Bebeğimonline Bebekleri :)

Başlatan gamze61, 28 Mayıs , 2009, 00:51:17

« önceki - sonraki »

**Gül**

Alıntı yapılan: ஐஐFLowerSஐஐ - 25 Temmuz , 2011, 01:56:35
güL..
maşaLLah SerCan Paşamaa ne kadarda ßüyümüŞ..Onun güümsemeSine ßittim yaa.. Çok yakıŞıkLı oLuŞ yahuu Kurßan oLurum yaraDanaaa..
aLLahım ßağışLasın inşaLLah..
Kocamannn ÖpüOrummm Sercanımı  melek yüzünden :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

SagolasiN Mervecigim  :opucuk: Benim yigenimde coook tatli olacak eminim. Simdilik bekletiyor biraz ama gelince tam gelecek insallh  :amin: :amin:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

flowers

Alıntı yapılan: **Gül** - 25 Temmuz , 2011, 02:00:13
Alıntı yapılan: ஐஐFLowerSஐஐ - 25 Temmuz , 2011, 01:56:35
güL..
maşaLLah SerCan Paşamaa ne kadarda ßüyümüŞ..Onun güümsemeSine ßittim yaa.. Çok yakıŞıkLı oLuŞ yahuu Kurßan oLurum yaraDanaaa..
aLLahım ßağışLasın inşaLLah..
Kocamannn ÖpüOrummm Sercanımı  melek yüzünden :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

SagolasiN Mervecigim  :opucuk: Benim yigenimde coook tatli olacak eminim. Simdilik bekletiyor biraz ama gelince tam gelecek insallh  :amin: :amin:
:amin: :amin: :amin:

:opucuk:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 25 Temmuz , 2011, 01:29:01
Alıntı yapılan: **Gül** - 25 Temmuz , 2011, 01:15:28
Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 25 Temmuz , 2011, 01:08:05
Alıntı yapılan: **Gül** - 25 Temmuz , 2011, 00:55:38
Bizde Turkiyeye giderken jolemizi yanimizda goturecegiz 13 yasinda erkek yigenim var onunla sac joleleyip piyasa yapacaklarmis  :k06: :k06:
Eriyorum zaten Sibelim aksam uyudugunda bile ozluyorum sabah olsada sImsIki sarilsam diye bekliyorum.
Yok yok ne yaparsa yapsin dersin Sibelim. Hiiic zorsunmuyorsun yaptiklarindan zevkle yapiyorsun. Tamam bazen yoruluyorsun ama bir gulusune herseyi unutuyorsun. Ve dusununce o kadar masumlarki agzi dili yok ve sana muhtac her konuda. Ona bakarken icim akiyor resmen  :y25: Ve inan off bile diyemiyorsun
:y25: :y25: ayyyy cok duygulandımmmm
allah acılarını gostermesın  :amin:
ben yıgenlerıme boyleyken evladıma nasıl olurum artık dusunemıyorum
gelınımız dıyorkı hamıle halınle kucagından ındırmedın ben olsam almazdım kucagıma dedı valla cocuk sevgıdı çok fazla dayanamıyorum kı halasına bır guldumu delı oluyorum ınsan aklını oynatır be gulum bu nasıl bısey
sercanımı alperenımı kımseye vermek yok kızlara sadece uzaktan bakabılırler
ancak bız okeylersek kızı gozumuz tutarsa  :ehi:

AMinnn Sibelimm Tum evlatlarimizi korusun Rabbim  :amin: :amin:
Bende bekarken Yigenlerime cok duskundum hala duskunumde uzaklik var iste  :sad1:
Ama o zaman derdimki ben cocuklari cok seviyorum ama bir bebegin tum sorumlulugunu alamam herhalde diye. Cok zor 7/24 sen bakmak zorundasin Sadece sevip agladiginda annesine vermek en guzeli derdim ama simdi herseyi zevkle yapiyorum. Ve o sevginin bir esi emsali de yok ben inanmiyorum olduguna da
Hah Kaynana 2 Geldi. Bizim gelinlerin isi zor olacak Birsuru kaynanalari olacak  :toothy10: :toothy10: :toothy10:
amınnn canım  :amin:  [sende benım gıbı yıgenlerıne duskunsun ne guzel  :love9: severken çok guzel oluyor agladıgında ınan hamıle oldugum için mı ne ben bakmak ıstıyorum hatta babam dedıkı kızım çocukların dılınden çok ıyı anlıyorsun annesı bıle susturamıyor belkıde hassas donemde oldugum için bu kadar sabırlıyım  :k06:
guloşum byu bebeklere kolay sahıp olamadık canım  onun için  çok kıymetlıler azcık kaynanalık yaparız hersey onlar ıcın dermışım  :k06: gelınler yandı gercekten oooo sıtemızde  çok kaynana varrr   :k06:

ay şimdiden paylaşmak zor geliyo oğlumu
benden çok fena kaynana olur gülüm
doğru sibelim çok bekledik yollarını bizden iyi kaynanamı olur :ehi:

<<AyBüKe>>

Kızımın mevlüdü olduğu gün  :nazar: :nazar: :nazar:       

banu_fth

anaauuummmmmmmmm.. minukkk ..

kartpostal gibiiiiiiiiiiiii .. maşşallah maşşallah ..

kibar suratlıııı ..  :love9: :love9: :love9: :nazar: :nazar: :nazar:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

allah nazardan korusun çok tatlı guzel prensesım benım  :nazar: :nazar: ne kadarda yakışmış  :nazar: çok opuyorum mıs kokulumu  :opucuk: :opucuk: :opucuk: çokda masum melegım benımmm  :opucuk:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

anam anam anam benim gelinime gelinliği nede güzel yakışmış
oğluuuuuum koş koooooooooooooş bak kim var burda

banu_fth

çoraplarına kadar çok şık .. bayıldımmmmmmmmmmm  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

banu_fth

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 25 Temmuz , 2011, 17:04:21
anam anam anam benim gelinime gelinliği nede güzel yakışmış
oğluuuuuum koş koooooooooooooş bak kim var burda

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Balböceği

25 Temmuz , 2011, 19:20:53 #5049 Son düzenlenme: 25 Temmuz , 2011, 20:07:56 ßăʟßöƈεğἶ

Bunlari yeni cektim  :k06: annesi temizlik yaparken akilli akilli oturdu yumurcak .. alinti olmasin tabi  :k06:

banu_fth

oy kuzum benim maşşallah Allah bağışlasın ..  :love9: :love9: :love9: :amin: :nazar: :nazar: :nazar:
:opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :love8: :love8: :love8:

Balböceği

Balböceği

Aybuke masallah kizina bayildim bayildim bi icim suuu  :nazar: :nazar:

doğangüneş

aybüke maşallah barekallah rabbim tüm kötülüklerden nazarlardan korusun inş. ama cidden bayıldım ve kızım olacağı için bi kere daha heyecan yaptım..inş. benim kızımda böyle su gibi bir bebek olur.. rabbim meleklerimizi bizlere bağışlasın inş. :amin: :amin:

<<AyBüKe>>

Çok teşekkür ederz teyzeleri   :opucuk:   Valla büyüyo kızım, her gün değişik şeyler yapıyo anneyi tanıyo artık  :nazar:    Hamiş arkadaşlarımıda Allah bi avazda kurtarsında bugünleri onlarda yaşasın inş.  :amin:  Evlatları olanlarada sağlıklı ömür versin Allahım  :amin: