Bebeğimonline Bebekleri :)

Başlatan gamze61, 28 Mayıs , 2009, 00:51:17

« önceki - sonraki »

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

amin mirayım
en kısa zamanda iyileşir inşallah

miray

Alıntı yapılan: ✿گสЯเ_ќĮż✿ - 23 Temmuz , 2011, 14:44:03
MAŞALLAH MİRAYCIM SARI PAPATYALARINA  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

ALLAHIM NAZARLARDAN KORUSUN.İKİSİDE BİRBİRİNDEN TATLI  :nazar: :nazar:
KADERLERİ GÜZEL OLUR İNŞALLAH.  :amin: :amin:
ÖPÜYORUM PRENSESLERİ  :opucuk: :opucuk:
ALLAHIM BANADA İSTEYEN HERKESEDE  NASİP ETSİN   :amin: :amin:

AMİN AYSENCİM RABBİM GÖNLÜNE GÖRE VERSİN İNŞ HAYIRLISIYLA TEZ ZAMANDA  :k06:

Shadowqueen

Ayşegül yaaa maşallah oğluşun çok tatlı olmuş, yanımda olsa yerdim şimdi onu :hungry: :hungry: Benim için mıncıkla birazcık  :nazar: :nazar:

banu_fth

Alıntı yapılan: ܓ✿SarıPapatyamܓ✿ܓ - 23 Temmuz , 2011, 14:11:56
Alıntı yapılan: eylül_üm - 23 Temmuz , 2011, 14:06:05
ay ben o minik papatyayı yerim .. o nasıl duruş öle  :k06: :k06: :k06: :k06:  :love9: :love9: :love9:  :nazar: :nazar: :nazar:
ablamızda çok tatlıymışş.. tam papatyalar yaaa maşşallah..  :love9: :love9: :love9:
böle bakınca ..nası da büyütmüşsünüz güzel güzel diyorum .. hemde iki tane .. Allah kolaylık versin ..
birini doğurmayı başarıcakmıyım diye düşünürken .. iki güzel melek görmek moral oldu ..
Allah bağışlasın yavrularını  :amin: :nazar: :nazar: :nazar:
amin saolasın canım  :opucuk:
rabbim cümlemizin bebişlerini bağışlasın
büyüyolar ama gelde bana sor  ;)
yok canım onlar evin neşeleri onlar olmasaydı napardım diyorum bazen
ne kadar zor olsada Allah kolaylığını veriyor
iyiki doğurmuşum  :love9:
darısı sana inş
rabbim seninde hayırlısıyla kucagına almayı nasip etsin  :k06:

amin Allah razı olsun canım ..
Allah kolaylık versin ..  :amin: :amin:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 23 Temmuz , 2011, 16:17:09
Ayşegül yaaa maşallah oğluşun çok tatlı olmuş, yanımda olsa yerdim şimdi onu :hungry: :hungry: Benim için mıncıkla birazcık  :nazar: :nazar:
tamam teyzesi bugünkü mıncıklarda senin için olsun  :ehi:
sağol canım çok tatlı gittikçe tatlanıyo maşallah balım  :nazar: :nazar:
bende almirayı görmek istiyoooom

**Gül**

Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

oy maşallah kuzuma nasılda büyümüş
tam delikanlı olmuş gülüm
yakında kızlarada bakmaya başlar paşam

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

aman allahım masallah subhanalalhhhh sen ne zamn buyudun kuzum benım  :nazar: :opucuk: :love9: yesın teyzen senı masallahhhh tıpıne bakkkk yaaaa  :opucuk: allahım korusun tum kotuluklerden  :amin: guloş hakatende  çok nzalıya benzıyor bu paşa  :k06: ayy ınanamıyorummmm gulllll abı olmuş benım için opppp zeytın gozlumu saclara bakın hele  :nazar: :opucuk:

**Gül**

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 25 Temmuz , 2011, 00:36:20
oy maşallah kuzuma nasılda büyümüş
tam delikanlı olmuş gülüm
yakında kızlarada bakmaya başlar paşam
Tesekkur ederiz Aysegul Teyzemiz ellerinden operiz  ;D  :opucuk: :opucuk:
Oooo basladi bile bakmaya kizlara  :k06: :k06: Alperen arkadasimda burda olsaydi ne kizlar tavlardik biz Kimse tutamazdi bizi diyorr  :toothy10: :toothy10: :toothy10:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

__nil__

gülcüm maşşallah oğluna nasılda büyümüş allah nazarlardan korusun canım çok tatlı :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

**Gül**

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 25 Temmuz , 2011, 00:36:51

aman allahım masallah subhanalalhhhh sen ne zamn buyudun kuzum benım  :nazar: :opucuk: :love9: yesın teyzen senı masallahhhh tıpıne bakkkk yaaaa  :opucuk: allahım korusun tum kotuluklerden  :amin: guloş hakatende  çok nzalıya benzıyor bu paşa  :k06: ayy ınanamıyorummmm gulllll abı olmuş benım için opppp zeytın gozlumu saclara bakın hele  :nazar: :opucuk:

Canimm cok tesekkur ederim guzel Dileklerin icin  :opucuk: :opucuk:
Dogan buyuyor iste Sibelim ben bile anlamadim. 6 ayi geride biraktik. Emir bey dogsunda gor bak nasil hizli buyuyorlar nasil yeni seyler ogreniyorlar hergun. Nazimizi hiiic zorma Teyzesi. Hicbir kiz cocugunda yoktur bizdeki naz.  :k06: 2 gun boyunca kirginligi vardi Neler etti bana. Gece yarisi babasi disari cikardi gunduz biz giremedik zaten iceri. Gozunun icine baktim ne istiyor hemen yapayim sinirlenmesin diye.  ::) Ama cok sukur bugun bayagi iyi atlattik galiba  :amin: :amin:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

**Gül**

Alıntı yapılan: __nil__ - 25 Temmuz , 2011, 00:41:04
gülcüm maşşallah oğluna nasılda büyümüş allah nazarlardan korusun canım çok tatlı :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
Sagolasin Nilcigim. ilk haberini aldigimda paylastigim sendin sanirim buyuyor iste. Insallah en yakin zamanda bende diyecegim yigenim ne guzel buyumus maasallah diye  :amin: :amin:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

bizimki maşallah şimdiden her gülücük atana yüz veriyor
kızlardan çekeceğim var benim yaaaaaaaa :ehi:

**Gül**

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 25 Temmuz , 2011, 00:46:21
bizimki maşallah şimdiden her gülücük atana yüz veriyor
kızlardan çekeceğim var benim yaaaaaaaa :ehi:
Ne o simdiden kaynanalik damarinmi tuttu  :toothy10: :toothy10: :toothy10:
Kaynana Aysegul  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: **Gül** - 25 Temmuz , 2011, 00:44:06
Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 25 Temmuz , 2011, 00:36:51

Canimm cok tesekkur ederim guzel Dileklerin icin  :opucuk: :opucuk:
Dogan buyuyor iste Sibelim ben bile anlamadim. 6 ayi geride biraktik. Emir bey dogsunda gor bak nasil hizli buyuyorlar nasil yeni seyler ogreniyorlar hergun. Nazimizi hiiic zorma Teyzesi. Hicbir kiz cocugunda yoktur bizdeki naz.  :k06: 2 gun boyunca kirginligi vardi Neler etti bana. Gece yarisi babasi disari cikardi gunduz biz giremedik zaten iceri. Gozunun icine baktim ne istiyor hemen yapayim sinirlenmesin diye.  ::) Ama cok sukur bugun bayagi iyi atlattik galiba  :amin: :amin:
gercekten çok dogru şimdıkı bebkler annelrı babaları parmagında oynatıyor dun yıgenımde gordum aman bana neler yaptı neler bende  her ıstedıgını yaptım daha 5 aylık ama olsun yedım onu odul olarak  :k06:
sercanı boyle tatlı gorunce bende hayal kurbaya başaldım saclarına jole surerım artık kız olsa susler puslerdık erkege ancak saclarına bıseyler yapacam  :k06:
bakkk yaramaza annesı ınsan bu tatlıgın yamnnında erır valla olsun benım kuzum ıyı olsunda annesı onu ıdare eder  :k06: bakalım bende boyle dıyecek mıyım  :k06: