Bebeğimonline Bebekleri :)

Başlatan gamze61, 28 Mayıs , 2009, 00:51:17

« önceki - sonraki »

aydinays

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 06 Ekim , 2011, 00:21:57
Teşekkür ederiz teyzeleri kocaman öpüyoruz sizi  :opucuk: :opucuk:

Sibelim canım sağolasın Rabbim daha tatlı ve güzellerini sana nasip etsin sağlıkla  :amin: :amin: İnş. kızımın dış  güzelliği ile birlikte bahtı da tahtı da güzel olur  :amin:

:amin: :amin: :amin: :amin:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ORNA - 06 Ekim , 2011, 10:51:27
gizemcim hayranım kızına maşşallah allah nazarlardan korusun  :amin: :amin: :amin: :amin:  bu kıza nazar değer canım ya çok dikkat et  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: tontoş yanaklarını yirim yirimm  :love9: :love9: :love9: şerifecim senin oğluşunda çok yakışıklı yerim ben onları ya allah bizede nasip eder inşallah  :amin: :amin: :amin: :amin:

Canım benim inan çok nazar değiyor zaten, buraya nazar değmesin diye resmini koymasam bile maalesef akrabalar burdaki komşulardan çok nazar oluyor çocuğum, sürekli okutuyoruz k.validem okuyor falan. Yakasında 41 tane okunmuş çörek otu ile geziyor çocuğum.

Rabbim sağlıkla sana da böyle güzel evlat nasip etsin canım  :amin: :amin: :amin:

Tebessüm

Gözümün Nur'u geldi...Çok ama çok hoşgeldi... (:

suzannn

aydinays

Alıntı yapılan: Tebessüm - 07 Ekim , 2011, 14:50:03
az önce çektim :)

maşallah canımmm ayy bizimkide doğsa giydirsek böyle
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

maşallah tebessüm çok tatlı bi kuzu bu yaa.şapkayla iyi duruyo bizimk muzur kafasına elletmiyo şapkada taktırmıyo
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

aydinays

Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 07 Ekim , 2011, 14:52:40
maşallah tebessüm çok tatlı bi kuzu bu yaa.şapkayla iyi duruyo bizimk muzur kafasına elletmiyo şapkada taktırmıyo

nurcum çok fena oğuzhan çokk  :k06: :k06:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

maaşallahh kızlar bebeişlerinizee :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: hemşoomm az kaldı kayramızda gelecek inşallah sağlıklı sıhhatli annesinin kucagına ayyy inanamıyosun ya bu benım karnımdamıydı dıye elifi her kucagıma aldığımda aynı şeyi söylüyorum :love9: :love9: :love9:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Tebessüm

tşk ederiz kızlar (: bizimkinin de şapka ve eldivenle pek alakası yok zorla giydiriyorum yatırıyorum sonra bi bakıyorum eldivenler çıkmış şapka çıkmış :) hadi şapkayı çıkarması kolay kafasını o tarafa bu tarafa çeviriyo yaramazım :) ama eldivenlerini nasıl çıkarıyo anlamıyorum :) :ehi:
Gözümün Nur'u geldi...Çok ama çok hoşgeldi... (:

burcum

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: aydinays - 07 Ekim , 2011, 14:53:43
Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 07 Ekim , 2011, 14:52:40

nurcum çok fena oğuzhan çokk  :k06: :k06:

yandım ben yandımmm  :k06:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

aydinays

Alıntı yapılan: ¨'°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°'¨ - 07 Ekim , 2011, 14:55:40
maaşallahh kızlar bebeişlerinizee :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: hemşoomm az kaldı kayramızda gelecek inşallah sağlıklı sıhhatli annesinin kucagına ayyy inanamıyosun ya bu benım karnımdamıydı dıye elifi her kucagıma aldığımda aynı şeyi söylüyorum :love9: :love9: :love9:

canım inşallah bizde beklemedeyiz paşayı. istediği zaman gelsin bakalım. Şimdilik onunda benimde keyfim yerinde. 2 hafta sonrada tatilimize çıkıyoruz. :k06: :k06: :k06:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

12 Ekim , 2011, 21:40:19 #5832 Son düzenlenme: 16 Ekim , 2011, 12:43:30 ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥
 biz geldiiiiiiik

AyNi

ayy maşallah ayşegüüül oğluşun çook tatlı maşallah... tam mıncıklamalık  :nazar: :nazar: :nazar:

Aytii

oooofffffffffffffffffffffff  :nazar: :nazar: :nazar:

41  kere maşallah Alperenimmm çok büyümüş ve değişmiş  :love9: :love9: :love9:

tebessüm senin oğlanda çok tatlı yaaa maşallah  :nazar: