Bebeğimonline Bebekleri :)

Başlatan gamze61, 28 Mayıs , 2009, 00:51:17

« önceki - sonraki »

Aytii

kız Ayşegüüülllllll nasıl çirkinnn bu tosunnnn çok çirkin çoookkkk  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: Allahım yaaa görünce içlendim resmen ses çıktı eşimde bakıyo ne oldu diye  :k06: uyyy yerim o sıfatıııı benn maşallah subhanallah  :nazar: :opucuk: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

evet çok çirkin dünya çirkiniiiiiiiiiii
ak yumak tam teyzesi,yok bundan güzeliiiiiiiiiii yafuuuuu
canım benim az kaldı sende balına kavuşacaksın inşallah

°o.O євяυ O.o°

AYŞEGÜÜÜÜÜÜÜL YERİM ONİİİİİİİİ :k06: :k06: :k06: :nazar: :nazar: :nazar:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

ayşegullll bunu ben yesem doymam kı masallah yıgenıme ne kadarda tatlı  :nazar: :nazar: :nazar:
çok lezız yanakları var  :hungry: :hungry: kurban olurum yaradana ne kadar tatlı yaratmış  :nazar: :nazar: guluşunu seveyım yaramaz tosun  senı  :opucuk: :opucuk: :opucuk: sıboş yesın senı emi  :opucuk: :love9:ınan boyle uzaktan bakmak çok zor yakınımda olacaktı kı ıyıcene mıncıklayayım opeyım  :opucuk: :love9: artık benım  için op  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

anaaaaaaaa buda benım boncuk gozlum 41 kere masallahhhh subhanallah  :nazar: :nazar:

ebru gece gece fena oldum valla opmek ısteyıpde opememek çok kotu  :'( rabbım bagışlasın sızlere  :amin:  çok tatlı çok bayılıyorum bu guzel kıza :nazar: çok opuyorum pamuk şekerımı  :opucuk: :opucuk:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

°o.O євяυ O.o°

:k06: :k06: :k06: :k06:

saol sibelimm :opucuk: daha güzeli senn karnında ve bikaç

ay sonra da kucağında inşallah şuan uyuyo ama

çok öperim yarın yerine ;) :opucuk:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: °o.O євяυ O.o° - 22 Temmuz , 2011, 00:36:36
:k06: :k06: :k06: :k06:

saol sibelimm :opucuk: daha güzeli senn karnında ve bikaç

ay sonra da kucağında inşallah şuan uyuyo ama

çok öperim yarın yerine ;) :opucuk:

:amin: :amin: :amin: sagol ebrucum çabuk gecsın zaman çok ıstıyorum hamılelıgım  çok zor gecıyor  bırde boyle tatlı yıgenlerımı gorunce dayanamaıyorum bıran once kavuşmak ıstıyorum   :amin:

✿sweet_sweet✿

ebrucum ben bu findigi yicem yaa..

tezen seni yerr citir citir masallahh     :nazar: :nazar: :nazar:

ya kizim boyle pamuk gibi kiz dururken sana ne hediye alicam ki  :laughing7:  butun hediyeleri guzel kizina yollucam   :love7: :love9:

✿sweet_sweet✿

bebegimmm

gultanesiiii masallahhh bu oglan bal olmuss yaww  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

cokk tatli cokk..

yaradana sukurler olsun ne guzellikler veriyorr  :nazar:

Aytii

Ebru yaaaaaa niye resimleri koyup koyup canımı çektiriyosun  :caca: yiyesim geldi şimdi  :'( Allahım Yarabbim bu nasıl bir güzellik maşallahhhhhhh subhanallah   :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: yirim onu bennnn oda Alperen gibi çirkiiiinnnnn  :love7: şimdi ikisini verin bana bakın nasıl yiyorum  :k06: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

--elif--

:nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:
ayşegül ve ebru ALLAHım nazarlardan korusun bebişlerinizi çookk tatlılarr insanın ısırası geliyo  :k06:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

22 Temmuz , 2011, 10:58:27 #4991 Son düzenlenme: 22 Temmuz , 2011, 11:00:58 ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥
Alıntı yapılan: °o.O євяυ O.o° - 22 Temmuz , 2011, 00:09:16
AYŞEGÜÜÜÜÜÜÜL YERİM ONİİİİİİİİ :k06: :k06: :k06: :nazar: :nazar: :nazar:

gel beraber yiyelim ebuşum,önce alpereni sonra betüşüüüüüü
kuzummmm maşallah nasılda tatlı,Allahım kötü gözlerden korusun,çok özlemiştim bende resim koy diyecektim maşallah nasılda büyümüş
  :hungry: :hungry: :hungry: :hungry:
Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 22 Temmuz , 2011, 00:23:50
ayşegullll bunu ben yesem doymam kı masallah yıgenıme ne kadarda tatlı  :nazar: :nazar: :nazar:
çok lezız yanakları var  :hungry: :hungry: kurban olurum yaradana ne kadar tatlı yaratmış  :nazar: :nazar: guluşunu seveyım yaramaz tosun  senı  :opucuk: :opucuk: :opucuk: sıboş yesın senı emi  :opucuk: :love9:ınan boyle uzaktan bakmak çok zor yakınımda olacaktı kı ıyıcene mıncıklayayım opeyım  :opucuk: :love9: artık benım  için op  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

sağol canım benim,gerçekten dayanamıyor insan heryerini ısırasım geliyor kıyamıyorum
yakın olsak ne güzel olurdu,oğluş doyana kadar idare ederdin  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: pamuk oğlumla

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

duygu teyzesi ve elif teyzesi çok teşekkür ederiiz  :opucuk: :opucuk: :opucuk:
ısırmaya bekleriz   :hungry: :hungry: :hungry:

°o.O євяυ O.o°

Alıntı yapılan: ✿sweet_sweet✿ - 22 Temmuz , 2011, 04:46:52
ebrucum ben bu findigi yicem yaa..

tezen seni yerr citir citir masallahh     :nazar: :nazar: :nazar:

ya kizim boyle pamuk gibi kiz dururken sana ne hediye alicam ki  :laughing7:  butun hediyeleri guzel kizina yollucam   :love7: :love9:

saol tezesi :k06:  :opucuk:

ayten elif gülom gelin yiyelimm kuzularııı :-* :k06:

Balböceği

aysegul masallah ogluna yaa cok dadlu nasil buyumus kuzucum ayni anasi  :laughing7: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

ebru kizina masallah gozleri falan cok guzel yaaaa  :hieyt: :hieyt: :hieyt:

sana benzettim  :k06: anasi degilmi ya kime benzeyeck  :nazar: :nazar: