27 Nisan , 2024, 23:43:58

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bebeğimonline Bebekleri :)

Başlatan gamze61, 28 Mayıs , 2009, 00:51:17

« önceki - sonraki »

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

özlenmez miiii :)) şimdi gittigimde oglum yapma oraya girme dur yapma demekten pek rahat edemiyorum ama olcak o kadar  :k06:
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ♥ღ♥  JADE  ♥ღ♥ - 09 Ağustos , 2011, 19:05:51
özlenmez miiii :)) şimdi gittigimde oglum yapma oraya girme dur yapma demekten pek rahat edemiyorum ama olcak o kadar  :k06:
çocuk buyuyunceye dek artık boyle olacak sıbelcım  :( dun yıgenımın hareketlerını gorunce ıyıcene tırstım sanıyede neler yaptı 15 aylık  :nazar:  :-ooo annesı nasıl zayıflamıs kosusturmaktan

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 09 Ağustos , 2011, 19:09:05
çocuk buyuyunceye dek artık boyle olacak sıbelcım  :( dun yıgenımın hareketlerını gorunce ıyıcene tırstım sanıyede neler yaptı 15 aylık  :nazar:  :-ooo annesı nasıl zayıflamıs kosusturmaktan
masallah kuzuyaa :)
bazen bnde basa cıkamıyckmışım gbı gelıyooo
2 dk ka uyu yada totuyu yere koy yok ya kosucak kırıcak devirecek :)
hos ben öle istedim yaramaz cocuk  rabbimde nasip etti ama bu kadar yorucu olcgını tahmin etmemiştim :))
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:nazar: :nazar: masallahh ya nasıda buyyumus dogan buyuyor işte yaa  :nazar: :nazar:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Nurrrrr asele ne olmus boyle melegim evrim gecirmis masallah resmenabla olmus
allahim saglikli hayirli uzun omurler versin. evlatlarimiza

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 09 Ağustos , 2011, 20:00:05
Nurrrrr asele ne olmus boyle melegim evrim gecirmis masallah resmenabla olmus
allahim saglikli hayirli uzun omurler versin. evlatlarimiza

türkiye yaradı asele  masallahh evrim devrim geçirdi  :D amin cnm cumlesınınkine

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 09 Ağustos , 2011, 19:25:50
:nazar: :nazar: masallahh ya nasıda buyyumus dogan buyuyor işte yaa  :nazar: :nazar:

evvet canım öyle zaman su misali akıp gıdıyor

<<AyBüKe>>

Ayyy yarabbim maşallah Asel'ime  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:  Allah'ım nazarlardan korusun çok güzel bi kız olucak aynı annesi gibi  :laughing7:    Nasılda güzel bakmış  :D

♥ღвüşяαღ♥

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 09 Ağustos , 2011, 21:15:03
   Ayyy yarabbim maşallah Asel'ime  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:  Allah'ım nazarlardan korusun çok güzel bi kız olucak aynı annesi gibi  :laughing7:    Nasılda güzel bakmış  :D

:opucuk: tesekkur ederım canım

°o.O євяυ O.o°

maşallah fıstığa :nazar: asel hep favori bebeklerimden zaten :binkybaby:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

Lă_Tăhzen!

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ♥ღ♥  JADE  ♥ღ♥ - 09 Ağustos , 2011, 19:19:12
Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 09 Ağustos , 2011, 19:09:05
masallah kuzuyaa :)
bazen bnde basa cıkamıyckmışım gbı gelıyooo
2 dk ka uyu yada totuyu yere koy yok ya kosucak kırıcak devirecek :)
hos ben öle istedim yaramaz cocuk  rabbimde nasip etti ama bu kadar yorucu olcgını tahmin etmemiştim :))
SAGOL TATLIM  :opucuk:
EVET SANIYEDE NASIL BECERIYORLAR AHTAPOT GIBI SANLI INAN BASIM DONDU
ALLAH IYLIGINI VERSIN YARAMAZ COCUK ISTENIR MI  :ehi: BENDE YATIP KALKIP USLU OLSUN DIYE DUA EDIYORUM  :amin:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

nurcum hosgeldın canım  :opucuk: :flowers: uzun bır tatıl yaptın nasıl gectı dınlenebıldın mı canım  :k06: bu arada asel her zamankı gıbı çok tatlı  :nazar: :nazar: :nazar: buyumus abla olmus yurumeye baslamıs  :nazar: :nazar: allah bagışlasın çok tatlı  :nazar: :opucuk:

AyNi

maşallah asel'e kocaman kız olmuş  :nazar: :nazar: çok tatlı...  :flowers:

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 10 Ağustos , 2011, 03:32:56
nurcum hosgeldın canım  :opucuk: :flowers: uzun bır tatıl yaptın nasıl gectı dınlenebıldın mı canım  :k06: bu arada asel her zamankı gıbı çok tatlı  :nazar: :nazar: :nazar: buyumus abla olmus yurumeye baslamıs  :nazar: :nazar: allah bagışlasın çok tatlı  :nazar: :opucuk:

hosbuldum sıbelcım cok saol canım cok sukur dınlenebıldımmm ıyı gectı  evet buyudu yuruyor aynı zamanda da yaramazlıgına yaramazlık kattı :)) peşinden kosturupo duruyorr  :)

Alıntı yapılan: ~Ayşecik~ - 10 Ağustos , 2011, 09:10:27
maşallah asel'e kocaman kız olmuş  :nazar: :nazar: çok tatlı...  :flowers:

tesekkur ederım canım senın kızada masallah yakısmıs gözlukler :D