27 Nisan , 2024, 22:34:15

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bebeğimonline Bebekleri :)

Başlatan gamze61, 28 Mayıs , 2009, 00:51:17

« önceki - sonraki »

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 14 Eylül , 2011, 18:28:55
anaaaaaaaaam maşallah ya ne tatlılar
rabbim korusun
biri esmer biri sarışın lokum
amın canım cumlemızınkını korusun ne lokumlar ama resımde bıle ne yaramazlık yapsak dıye dusunuyolar :suclu: :suclu:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

doğangüneş

Alıntı yapılan: ★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★ - 14 Eylül , 2011, 18:33:18
Alıntı yapılan: doğangüneş - 14 Eylül , 2011, 18:28:47
aşkmeleği ikiz mi bunlar?? maşallah barekallah ikiside kız mı biri kız biri erkek mi tam çözemedim  :k06:
ama bayıldım ikisinede rabbim tüm kötülüklerden korusun inş. sanada çokk büyük kolaylıklar versin inş. rabbim  :love9:
amın canım tskler esmer olan erkek sarısın olan kız :k06: :k06: ıkızler ama benzemıyolar :k06: :k06:

ayy ama çokkkk güzller maşallah..isimleri ne ?? yalnız mı bakıyorsun yardım edenin falan var mı cnm..
soruyorum çünkü benimde 2yle 3numaranın arasında 2 yaş olcakya nasipse beni nelerin bekledğini bilmek istiyorum :laughing7: :laughing7:  acaba ikizmi zordur 2 yaş mı  :dontknow: :dontknow:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

belinay ve talha ıkız bakmak cok zor :cildir: :cildir: :cildir: tek bakıyorum malesef 2 yas olması ıyı benden ıyısın tabı :k06: :k06: :k06:neler beklemıyokı   :laughing7: :laughing7: :laughing7:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

doğangüneş

Alıntı yapılan: ★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★ - 14 Eylül , 2011, 18:42:50
belinay ve talha ıkız bakmak cok zor :cildir: :cildir: :cildir: tek bakıyorum malesef 2 yas olması ıyı benden ıyısın tabı :k06: :k06: :k06:neler beklemıyokı   :laughing7: :laughing7: :laughing7:

cnm yaa rabbim kolaylık versin..isimleride çok güzelmiş maşallah..

neler beklemiyor aslında biliyorum ama birisi çıkar ayy çok kolay hiç korkma der diye ümitle bekliyordum içimi çok ferahlattın cnm  :ehi: :ehi: :ehi:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

güzel yönlerıde var canım ben acıl cıkıyom denk gelırsek yazısırız kıb :opucuk:

KONYALI

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 14 Eylül , 2011, 01:49:29
Orasi yatak odanin kapisi ayni balkona salonda aciliyor
odadan cikiyor balkona yatak odasina gidiyor benim kacagim nerdeymisss diyorumm..
bi bakiyorumki artiz aynaya bakiyorrrrrr  :toothy10: :toothy10: arkasini donuyor guluyor  :ehi:

cnm hakan paşa çok tatlı maşallah..ben ılk defa yakalayabıldım resmı bılıyonmu...sonunda gordum oleyyyy
allah sıze bagıslasın cnm...

miray

edoş maşallah hakana kocaman adam olmuş  :nazar:
yüzü değişmiş sanki büyümüş paşam  :nazar:
rabbim nazarlardan korusun
hakanım büyüyünce cok canlar yakcak kaynana edoş  ;)

Balböceği

Cok saolun kizlar yaaa rabbim meleklerimizi korusunnn  :amin:
Konyalimmm rabbim hayirli dogumlar nasip etsin canimmm  :opucuk:

Miray babasi oyle capkinlik bilmezzz  :ehi: :ehi: ama huyu kime ceker bilememm
amcasina cekmesinnn aman amannn  :k06: :k06: :k06:

Balböceği

seloooo fotolar dursaydi kizzz  :caca: :caca: :caca:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: ★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★ - 14 Eylül , 2011, 18:22:05
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 14 Eylül , 2011, 18:17:37
:hello2: :hello2: OYYY MASALLAHHHH ALLAH NAZARLARDAN ESİRGESİN MELEKLERİNİ  :nazar: :hello2: :opucuk:
tskler canım senınkınıde göruruz ıns hayırlı dogumlular canım :amin: :amin: :amin:
:opucuk: :opucuk: SAGOL CANIM BENİM İNŞALLAHH O GUNLER GELİRDE BENDE YUKLERİM BURAYA  :hello2: :amin: :amin:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 14 Eylül , 2011, 23:55:44
seloooo fotolar dursaydi kizzz  :caca: :caca: :caca:
denk gelırsek yıne eklerım senın resım nıye bende acılmıyo oglusuna bakamadım :icon_scratch: :icon_scratch: :dontknow:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 15 Eylül , 2011, 08:37:16
Alıntı yapılan: ★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★ - 14 Eylül , 2011, 18:22:05
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 14 Eylül , 2011, 18:17:37
:hello2: :hello2: OYYY MASALLAHHHH ALLAH NAZARLARDAN ESİRGESİN MELEKLERİNİ  :nazar: :hello2: :opucuk:
tskler canım senınkınıde göruruz ıns hayırlı dogumlular canım :amin: :amin: :amin:
:opucuk: :opucuk: SAGOL CANIM BENİM İNŞALLAHH O GUNLER GELİRDE BENDE YUKLERİM BURAYA  :hello2: :amin: :amin:
ınş canım :amin: :amin:

birgül87

Uploaded with ImageShack.us

miray

maşallah boncuk gözlü prensese  :nazar:
rabbim nazarlardan korusun   :nazar:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

masallah  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:allah nazarlardan korusun  :amin: :amin:cok tatlı yerım o pamuk yanaklarını :)