28 Nisan , 2024, 00:20:24

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bebeğimonline Bebekleri :)

Başlatan gamze61, 28 Mayıs , 2009, 00:51:17

« önceki - sonraki »

**Gül**

Bizde Turkiyeye giderken jolemizi yanimizda goturecegiz 13 yasinda erkek yigenim var onunla sac joleleyip piyasa yapacaklarmis  :k06: :k06:
Eriyorum zaten Sibelim aksam uyudugunda bile ozluyorum sabah olsada sImsIki sarilsam diye bekliyorum.
Yok yok ne yaparsa yapsin dersin Sibelim. Hiiic zorsunmuyorsun yaptiklarindan zevkle yapiyorsun. Tamam bazen yoruluyorsun ama bir gulusune herseyi unutuyorsun. Ve dusununce o kadar masumlarki agzi dili yok ve sana muhtac her konuda. Ona bakarken icim akiyor resmen  :y25: Ve inan off bile diyemiyorsun
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

gül maşallah sercana  :nazar:
dimdik duruyo kız  :nazar:
benimki aynı un çuvalı
yığılıp kalıyo valla  :k06:
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: **Gül** - 25 Temmuz , 2011, 00:49:00
Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 25 Temmuz , 2011, 00:46:21
bizimki maşallah şimdiden her gülücük atana yüz veriyor
kızlardan çekeceğim var benim yaaaaaaaa :ehi:
Ne o simdiden kaynanalik damarinmi tuttu  :toothy10: :toothy10: :toothy10:
Kaynana Aysegul  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
aynen şimdiden diyorum zilli kızlar oğlumu yoldan çıkarmasalar bari diye
:ehi:
kız gülşah özledim nerelerdesin
un çuvalı ha
bi un çuvalıda bende var ama şeker çuvalı bizimkisi
daha başını tam tutamıyor yumağım

**Gül**

Alıntı yapılan: ❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤ - 25 Temmuz , 2011, 00:55:50
benimki aynı un çuvalı

He he sen oyle san kackere duzelttim o salincakta onu  :k06: :k06: . Aynen oyle cuval misali yigiliyor Sercanda
merak etme yani kizin yalniz degil  :laughing7: :laughing7:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

Alıntı yapılan: **Gül** - 25 Temmuz , 2011, 01:01:03
Alıntı yapılan: ❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤ - 25 Temmuz , 2011, 00:55:50
benimki aynı un çuvalı

He he sen oyle san kackere duzelttim o salincakta onu  :k06: :k06: . Aynen oyle cuval misali yigiliyor Sercanda
merak etme yani kizin yalniz degil  :laughing7: :laughing7:

:ehi: :ehi: :ehi:

ayşegül ben de özledim cnm

eşim tatile gitmişti evde yoktum annemde kaldım 1 hafta
sonra da geldim temzilk falan yaptım ancak fırsat bulabildim

bi de önceden nete bakmak kolaydı
emzir uyusun  :binkybaby:
şimdi çok ilgi bekliyo hep oyun istiyo cadı  :aferin:

sen nasılsın cnm oğluşun nakadarlık oldu

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: **Gül** - 25 Temmuz , 2011, 00:55:38
Bizde Turkiyeye giderken jolemizi yanimizda goturecegiz 13 yasinda erkek yigenim var onunla sac joleleyip piyasa yapacaklarmis  :k06: :k06:
Eriyorum zaten Sibelim aksam uyudugunda bile ozluyorum sabah olsada sImsIki sarilsam diye bekliyorum.
Yok yok ne yaparsa yapsin dersin Sibelim. Hiiic zorsunmuyorsun yaptiklarindan zevkle yapiyorsun. Tamam bazen yoruluyorsun ama bir gulusune herseyi unutuyorsun. Ve dusununce o kadar masumlarki agzi dili yok ve sana muhtac her konuda. Ona bakarken icim akiyor resmen  :y25: Ve inan off bile diyemiyorsun
:y25: :y25: ayyyy cok duygulandımmmm
allah acılarını gostermesın  :amin:
ben yıgenlerıme boyleyken evladıma nasıl olurum artık dusunemıyorum
gelınımız dıyorkı hamıle halınle kucagından ındırmedın ben olsam almazdım kucagıma dedı valla cocuk sevgıdı çok fazla dayanamıyorum kı halasına bır guldumu delı oluyorum ınsan aklını oynatır be gulum bu nasıl bısey
sercanımı alperenımı kımseye vermek yok kızlara sadece uzaktan bakabılırler
ancak bız okeylersek kızı gozumuz tutarsa  :ehi:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

sibel nasılsın nasıl gidiyo hamilelik  :opucuk:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤ - 25 Temmuz , 2011, 01:09:05
sibel nasılsın nasıl gidiyo hamilelik  :opucuk:
merhaba gulşahım  :opucuk: :flowers:
ıkı gundur ıyıyım canım ondan oncesı kabus gıbıydı  :cildir:
sen nasılsın şu cımcımeye bak ne tatlı  :nazar: :opucuk: sende koy resım varsa tabı gozlerımız bayram ettı benımkıde hareket edıyor bakalım arkadaslarınamı benzeyecek yoksa  :k06:

**Gül**

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 25 Temmuz , 2011, 01:08:05
gelınımız dıyorkı hamıle halınle kucagından ındırmedın ben olsam almazdım kucagıma dedı valla cocuk sevgıdı çok fazla dayanamıyorum kı halasına bır guldumu delı oluyorum ınsan aklını oynatır be gulum bu nasıl bısey

AMinnn Sibelimm Tum evlatlarimizi korusun Rabbim  :amin: :amin:
Bende bekarken Yigenlerime cok duskundum hala duskunumde uzaklik var iste  :sad1:
Ama o zaman derdimki ben cocuklari cok seviyorum ama bir bebegin tum sorumlulugunu alamam herhalde diye. Cok zor 7/24 sen bakmak zorundasin Sadece sevip agladiginda annesine vermek en guzeli derdim ama simdi herseyi zevkle yapiyorum. Ve o sevginin bir esi emsali de yok ben inanmiyorum olduguna da
Hah Kaynana 2 Geldi. Bizim gelinlerin isi zor olacak Birsuru kaynanalari olacak  :toothy10: :toothy10: :toothy10:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

maşallah 18. hafta bitmiş
ben 21. haftada bile zor hissettim hareketlerini  :dontknow:
sabırsızlanıydum

bulantıların yeni mi bitti cnm

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤ - 25 Temmuz , 2011, 01:15:59
maşallah 18. hafta bitmiş
ben 21. haftada bile zor hissettim hareketlerini  :dontknow:
sabırsızlanıydum

bulantıların yeni mi bitti cnm
bulantı degıl canım mıde yanması aşırı derece anlatamam su bıle yakıyor mıdemı hala gecmedı artık oyle gececek ne yapalım herseyı denedım olmuyor  :cildir:
kasıklarımda cok agrım oldu gulşahım ne oturabıldım ne yatabıldım sabaha kadar agrılar cektım zaman zaman azalıp sonra tekrar baslıyor herkes ustmeme baglıyor bende ayaklarıma artık buz koymuyorum
evet teyzesı çok erken basladı kıpırdamaya    çok sasırıyorummm  :k06:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: **Gül** - 25 Temmuz , 2011, 01:15:28
Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 25 Temmuz , 2011, 01:08:05

AMinnn Sibelimm Tum evlatlarimizi korusun Rabbim  :amin: :amin:
Bende bekarken Yigenlerime cok duskundum hala duskunumde uzaklik var iste  :sad1:
Ama o zaman derdimki ben cocuklari cok seviyorum ama bir bebegin tum sorumlulugunu alamam herhalde diye. Cok zor 7/24 sen bakmak zorundasin Sadece sevip agladiginda annesine vermek en guzeli derdim ama simdi herseyi zevkle yapiyorum. Ve o sevginin bir esi emsali de yok ben inanmiyorum olduguna da
Hah Kaynana 2 Geldi. Bizim gelinlerin isi zor olacak Birsuru kaynanalari olacak  :toothy10: :toothy10: :toothy10:
amınnn canım  :amin:  [sende benım gıbı yıgenlerıne duskunsun ne guzel  :love9: severken çok guzel oluyor agladıgında ınan hamıle oldugum için mı ne ben bakmak ıstıyorum hatta babam dedıkı kızım çocukların dılınden çok ıyı anlıyorsun annesı bıle susturamıyor belkıde hassas donemde oldugum için bu kadar sabırlıyım  :k06:
guloşum byu bebeklere kolay sahıp olamadık canım  onun için  çok kıymetlıler azcık kaynanalık yaparız hersey onlar ıcın dermışım  :k06: gelınler yandı gercekten oooo sıtemızde  çok kaynana varrr   :k06:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

sibelcim o mide yanması benim doğumuma kadar sürdü.
hele karnın büyüyüp de bebek oynadığı zaman felaket yanacak.
gece bile çok kötü uyanırdım hep su içerdim,
bi de şurup verdi doktor onun bi zrarı yok mutlaka kullan

cnm ben yatıyorum ok uykum geldi. öptüm senide oğluşunu da  :opucuk:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤ - 25 Temmuz , 2011, 01:31:51
sibelcim o mide yanması benim doğumuma kadar sürdü.
hele karnın büyüyüp de bebek oynadığı zaman felaket yanacak.
gece bile çok kötü uyanırdım hep su içerdim,
bi de şurup verdi doktor onun bi zrarı yok mutlaka kullan

cnm ben yatıyorum ok uykum geldi. öptüm senide oğluşunu da  :opucuk:
yapma yaa  :-ooo
bana doktorum şurup verdı gavıscon  onu kullanıyorum 3 cu şişedeyım o bıle cok etkılemıyor bır ıkı saat ancak  :'(
tamam canım allah rahatlık versın gorusuruz canım  :opucuk: :wave:

flowers

güL..
maşaLLah SerCan Paşamaa ne kadarda ßüyümüŞ..Onun güümsemeSine ßittim yaa.. Çok yakıŞıkLı oLuŞ yahuu Kurßan oLurum yaraDanaaa..
aLLahım ßağışLasın inşaLLah..
Kocamannn ÖpüOrummm Sercanımı  melek yüzünden :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: