29 Nisan , 2024, 01:32:47

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bebeğimonline Bebekleri :)

Başlatan gamze61, 28 Mayıs , 2009, 00:51:17

« önceki - sonraki »

Balböceği

ama cok merak ettim bulursan mutlaka yaz  :ehi:
hormonlar yuzunden ama daha dur dogumdan sonra iyice saflacan  :ehi:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 01 Kasım , 2011, 13:23:35
sibos deyzemizi kocaman opuyoruz  :-* :opucuk:
dogumlar basladi bizim burda iki kisi dogurdu mubarek kiz senesi  :hello2:
aralikta bi arkadas daha dogum yapacak diyorum icimden sibosunda tam 1.5 ayi kaldi  :hieyt: :hieyt:

evet edacım az kaldı yarın kontrolum var belkı catı muayenesı olurum ona gore bellı olacak  :-ooo eger sezaryan derse aralıgın ılk haftası olabılır normal derse dr deyışıne gore 16 aralık bakalım balım hem yatamıyorum yanıyorum alev alev annem dıyor omrumde boyle hamıle gormedım bu nasıl bısey  :ehi: camlar acxık aklıma kar yagsa soyle avuclarıma sonra bunları yesem dıyorum ama kar yok  :BangHead: buzda kesmıyor kı ıcımın yangını hergun lımonu kabuguyla yıyorum mandalına aklına gelen ne kadar ekşı varsa yıyorum fayda etmıyor  :'(

Balböceği

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 01 Kasım , 2011, 13:34:24
Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 01 Kasım , 2011, 13:23:35
sibos deyzemizi kocaman opuyoruz  :-* :opucuk:
dogumlar basladi bizim burda iki kisi dogurdu mubarek kiz senesi  :hello2:
aralikta bi arkadas daha dogum yapacak diyorum icimden sibosunda tam 1.5 ayi kaldi  :hieyt: :hieyt:

evet edacım az kaldı yarın kontrolum var belkı catı muayenesı olurum ona gore bellı olacak  :-ooo eger sezaryan derse aralıgın ılk haftası olabılır normal derse dr deyışıne gore 16 aralık bakalım balım hem yatamıyorum yanıyorum alev alev annem dıyor omrumde boyle hamıle gormedım bu nasıl bısey  :ehi: camlar acxık aklıma kar yagsa soyle avuclarıma sonra bunları yesem dıyorum ama kar yok  :BangHead: buzda kesmıyor kı ıcımın yangını hergun lımonu kabuguyla yıyorum mandalına aklına gelen ne kadar ekşı varsa yıyorum fayda etmıyor  :'(
vay ben benim gibi olmussun .. allah yardimcin olsun yanmak ne kelime demi alev alev  :k06:
buzluk kaplari doldururdum biri yer digerini koyardim balkonda kar kalmamisti.
hatta doktora bile sordum bi sorun olmaz demisti  :k06: az kaldi hayirlis ile bide dogurda
insallah  :amin: :amin: :amin:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

maşallah hakan paşayaaaa çok yakışıklı allahım nazarlardan esirgesinnn  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Balböceği

çok teşekkür ederiz teyzesi Hakan'la seni çok öpüyoruz.

kelebegimm

ayy masallahh kuzumaa yaaa yerim ben bu pasayiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
allah oglundan hic ayirmasin canim cok tatli ya masallahh nazar degmesin  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

]

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

hakoşum gün geçtikçe ballanıyor maşallah

Balböceği

Alıntı yapılan: kelebegimm - 01 Kasım , 2011, 15:34:34
ayy masallahh kuzumaa yaaa yerim ben bu pasayiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
allah oglundan hic ayirmasin canim cok tatli ya masallahh nazar degmesin  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

cok ama cok tsk ederiz deyzesi rabbim isteeyen herkese ama herkese nasip etsin  :amin: :opucuk: :opucuk: :love9:
Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 01 Kasım , 2011, 16:25:36
hakoşum gün geçtikçe ballanıyor maşallah
saol gulum benim  :opucuk:

derbeder

ben yeni goruyorum fotolari edos, cok tatli hakantosum benim  :nazar: :love9:

buarada hosgeldin  :opucuk: yedigin ictigin senin olsun, naptin nettin bacim? ozledin mi evini? ya da kaynanani mi demeliydim  :k06:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

Balböceği

Anca bu kadar çektim resim Zehra, annemi çok özlemişim çok şükür hastalık dısında günlerim güzel geçti.
Validem bizi özlemiş :) bende evimi özledim kurulu bı düzenim var nese olsa.
İste öyle bacım :)

derbeder

gecmis olsun canim, tabiiki genede kendi evini ve duzenini ozluyorsun. iyi kotu evim evim guzel evim diyor insan  :k06: eskiden herkes gittigin her yerde anne babanin evinde bile kendi evini ozlersin derlerdi, ama inanmazdim. evlendim gordum anyayi konyayi  :ehi: :toothy10:

olsun bacim saglik olsun, daha ne olsun anacigini gordun hasret giderdin insaAllah devami gelir bu izinlerin  :k06:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

Balböceği

Aynen valla evlenince insan anlıyor herseyi,bunaada şükür eşim sagolsun askerliğinin bahanesiyle gittik; :)
Bide yerleşseydik tam acayip yorgunun  :sleepy1:

KONYALI

hakan paşaya maşallah :nazar:cok tatlı edacım..allah sıze bagıslasın

KONYALI

kevsercım kızın serpilmiş maşallah,cok tatlı cnm benım...melek melek o...
allahım sıze bagıslasın,nazalardan korusun cnm :nazar:

banu_fth

ballı hakan la güzel ecremi yiriiimm..

maşşallah kuzulara yaa ..

edaa bal mı yedin kız sen hamişken  :ehi: :ehi: :nazar: :nazar:

kevser .. bişe diycem ama  ??? .. kız aynı sen bu bıcırık .. maşşalah  :k06: :nazar: :nazar: