Bebeğimonline Bebekleri :)

Başlatan gamze61, 28 Mayıs , 2009, 00:51:17

« önceki - sonraki »

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: ƓĤ♡SƬ - 05 Kasım , 2011, 14:44:26
maşallah kevsercim kızın çok tatlı yiyesim ısırasımgeli miniği....
:opucuk: sagol ilkaycım benimde ısırasım geliyo ama kıyamıyorum öpmeye bile  :k06: :nazar:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: GÜL GÜZELİ - 05 Kasım , 2011, 14:52:52
Kevsercim MaşaAllah barekAllah meleğin çok tatlı yhaaaaaaaa  :nazar: Rabbim nazarlardan korusun inşaAllah..Benim yerimede kokla cennet kokulumuzuuuuu oyhhhh yerim ben onu yhaaa  :hungry:  :opucuk:
:opucuk: tesekkürler canım guzel duan için ALLAH RAZI OLSUN  :amin:  :nazar: kokluyorum miss gibi

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 05 Kasım , 2011, 16:01:28
maşaallah ya uykucu şirine  :k06: :k06: çok tatluuuuuu  :nazar: :nazar: aman anne ya bir rahat bırak şöyle esneyeyim der gibi  :nazar: :nazar: :love9: :love9: fındığım benim  :binkybaby: :binkybaby:
;D aynen öle ilk zamanlar hep böle uyurdu daha yeni yeni gündüzleri uyanıyor  :k06: ancak altını acınca uyanıyordu inanırmısın acıkınca bile uyanmıyordu tam uykucuydu  :k06: ama şimdi uyanıyor  :k06:

banu_fth

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 05 Kasım , 2011, 16:02:30
Alıntı yapılan: eylül_üm - 05 Kasım , 2011, 14:23:46
ay benımde cok hosuma gıttııı ..  :k06: uykucu şirin  :k06: :k06: :love9: :nazar:

massallah ne kadar huzurlu görunuyor kıyamam yaa .. yirim onuuuuuuuu  :love9: :love9:  :nazar: :nazar:

ayyyhh yumulcan onun agzına cenesıne mıncık mıncık  :k06: :k06:

kanım kaynadı sıpaya  :k06: :k06: :k06:  dogurasım geldı  :ehi: :ehi: :ehi:
az kaldı sanada canım meleğine sende kavuscaksın inş  :hello2: :hello2: :nazar: :nazar:

ınsallah canım sagıkla saglıklıca gelsın kuzum .. baskada bısı ıstemıorum ..
:amin: :amin: :nazar:  massallah senın mınukunada 22 gunluk oldu bılee  :occasion5: :hello2:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 05 Kasım , 2011, 16:05:19
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 05 Kasım , 2011, 16:01:28
maşaallah ya uykucu şirine  :k06: :k06: çok tatluuuuuu  :nazar: :nazar: aman anne ya bir rahat bırak şöyle esneyeyim der gibi  :nazar: :nazar: :love9: :love9: fındığım benim  :binkybaby: :binkybaby:
;D aynen öle ilk zamanlar hep böle uyurdu daha yeni yeni gündüzleri uyanıyor  :k06: ancak altını acınca uyanıyordu inanırmısın acıkınca bile uyanmıyordu tam uykucuydu  :k06: ama şimdi uyanıyor  :k06:
Sonrada neden hiç uyumuyor deme yenidoğan bebişler öyle bol bol uyurmuş annesi uyusunda büyüsün  :nazar: :nazar: :k06:

burcum

ALLAH nazarlardan saklasın prensesini :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Balböceği

Her gecen gun dahada guzellesiyor ecre'mimiz  :nazar: :nazar: :nazar:

Balböceği

05 Kasım , 2011, 23:38:03 #6007 Son düzenlenme: 07 Kasım , 2011, 01:18:26 ßăʟßöƈεğἶ
Masum koy oglanni  :ehi: :ehi:

asagidan yukariya maymun goruntusu  :ehi:

annem hapsetti  :ehi:

sabahki kavgamizdan goruntuler alinti olmasin  :k06: bu arada saclarimizi kirptik  :nazar:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

sagolu kızlar  :flowers:

edam oğlun buyumus masallah yeyim yaaa  :nazar:

xxcansuxx

edam maşaallah hakan paşaya nasılda büyümüş zeytin gözlüm  :nazar: :nazar: :nazar:

Balböceği

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 06 Kasım , 2011, 14:35:47
edam maşaallah hakan paşaya nasılda büyümüş zeytin gözlüm  :nazar: :nazar: :nazar:
He he kocaman oldu deyzesi  :k06: annesini parmaginda oynatiyor  :k06:
yada simdilik antireman yapiyor yakinda maclara baslar  :ehi:
cok saol canan'cimmm  :opucuk:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

ANAM DAMADIMA BAK HELE MASALLAH DAHADA BALLANMIS  :nazar: :nazar: HAPSEMI KOYDUN KIZ COCUGU  :ehi: :ehi: NASIL MAHSUN BAKIYO  :k06: :k06:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

Balböceği

He hapse tiktim onu, baksana bakisa saclar nasil kestik annesi  ;D

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

banu_fth

ayy yazık kuzuma yaa .. resimlerini kaçırdım profil resminden bakıorum ..

hakkat hapiste giibi çıkmış .. acındırma bakışı var yüzünde  :ehi: :ehi:  :love9: :love9: