Bebeğimonline Bebekleri :)

Başlatan gamze61, 28 Mayıs , 2009, 00:51:17

« önceki - sonraki »

tgbybr

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 16 Ağustos , 2011, 16:07:07
bencede şakadır
çok sempatik ve yakışıklı
büyüyünce çok can yakacak
ben çekik gözlülere bayılırım şahsen
ayşegülüm çok teşekkür ederim. gerçi milletin çirkin demesi önemli değil ama bitek çirkin demediler ki. 3 ay bitecek 2 gün sonra.  başını tutamıyomuş gelişimi geriymiş ayağını basamıyomuş. nası bassın ayağını?

suzannn

ya insanlar ne fena sen hiç aldırma maşallah oğluna

Balböceği

Alıntı yapılan: tgbybr - 16 Ağustos , 2011, 14:40:29
maşaallah barekallah bütün bebişlere. ebim de akşam iftara misafirim vardı. eşimin teyzesi tezyesinin oğlu gelini falan. oğluma nazar duası okusak dedim nazar değecek bi bebek değil çirkin bu dediler. insanın ne kadar zoruna gidiyo yaa. benim için dünyalar tatlısı o. bi gülüşüne can verilir.

canim bebegini yeni gordum onlar halt etmisler  :caca: :caca: :caca:  cirkinde olsa guzelde olsa oyle sozler soylenmez..  :violent1:

cok sinirlendimmm  :violent1: :violent1: :violent1:

bebegin cok sirin cok sempatik  :love9: sen onlara bakma.. bu arada resmi sildim alinti olmasin diye
:flowers:

tgbybr

Alıntı yapılan: ツgöçmen_54 ツ - 16 Ağustos , 2011, 17:06:40
tuğba bebeğin çok tatlı canım maşallah suphanallah  :nazar: yerim o gıdığını esmer tenini  :nazar:

canım benim çok teşekkür ederim. rabbim olmayan herkese nasip etsin:amin:.  benim gözümde dünyalar tatlısı ama herkes beğenmiyo tabii  ???

Lă_Tăhzen!

ne kadar ayıp etmişler bosver takılma onların dengesızlıgı dusuncesizliği çok seker masallah bebegin buyudukcede guzelleşecek bebeklerın gunahsız masum olmaları yeter

tgbybr

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 16 Ağustos , 2011, 17:09:47
Alıntı yapılan: tgbybr - 16 Ağustos , 2011, 14:40:29
maşaallah barekallah bütün bebişlere. ebim de akşam iftara misafirim vardı. eşimin teyzesi tezyesinin oğlu gelini falan. oğluma nazar duası okusak dedim nazar değecek bi bebek değil çirkin bu dediler. insanın ne kadar zoruna gidiyo yaa. benim için dünyalar tatlısı o. bi gülüşüne can verilir.

canim bebegini yeni gordum onlar halt etmisler  :caca: :caca: :caca:  cirkinde olsa guzelde olsa oyle sozler soylenmez..  :violent1:

cok sinirlendimmm  :violent1: :violent1: :violent1:

bebegin cok sirin cok sempatik  :love9: sen onlara bakma.. bu arada resmi sildim alinti olmasin diye
:flowers:

canım çok  :occasion14:teşekkür ederim. hayır çirkin deyip bi de sana benziyo diyolar. evet benziyo aynı ben :laughing7: ama kalkıp yok başını tutmuyo yok zayıf gelişimi geri demeleri tuz biber

AyNi

ay çok saçma, minnacık bebeğe çirkin denir mi ya?? sensin çirkin, aynada kendini gördünmü deseydin... melek onlar yaa, günahsız tertemiz... hemde oğlun maşallah yakışıklı, yarın büyüyünce onları utandırır  :icon_thumright: :icon_thumright:

tgbybr

Alıntı yapılan: ~Ayşecik~ - 16 Ağustos , 2011, 17:19:37
ay çok saçma, minnacık bebeğe çirkin denir mi ya?? sensin çirkin, aynada kendini gördünmü deseydin... melek onlar yaa, günahsız tertemiz... hemde oğlun maşallah yakışıklı, yarın büyüyünce onları utandırır  :icon_thumright: :icon_thumright:

inşaallah tatlım. 3 ayda ayaklarını basamaz di mi bebekler. daha oturamıyo bile.

AyNi

Alıntı yapılan: tgbybr - 16 Ağustos , 2011, 17:22:52

inşaallah tatlım. 3 ayda ayaklarını basamaz di mi bebekler. daha oturamıyo bile.

yok canım hem basması hemde oturması için daha erken... arada azıcık bastırtabilirsin hafif ama oturtma.. doktorumuz 5. aydan itibaren destekli oturta bilirsin dedi..

tgbybr

Alıntı yapılan: ~Ayşecik~ - 16 Ağustos , 2011, 17:24:58

yok canım hem basması hemde oturması için daha erken... arada azıcık bastırtabilirsin hafif ama oturtma.. doktorumuz 5. aydan itibaren destekli oturta bilirsin dedi..

kollarının altından tutup kaldırdığımda topluyo ayaklarını. bazen basıyo ama nadir

AyNi

Alıntı yapılan: tgbybr - 16 Ağustos , 2011, 17:35:02
Alıntı yapılan: ~Ayşecik~ - 16 Ağustos , 2011, 17:24:58

kollarının altından tutup kaldırdığımda topluyo ayaklarını. bazen basıyo ama nadir

normal canım... daha çok küçük, bacaklarında hiç güç yok... yavaş yavaş kuvvetlenecek inşallah..

tgbybr

şnşaallah ayşecim. hergün yeni şeyler öğreniyo. 2 gündür memeyi alınca ıımmmm diyo mesela :toothy10: :toothy10: bu bebişler hayatın tadı yaaaaa

AyNi

Alıntı yapılan: tgbybr - 16 Ağustos , 2011, 17:45:42
şnşaallah ayşecim. hergün yeni şeyler öğreniyo. 2 gündür memeyi alınca ıımmmm diyo mesela :toothy10: :toothy10: bu bebişler hayatın tadı yaaaaa

maşallah canım... 3 aydan sonra öğrendikleri hızlanacak, çok şaşıracaksın, ne zaman öğrendi bunları diyeceksin... benimkide memeyi görünce emmm emme diyo  :k06: :k06:

tgbybr

Alıntı yapılan: ~Ayşecik~ - 16 Ağustos , 2011, 17:50:42
Alıntı yapılan: tgbybr - 16 Ağustos , 2011, 17:45:42

maşallah canım... 3 aydan sonra öğrendikleri hızlanacak, çok şaşıracaksın, ne zaman öğrendi bunları diyeceksin... benimkide memeyi görünce emmm emme diyo  :k06: :k06:

maşaallah fıstığa. küçücük canlar nasıl da tatlılar :nazar:

medine

sen benim herseyimsinn:)