Bebeğimonline Bebekleri :)

Başlatan gamze61, 28 Mayıs , 2009, 00:51:17

« önceki - sonraki »

Shadowqueen

Nurcum maşallah Oğuzhan paşaya yaaa çok tatlı buuu  :nazar: :nazar: Sanki sana çok benziyor ama dimi

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 04 Ekim , 2011, 23:11:19
Nurcum maşallah Oğuzhan paşaya yaaa çok tatlı buuu  :nazar: :nazar: Sanki sana çok benziyor ama dimi
sağol canımın içi.ben pek benzetemiyorum bana.biraz babama benziyo  ;D
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 04 Ekim , 2011, 23:17:23

:k06: :k06: tatlım o zaman sende babaya benziyorsun, inan ben çok benzettim sana, annesi güzel oğluşuda yakuşuklu olacak  :k06: :k06:

suzannn

nurcum maşallah oğuzhan paşaya allah nazarlardan saklasın

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 04 Ekim , 2011, 23:21:20
Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 04 Ekim , 2011, 23:17:23

:k06: :k06: tatlım o zaman sende babaya benziyorsun, inan ben çok benzettim sana, annesi güzel oğluşuda yakuşuklu olacak  :k06: :k06:

OYY OYYYY TEŞEKKÜR EDERİZ GİZEM TEYZEMİZZZ  :opucuk:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: Katre-iMatem - 05 Ekim , 2011, 10:12:59

AMİNN SUZANCIM TEŞEKKÜR EDERİM ALLAHIM SANA DA NASİP ETSİNN  :amin: :amin: :amin: :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:nazar: :nazar: OYY MELEKLERİMİZE  :nazar: :nazar: TEBESSÜM MASALLAHHH NURUM MASALLAHHHH NUR OĞUZHAN SANA BENZİYO BENCE  :laughing7:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

aaaaa kevserim sen de mi bana benzettin şaşırdım kimse benzetmedi çünkü çevremdekiler sevindim amaa hep bana benzesin istiyodum  :hello2:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

CANIM GÖZLERİ FELAN BENZİYO GERCEKTEN BEN SANA BENZETTİM  :k06:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

suzannn

Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 05 Ekim , 2011, 10:26:42
Alıntı yapılan: Katre-iMatem - 05 Ekim , 2011, 10:12:59

AMİNN SUZANCIM TEŞEKKÜR EDERİM ALLAHIM SANA DA NASİP ETSİNN  :amin: :amin: :amin: :amin:
İNŞALLAH

ORNA

:nazar: :nazar: :nazar: maşşallah nurcum çok tatlı cin gibi vallahi  :nazar: :nazar: :nazar: aynı bence sana benziyo allah sağlık uzun ömürler versin  :amin: :amin: :amin:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ORNA - 05 Ekim , 2011, 11:01:25
:nazar: :nazar: :nazar: maşşallah nurcum çok tatlı cin gibi vallahi  :nazar: :nazar: :nazar: aynı bence sana benziyo allah sağlık uzun ömürler versin  :amin: :amin: :amin:

SAĞOL NAGİŞİMM ALLAHIM SANADA NASİP ETSİN BÖYLEE MUZURRR Bİ BEBEK  ;D

ORNA

Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 05 Ekim , 2011, 11:40:38
Alıntı yapılan: ORNA - 05 Ekim , 2011, 11:01:25

SAĞOL NAGİŞİMM ALLAHIM SANADA NASİP ETSİN BÖYLEE MUZURRR Bİ BEBEK  ;D

ayyy inşallah nurcum inşallah  :amin: :amin: en kısa zamanda  :amin:

Tebessüm

maşallah Nur, Rabbim bebeğinizi size sizi de bebeğinize bağışlasın...
Gözümün Nur'u geldi...Çok ama çok hoşgeldi... (: