28 Nisan , 2024, 05:43:33

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bebeğimonline Bebekleri :)

Başlatan gamze61, 28 Mayıs , 2009, 00:51:17

« önceki - sonraki »

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Balböceği

hihih annesi yemis onu goze bak ya  :ehi: hele dun bayramda bi resim cektim elinde kasik bagrina basmis  :ehi:
yegenimin telefonunda alirsam gosteririm  :k06:

banu_fth

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

fotomodel gibi bebe bu yaaa .. ballı lokum  :love9: :love9: :ehi: :ehi:

tweety0555

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 04 Kasım , 2011, 22:01:05

twetty ismini unuttum canımm yaa kusura bakmaaa senın oglanlara bittiinmmm yaa ben erkek cocugu hastaısyım zatnenn bayıldımmm senınkılereee ısırmakk öpmek ıstıyorumm bugun zaten bende bı hal var önume gelen cocugu öpuyorummm ısırıyorummm salsırıyorumm   :ehi:

özlem adım sekerım,bende kız hastasıyım ama nasıp ıolmadı allah ogluslarıma saglık sıhhat versın....gel benım kucugum hırpalanarak sevılmekten muthıs mutlu oluyor sana gonderım yada :toothy10: :toothy10:

serife26

maşallah bıcırığa,Allah nazarlardan saklasın,büyümüşte daha bir tatlı olmuş:)

banu_fth

ayyyyyyyyyyyy  bu şekerı yerım benn ..

maşşallah zuzucuk .. ne de guzel gulermiişşş..  :love9: :love9: :nazar: :nazar:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

09 Kasım , 2011, 13:18:53 #6021 Son düzenlenme: 03 Ocak , 2012, 13:30:37 ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ
kızlar ecremin son hali masallahhhh  :nazar: :nazar: :love9:

silindi :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

gökkusağı

oyy maşallah kevsercim gün geçtikçe güzelleşio minik kızınn  :nazar: :nazar: rabbim nazarlardan esirgesin  :nazar: :nazar:

kime benzio bu güzel kız sana mı babasına mı  :k06: :opucuk:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

xxcansuxx

YEMELİK OLMA YOLUNDA TAM GAZ İLERLİYOR MAŞAALLAH ECREMİZE GÜN GÜN BÜYÜYOR  :nazar: :nazar:
OYYY YA GÖZLERE,DUDAKLARA FINDIK BURNA BAK MAŞAALLAH... ANNESİ GÖZLERİ AÇIK POZLAR VERİYOR ARTIK SANA  :nazar: :nazar: :k06: :k06:

banu_fth

Allaaaahhh tontişleşmiş buuu ecreemm .. cok tatlı olmus..

hergun buyuyolarmı yaaa .. bekle bekle bı suru zaman .. sona hemencık buyuyuversın  :k06: :k06:  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

maşşallah fıstıka  :nazar: :nazar: :nazar:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: eylül_üm - 09 Kasım , 2011, 13:27:38
Allaaaahhh tontişleşmiş buuu ecreemm .. cok tatlı olmus..

hergun buyuyolarmı yaaa .. bekle bekle bı suru zaman .. sona hemencık buyuyuversın  :k06: :k06:  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

maşşallah fıstıka  :nazar: :nazar: :nazar:
bak bir arkadaşım beni tembihliyor eylülüm... doğunca ne zamn büyüecek diye gözüne bakma bebeğinin hemen büyüsün isteme doya doya yaşa bebeklik halini çok çabuk büyüyorlar zaten inanamıyorsun demişti... haklıda bak nasıl büyüyor bebeler  :nazar: :nazar:

seda87

kevser enin bu balııını yerim yaaa allahım yarabbim maşallaaaaaaaaaaaaaaahhh subhanallah nasıl güzel yaa olsada yanımda yesem yesem bitirsem :nazar: :nazar: :nazar:canm sanki gözleride renkli çok güzel  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:allah bağışlasın sizlere inş canm
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

seda87

ayşecim maşallah senin kızında çook güzel  :nazar: :nazar: :nazar:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

Balböceği

Oy deyzesi kurban olsun, ne tatli olmus hanim cicileride pek bi yakismis masallahh  :nazar: :nazar: :nazar:

Eylul, valla anacim bu dogumdan sonraki bebegin buyume surecini insan anlamiyor ama o gunlerin kiymetini bilmek lazim  :k06:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: kadriyee - 09 Kasım , 2011, 13:20:29
oyy maşallah kevsercim gün geçtikçe güzelleşio minik kızınn  :nazar: :nazar: rabbim nazarlardan esirgesin  :nazar: :nazar:

kime benzio bu güzel kız sana mı babasına mı  :k06: :opucuk:
:opucuk: :opucuk: sagol canım evet gun gectikçe buyuyor kızım  :hello2: :hello2: valla genelde bana benzetiyorlar tabi babayada benzeten var  :dontknow: :opucuk:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url