28 Nisan , 2024, 00:36:30

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bebeğimonline Bebekleri :)

Başlatan gamze61, 28 Mayıs , 2009, 00:51:17

« önceki - sonraki »

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: Tebessüm - 05 Ekim , 2011, 12:00:18
maşallah Nur, Rabbim bebeğinizi size sizi de bebeğinize bağışlasın...

SAĞOL CANIM CÜMLEMİZİNKİNİ İNŞALLAH.SENİN KUZU DA ÇOK ŞEKERRR MAŞALLAH  :opucuk:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

<<AyBüKe>>

Nur maşallah ne kadar tatlı olmuş Oğuzhan  :nazar: :nazar: :nazar:   Çok akıllı olucak valla bakışlardan belli  :k06:  Allah iyi günlerini göstersin hep yavrunun canım  :amin:

Tebessüm senin oğluşunda maşallahı var, ne de güzel uyuyo yaa çokkk tatlı  :nazar: :nazar: :nazar:   Benim kızımda emziksiz uyumuyo dalınca fırlatıyo memeyi  :k06: 

Tebessüm

çok tşk ederiz teyzeleri öpüyoruz hepinizi  :flowers:
Gözümün Nur'u geldi...Çok ama çok hoşgeldi... (:

yellowrose

05 Ekim , 2011, 13:29:47 #5793 Son düzenlenme: 05 Ekim , 2011, 15:28:04 yellowrose

buda benim minik tavşanım teyzeleri :) büyüyoruz günden güne  :nazar:
AŞKIM & KIZIM & BEN = MUTLULUK

gökkusağı

allah bağışlasın annesi çok tatlıymış bu minik tavşan maşallah  :nazar: :nazar: :binkybaby: :binkybaby:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 05 Ekim , 2011, 12:10:56
     Nur maşallah ne kadar tatlı olmuş Oğuzhan  :nazar: :nazar: :nazar:   Çok akıllı olucak valla bakışlardan belli  :k06:  Allah iyi günlerini göstersin hep yavrunun canım  :amin:

Tebessüm senin oğluşunda maşallahı var, ne de güzel uyuyo yaa çokkk tatlı  :nazar: :nazar: :nazar:   Benim kızımda emziksiz uyumuyo dalınca fırlatıyo memeyi  :k06: 

aybüke canım çok sağoll.ben de diyorum cin gibi bi şey olacak bu diye.allahım hayırlı evlat olmalarını nasip etsin kuzucuklarımızın.
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

oyy maşallahh minik davşana prenses prenses allahım nazarlardan esirgesin  :amin: :nazar: :nazar:

yellowrose

Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 05 Ekim , 2011, 13:42:15
oyy maşallahh minik davşana prenses prenses allahım nazarlardan esirgesin  :amin: :nazar: :nazar:
teşekkür ederiz nur teyzesi, senin oğluşada maşallah, ne güzelde gülmüş öle  :amin: Allahım esirgesin hepsini  :nazar: :amin:
AŞKIM & KIZIM & BEN = MUTLULUK

aydinays

Nurcum oğuzhan paşa maşallah ne kadar tatlı olmuş. Özlemcim kızın çok tatlı maşallah suphanallah.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: yellowrose - 05 Ekim , 2011, 13:46:21
Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 05 Ekim , 2011, 13:42:15
teşekkür ederiz nur teyzesi, senin oğluşada maşallah, ne güzelde gülmüş öle  :amin: Allahım esirgesin hepsini  :nazar: :amin:

aminnnnnnnnn

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: aydinays - 05 Ekim , 2011, 13:47:12
Nurcum oğuzhan paşa maşallah ne kadar tatlı olmuş. Özlemcim kızın çok tatlı maşallah suphanallah.

teşekkür ederizzz teyzemizzz büyüdü muzurr büyüdü bak bunu da bugün çektim

suzannn

YASEMİN MAŞALLAH BEBEĞİNE ALLAH NAZARLARDAN SAKLASIN

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Nurummmmmmmm şimdi gördüm maaşallahh yaa çokta çirkinn diyorumm nazar almasın :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:Rabbim sağlık sıhhat versin canım benim acısını göstermesin  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ¨'°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°'¨ - 05 Ekim , 2011, 14:22:00
Nurummmmmmmm şimdi gördüm maaşallahh yaa çokta çirkinn diyorumm nazar almasın :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:Rabbim sağlık sıhhat versin canım benim acısını göstermesin  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

sağol pisiciğimmmm çok çirkinn teyzesi çooookkkk.amin canım allahım evlatlarımızı korusun  :amin:

serife26

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

maşallah oğuzhan'a annesi ... şeker shey... :opucuk: