Bebeğimonline Bebekleri :)

Başlatan gamze61, 28 Mayıs , 2009, 00:51:17

« önceki - sonraki »

Balböceği

anam kurban oluyorum ben bu antep fistikima masallah pasama  :nazar:

Balböceği

12 Kasım , 2011, 01:02:42 #6061 Son düzenlenme: 13 Kasım , 2011, 14:44:16 ßăʟßöƈεğἶ

Bunlarda bizden uyku kacamagindan alinti olmasin  :hello2:

zeynep0655

edacım ne kadar büyümüş maşallah. allah sağlıklı uzun ömürler versin kuzumaaa

Balböceği

Alıntı yapılan: zeynep0655 - 12 Kasım , 2011, 01:05:54
edacım ne kadar büyümüş maşallah. allah sağlıklı uzun ömürler versin kuzumaaa
Aminnn canim  :opucuk:

gökkusağı

oyy eda maşallah tosunuma ne güzel olmuş kızzz yerim yerim  :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :nazar: :nazar: :nazar:

kime benzio hakan paşa sana mı babasına mı bende çok merak ediorum oğlum kime benziicek  :k06: :k06:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

Balböceği

Ananesine benziyor diyorlar ama ben en cok esimin kiprikleri gozleri benzesin dedim  :k06:
gercekten bunlar disinda hec bir yeri benzemiyor  :ehi: cok saol canim  :opucuk: bakalim senin oglan kime benziyecek  :love9:

kelebegimm

]

gökkusağı

benimki karışım olsun istiom boyu posu kaşı gözü babasına gülüşü siması teni  bana benzesin istiom çok şey mi istiom  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: kız olsaydı işvesi cilvesi bana benzeseydi diorum eşim katil mi edecen beni dio  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

Balböceği

Kiz anasi babasi degilmisiniz tabiki benziyecek  :toothy10:
bak oglumun akilli uslu olusu bana cekmis, annem ayni sen diyor taBI dayiyada cekmis  :ehi:

gökkusağı

bizde de 2 tane dayı var ikisine de çekebilir ikiside çok yakışıklı valla maşallah kardeşlerime  :nazar: :nazar: :nazar:

huyu bana çeksin ama kendim gibi olsun istiom inşşş  :amin: :amin:

bölede sipariş verir gibi oluo ama neyse işte hayırlısı olsun  :k06: :k06: :k06:
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

Balböceği

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
oyy cok guldum gece gece  :ehi: hayirlisi olsun insallah  :amin: ben gider canim kendine ve bebisine iyi bak  :opucuk:

tulayysl

edacım masallah oğlusuna cok yakısıklı. 40 bin kere msallah.

nurcum senin antep fıstıgını ben cıtır cıtır yerim ona gore. masallah kuzuna.gulucuklerini yerim bakıslarını yerim o fıstıgın

suzannn

banu_fth

ay o antep fıstığının gülüşünü yirim ben . baya baya büyümüşte pozlar verirmiş annesineee oyy zuzum benimmm .. nasılda muzur bakıyor tatlım benim .. gel ıssır diyo içten içe ..  :opucuk: :nazar: :nazar:

hakan a da ne kadar yakışmış yeni saçları .. zuzum benim yakışıklım .. maşşallah her hali başka bir güzel ..  :nazar: :nazar: :nazar:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

eda maşallah hakan paşaya ne güzel gözleri kirpikleri allahım nazarlardan esirgesinnnnn  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿