Bebeğimonline Bebekleri :)

Başlatan gamze61, 28 Mayıs , 2009, 00:51:17

« önceki - sonraki »

Balböceği

Alıntı yapılan: kelebegimm - 19 Ağustos , 2011, 20:19:47
allahimm yagmura baaak ne tatlii yerim yerimm onu masallah yaa ne guzel olmus öleee :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

oyyy pasakliii pasaya bakk yaa allahim buranin bebekleride ayri bi tatli oluyo insanin cani kaynio :love9: :love9: :love9: rabbim hep yuzlerini guldursunnn
Rabbim sanada hayirli evlatlar vrsin canimm  :opucuk:

kelebegimm

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 19 Ağustos , 2011, 20:28:09
allahimm yagmura baaak ne tatlii yerim yerimm onu masallah yaa ne guzel olmus öleee :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

oyyy pasakliii pasaya bakk yaa allahim buranin bebekleride ayri bi tatli oluyo insanin cani kaynio :love9: :love9: :love9: rabbim hep yuzlerini guldursunnn
aminn aminn canimm ins. bende paylasirim bigun burda resimlerini :amin: :amin:

]

Balböceği

Alıntı yapılan: kelebegimm - 19 Ağustos , 2011, 20:29:47

aminnn aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

su mubarek gunlerde rabbim seninde melegini gondersin insallah  :amin:

kelebegimm

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 19 Ağustos , 2011, 20:32:31
Alıntı yapılan: kelebegimm - 19 Ağustos , 2011, 20:29:47

aminnn aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

su mubarek gunlerde rabbim seninde melegini gondersin insallah  :amin:

ben inaniyorum olcak yani iki kez olduya ucuncude tutuncak coook inaniyorumm :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk:

]

Balböceği

aynen rabbim yeterki versin bak iki kez verdi insallah ucuncuyude verecek bu sefer kucagina alacaksin  :amin:

sen inan yeterki  :love9:

susanna

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 19 Ağustos , 2011, 19:40:56
Buda benim pasakli kuzucukkk  :k06: :k06:
  ;D

oyyy maşşallah kuzucugunaaaa  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: rabbim yüzü gibi bahtınıda güzel kılsın inşallah  :nazar:

Balböceği

Alıntı yapılan: susanna - 19 Ağustos , 2011, 20:45:00
Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 19 Ağustos , 2011, 19:40:56
Buda benim pasakli kuzucukkk  :k06: :k06:
  ;D

oyyy maşşallah kuzucugunaaaa  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: rabbim yüzü gibi bahtınıda güzel kılsın inşallah  :nazar:
amin canim aminnnn  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

kelebegimm

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 19 Ağustos , 2011, 20:43:06
aynen rabbim yeterki versin bak iki kez verdi insallah ucuncuyude verecek bu sefer kucagina alacaksin  :amin:

sen inan yeterki  :love9:

inss inancim sonsuz hic kafama bile takmiyorum dua ediyorum hep :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

]

susanna

elifcim yagmurun kıyafetıde en az kendisi kadar sevimli maşşallah supanallah kızına  :nazar: boncugunu eksık etme üzerinden annesi

doğangüneş

balböceği maşallah barekallah oğluna çok yakışıklı çokta tatlı rabbim tüm kötülüklerden korusun inş.  :amin: :amin:

Balböceği

Alıntı yapılan: doğangüneş - 19 Ağustos , 2011, 21:35:57
balböceği maşallah barekallah oğluna çok yakışıklı çokta tatlı rabbim tüm kötülüklerden korusun inş.  :amin: :amin:
aminn aysem aminnnn  :amin: :amin:

Balböceği

supperrrrrrrrr ana kiz yakiyorsunuzzzz  :nazar: :nazar: :nazar:

doğangüneş

ayy maşallah sübhanallah ikinizde çokk güzelsiniz.. rabbim bir ömür ayırmasın sağlık huzur mutluluk versin  :amin: :amin:

Lă_Tăhzen!

ツgöçmen_54 ツ

nur analı-kızlı ne kadar güzelsiniz öyle maşallah size  :nazar: