuxx

pınar duru meleğine maşaallah  :nazar: :nazar: :nazar: :love9: :love9: çok şeker bakışlara bak ya  :nazar: :nazar:
ayyy daha 20 günlük ama ele avuca gelmeye başlamış birde 40ı çıksa ohhh rahatsın inş.  :nazar: :nazar:

bende inş. 2 aya kalmaz minik kızımın fotosunu paylaşırım önce kucağıma alayım  :amin: :love9: :love9:

tulayysl

masallah pınarcım çok tatlı... yerim onuuu

EnDuruYanım

Alıntı yapılan: zeynep0655 - 24 Kasım , 2011, 00:28:24
pınarcım bebeğin çok tatlı maşallah allahım nazardan korusun. sağlıklı uzun ömürler versin kuzunaa

amin cnmm Allah razı olsun :opucuk:

EnDuruYanım

Alıntı yapılan: susanna - 24 Kasım , 2011, 00:55:35
aysegul nagihan pinar massallah kuzulariniza ucude birbirinden tatli massallah
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
rabbim baht guzellikleri versin insallah
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

canımsın :opucuk:

EnDuruYanım

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 24 Kasım , 2011, 08:19:10
pınar duru meleğine maşaallah  :nazar: :nazar: :nazar: :love9: :love9: çok şeker bakışlara bak ya  :nazar: :nazar:
ayyy daha 20 günlük ama ele avuca gelmeye başlamış birde 40ı çıksa ohhh rahatsın inş.  :nazar: :nazar:

bende inş. 2 aya kalmaz minik kızımın fotosunu paylaşırım önce kucağıma alayım  :amin: :love9: :love9:

geldi cnm çok sukur bugun yarı kırklandık hayırlısı ile :nazar:  sizide beklıyoruz dört gözlee:)) :love9: :occasion5:

EnDuruYanım

Alıntı yapılan: tulayysl - 24 Kasım , 2011, 12:02:15
masallah pınarcım çok tatlı... yerim onuuu

toplayıp 5 cayına yıyelım bız bu bebelerımızıı :toothy10: :occasion5: :occasion14:

Aytii

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥