27 Nisan , 2024, 23:35:00

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bebeğimonline Bebekleri :)

Başlatan gamze61, 28 Mayıs , 2009, 00:51:17

« önceki - sonraki »

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 18 Kasım , 2011, 11:36:59
KEVSER MAŞALLAH ECREYE GÜNDEN GÜNE BÜYÜYOR MAŞALLAH
:opucuk: SAGOL CANIM EVET BUYUYOR VALLA KIYAFETLERİNİN BAZILARI OLMUYOR ARTIK BEN BUYUDUĞUNUN FARKINDA DEĞİLİM ASLINDA KIYAFETTEN ANLIYORUM  ;D

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: happines - 18 Kasım , 2011, 11:37:46
Kevserciğim Ecre'ye maşallah, benim yerime de kokla
:opucuk: SAGOL CANIM KOKLARIM TAMAM  :D

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: masallah cok seker bu kiz yaa  :k06: :k06: tam yemelik olma yolunda  :hungry: :hungry: :laughing7: :laughing7: :nazar: :nazar: :nazar:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: gulum22 - 18 Kasım , 2011, 11:41:55
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: masallah cok seker bu kiz yaa  :k06: :k06: tam yemelik olma yolunda  :hungry: :hungry: :laughing7: :laughing7: :nazar: :nazar: :nazar:
:opucuk: SAGOL TEYZESİ EVET YEMELİĞE DOĞRU İLERLİYOR  :nazar:  :laughing7:

banu_fth

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 18 Kasım , 2011, 11:33:57
Alıntı yapılan: eylül_üm - 17 Kasım , 2011, 19:20:08
massallah nasılda derın uyuyor  :nazar: :nazar:  ..

yok yok artık emınım sen ev ıslerını bu kıza yaptırıosun .. yorulmus bayılmıs  :k06:

yanaklar sısmıs ıyıce massallah .. bereketlı olsun sutun ıcsın buyusun kuzucuk  :nazar:

cok guzel uyuyo yanına kıvrılıp yatası gelıo ınsanın .. gözunu bı sn ayırası gelmes ınsanın bu melekten yaa ball bal :love9: :love9: :nazar:
:opucuk: evet çok der,n uyuyordu dün  :k06: zaten gecede uyumadı  :ehi:
evet ev işi yaptırıyorum  :k06:
aynen öle yanına yatıp izlicen  :)  :opucuk:

derın derın cek kızının kokusunu ıcıne .. cok nazlandı sana .. cok cabukta buyuyolar massallah ..
doya doya yasa bu gunlerını hergun resmını cek görceksın nası buyuyo .. sen fazla farketmıosun ama cok degıstı massallah..  :nazar: :nazar: :nazar:
gunduz öle cok uyumasına ızın verırsen gece uyumaz tabı  :ehi: :ehi:
cocugun gecesı gunduzu karısmıs demekkı .. :k06: :love8:

oslemturgay

18 Kasım , 2011, 12:13:56 #6140 Son düzenlenme: 18 Kasım , 2011, 19:12:53 oslemturgay
işte buda pelincikk

seda87

öslem pelinin çoook güzelllll :nazar: :nazar: :nazar:maşallah canm yaa nasıl güzel gözleri var onun öyle allah nazarlardan korusun .tam yemelik olmuş buda :hungry: :hungry: :hungry:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: eylül_üm - 18 Kasım , 2011, 11:50:59
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 18 Kasım , 2011, 11:33:57
Alıntı yapılan: eylül_üm - 17 Kasım , 2011, 19:20:08
massallah nasılda derın uyuyor  :nazar: :nazar:  ..

yok yok artık emınım sen ev ıslerını bu kıza yaptırıosun .. yorulmus bayılmıs  :k06:

yanaklar sısmıs ıyıce massallah .. bereketlı olsun sutun ıcsın buyusun kuzucuk  :nazar:

cok guzel uyuyo yanına kıvrılıp yatası gelıo ınsanın .. gözunu bı sn ayırası gelmes ınsanın bu melekten yaa ball bal :love9: :love9: :nazar:
:opucuk: evet çok der,n uyuyordu dün  :k06: zaten gecede uyumadı  :ehi:
evet ev işi yaptırıyorum  :k06:
aynen öle yanına yatıp izlicen  :)  :opucuk:

derın derın cek kızının kokusunu ıcıne .. cok nazlandı sana .. cok cabukta buyuyolar massallah ..
doya doya yasa bu gunlerını hergun resmını cek görceksın nası buyuyo .. sen fazla farketmıosun ama cok degıstı massallah..  :nazar: :nazar: :nazar:
gunduz öle cok uyumasına ızın verırsen gece uyumaz tabı  :ehi: :ehi:
cocugun gecesı gunduzu karısmıs demekkı .. :k06: :love8:
CANIM AYNEN ÖLE GECEYLE GUNDUZ KARIŞTI  :k06: :k06: :k06:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

özgemm

özlemcim maşallah peline nasıl büyümüş :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
bende  görebilecekmiyim kızımın böyle büyüdüğünü benim bıdık yaramazlık yapmaktan ağlamaktan hiç büyümüyor gibi geliyor bana:(

tulayysl

özleeeeeeeeemm masallah peline. kaç kilo oldu. kaç aylık oldu. toplamda ka. kilo aldı

oslemturgay

tşk ederiz teyzeleri 3 aylık oldu pelin 5.130 gram şuanda

oslemturgay

Alıntı yapılan: özgemm - 18 Kasım , 2011, 12:44:42
özlemcim maşallah peline nasıl büyümüş :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
bende  görebilecekmiyim kızımın böyle büyüdüğünü benim bıdık yaramazlık yapmaktan ağlamaktan hiç büyümüyor gibi geliyor bana:(

tabiki özgecim o büyüyodur sen farkademessin banada hiç büyümemiş gibi geliyor anca önceki resimlernden anlıyorum büyüdügünü

suzannn

maşallah canım pelin kocaman kız olmuş hergeçen gün büyüyor çok tatlı maşallah

MASAL ILGIN