28 Nisan , 2024, 21:31:33

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bebeğimonline Bebekleri :)

Başlatan gamze61, 28 Mayıs , 2009, 00:51:17

« önceki - sonraki »

Shadowqueen

Benim sıpam  :love9: :love9:

2 gün önce çekildi

Dün çekildi

Bugün çekildi

--elif--

oyyyyyyyyyy çookkkkk datluuuu maşallah yaa RABBİM nazarlardan korusun  :nazar:  :nazar:  :nazar:

♥ღвüşяαღ♥

Oğuzhan'a
Almira'ya Kocamnnnnnnnnnnnnnnnn :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

serife26

maşallah maşallah çok tatlı bebeğin... :nazar:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
oguza masallahhhhhhhhhh  :nazar: :nazar: :nazar: :opucuk:

gızemmmm  :caca: bu ne tatlı  :nazar: bu prenses şimdıden boyleyse buyugunde nasıl olacak dıusunemıyorummm  :nazar: :nazar: allah bagıslasın   :amin: çok kanım kaynadı bu prensese  :nazar: :nazar:  çok çok opuyorummm butun bebekleriii  :opucuk: :opucuk:

Shadowqueen

Teşekkür ederiz teyzeleri kocaman öpüyoruz sizi  :opucuk: :opucuk:

Sibelim canım sağolasın Rabbim daha tatlı ve güzellerini sana nasip etsin sağlıkla  :amin: :amin: İnş. kızımın dış  güzelliği ile birlikte bahtı da tahtı da güzel olur  :amin:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 06 Ekim , 2011, 00:21:57
Teşekkür ederiz teyzeleri kocaman öpüyoruz sizi  :opucuk: :opucuk:

Sibelim canım sağolasın Rabbim daha tatlı ve güzellerini sana nasip etsin sağlıkla  :amin: :amin: İnş. kızımın dış  güzelliği ile birlikte bahtı da tahtı da güzel olur  :amin:
:amin: :amin: ınsallah canım yuzu gıbı bahtıda guzel olsun  :amin: ahlakıda ınsallhhh  :amin: sıbel teyzesı gıbı olsun hem ahlakı guzel hemde kalbı  :ehi: :ehi:

Shadowqueen

Maşallah Şerifecim oğluşun çok dadlu benim yerime kokla  :love9:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
allah bagılşlasın serıfecım   :amin: bu kuzuda cok tatlıymış  :nazar: :nazar: :opucuk: :opucuk: guluşune bak masallahhhh  :opucuk:

serife26

teşekkürler teyzeleri:)Allah nazarlardan saklasın hepimizin bebişlerini.

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: serife26 - 06 Ekim , 2011, 00:41:46
teşekkürler teyzeleri:)Allah nazarlardan saklasın hepimizin bebişlerini.
:amin: :amin: :amin: :amin:
gulmek ne kadar yakışmışşş  :nazar: :nazar: oyyy yerımm senı  :opucuk:

♥ღвüşяαღ♥

kaaaaaaaaaannnnnnnnnnnn ne tatlı şeysin sen öyle maşallah berekallah sana :nazar:

suzannn

gizem şerife maşallah çok tatlılar allah nazarlardan korusun öpesim geldi

ORNA

gizemcim hayranım kızına maşşallah allah nazarlardan korusun  :amin: :amin: :amin: :amin:  bu kıza nazar değer canım ya çok dikkat et  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: tontoş yanaklarını yirim yirimm  :love9: :love9: :love9: şerifecim senin oğluşunda çok yakışıklı yerim ben onları ya allah bizede nasip eder inşallah  :amin: :amin: :amin: :amin:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

OYYYY ALMİRAA DA KAAN DA ÇOK ŞEKERLER MAŞALLAH ONLARA ALLAHIM ACILARINI GÖSTERMESİN EVLATLARIMIZIN.OLMAYANLARADA NASİP EYLESİN İNŞALLAHHHHHHHHH  :amin:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿