Bebeğimonline Bebekleri :)

Başlatan gamze61, 28 Mayıs , 2009, 00:51:17

« önceki - sonraki »

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 06 Temmuz , 2011, 22:07:51
canim belki bisey olmaz gelmez su ve nisan yani hayirlisi olsun

Cumayada az kalmis zaten hem 37 haftayi doldurduk artik biz çok sükür korkmuyorum ben bundan sonrada dogabilirler zaten klinik olarak gelisimleri tamamlandi ama tabi yinede anne karninda ne kadar dururlarsa okadar faydali

Aynen canım bende korkmuyorum erken doğmasından sadece yüzdük yüzdük sonuna geldik anne karnındayken birşey olma ihtimali beni bitiriyor. Biraz önce mutfağa gittim birşey almaya karnımı bulaşık makinesinin köşesine vurdum ama acısını anlatamam :( sonra bebeğim aniden karnımı vurduğum yere toparlandı ve ondan sonra şiddetli bir şekilde hiç hareketlerini hissetmedim birşey olmamıştır değil mi?

Aytii

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 06 Temmuz , 2011, 22:09:16
Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 06 Temmuz , 2011, 22:07:51
canim belki bisey olmaz gelmez su ve nisan yani hayirlisi olsun

Cumayada az kalmis zaten hem 37 haftayi doldurduk artik biz çok sükür korkmuyorum ben bundan sonrada dogabilirler zaten klinik olarak gelisimleri tamamlandi ama tabi yinede anne karninda ne kadar dururlarsa okadar faydali

Aynen canım bende korkmuyorum erken doğmasından sadece yüzdük yüzdük sonuna geldik anne karnındayken birşey olma ihtimali beni bitiriyor. Biraz önce mutfağa gittim birşey almaya karnımı bulaşık makinesinin köşesine vurdum ama acısını anlatamam :( sonra bebeğim aniden karnımı vurduğum yere toparlandı ve ondan sonra şiddetli bir şekilde hiç hareketlerini hissetmedim birşey olmamıştır değil mi?

aman canim dikkat et  :sad1: bisey olmamistir elbette sonuçta o bir torbanin içinde ve senin karninda ama sarsilmistir sadece yavrucuk. karnin toplaninca öyle hareket edemez az önce uzman tv de izledim doktor söyledi sanci oldugu zaman hareket edemiyomuslar fazla heleki karin toplaninca yani merak etme canim bisey yok  :opucuk:

Shadowqueen

Ayyyy Aytencim inş. öyledir bende biliyorum aslında ama plasenta hasar görür falan beslenemezse diye korktum açıkcası, yavrum iyi olsunda ben karnımın acısını çekerim. Aslında o kadar dikkat ediyorum ama nasıl olduysa dalgınlığıma geldi işte  :sad1: :sad1: Rabbim meleklerimize sağlıkla bizlere bağışlasın.

Karnımın bir yerinde toplanınca ve sancı girince hareket etmiyor zaten canım

Aytii

amin canim  :amin:

aynen benimde öyle oluyo nezaman karnim sertlesse hiç hissetmiyorum oglumu

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 06 Temmuz , 2011, 22:17:13

Hamileliğimizin başında şu 12 haftayı doldursakta düşük tehlikemiz olmasa diye bakardık, ilerleyen zamanlarında testlerimiz iyi çıksa diye endişe ettik, sonra meleklerimiz büyüdü yok erken doğum tehlikesi endişesi sardı şimdi de sağlıkla gelmesi için gün sayıyoruz. Bu stres ve endişe 9 ay hiç bitmiyor ki  :dontknow: :dontknow: Sonra doğuyorlar bu sefer farklı stres sıkıntılar başlıyor offf offf anne olmak çok zor  :sad1:

Aytii

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 06 Temmuz , 2011, 22:31:49

Hamileliğimizin başında şu 12 haftayı doldursakta düşük tehlikemiz olmasa diye bakardık, ilerleyen zamanlarında testlerimiz iyi çıksa diye endişe ettik, sonra meleklerimiz büyüdü yok erken doğum tehlikesi endişesi sardı şimdi de sağlıkla gelmesi için gün sayıyoruz. Bu stres ve endişe 9 ay hiç bitmiyor ki  :dontknow: :dontknow: Sonra doğuyorlar bu sefer farklı stres sıkıntılar başlıyor offf offf anne olmak çok zor  :sad1:

:k06: :k06: hayatin kanunu bu :)

az önce ablamla konustum oda sikayet ediyo oglundan :D yok çok yaramaz yok hiç durmuyo oraya buraya gidiyo kafasini kasini gözünü vuruyo diyo.. ee dedim çocuk olmasa olmuyo dersiniz olur sikayet edersiniz  ::) yani anlayacagin hayatimiz hep sikayet ederek geçiyo hiç sükretmiyoruz

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 06 Temmuz , 2011, 22:35:08
Alıntı yapılan: Shadowqueen - 06 Temmuz , 2011, 22:31:49

:k06: :k06: hayatin kanunu bu :)

az önce ablamla konustum oda sikayet ediyo oglundan :D yok çok yaramaz yok hiç durmuyo oraya buraya gidiyo kafasini kasini gözünü vuruyo diyo.. ee dedim çocuk olmasa olmuyo dersiniz olur sikayet edersiniz  ::) yani anlayacagin hayatimiz hep sikayet ederek geçiyo hiç sükretmiyoruz

Haklısın canım yaaa Rabbime şükürler olsun ki evlat sahibi olabiliyoruz  :amin: :amin:

Balböceği

Alıntı yapılan: Demet_dk - 06 Temmuz , 2011, 22:08:51
CEYHUNA  :nazar:

AYŞECİK SENİNDE KIZIN ÇOK ŞİRİN  :nazar:

EDA BÜYÜTMÜŞSÜN OĞLUŞUNU KOCA ADAMCIK OLMUŞ  :nazar:
HİÇ GÖRMEDİĞMDEN İNANAMADIM O KADAR BÜYÜDÜĞÜNE  :k06:
foto ekliyorumda fazla surmesen siliyorum  :k06:

cok sagol koca adam oldu tosuncuk  :k06:

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

Alıntı yapılan: ● GϋŁ ßαКιşŁιм ● - 06 Temmuz , 2011, 16:48:28
Alıntı yapılan: *ℂ⋆ ece su ℂ⋆* - 06 Temmuz , 2011, 15:06:52
maşallah ya,gerçekten koaman olmuş.allah esirgesin :amin: :amin: :amin:
ceyhun un beşiğindeki işe yaradımı canım ya.ben de alıp almamakta kararsız kaldım.ne zamandır ilgileniyor onunla???

TSKLR CANIM  :opucuk:
Yeni dogdugunda dönen oyuncak vardi, isikli degili o, bende bunu aldim, bunun hem muzigi var
hemde projectorle tavanda cizgi kahramanlari gosteriyor, co ksevdi ceyhun tavsiye ederim   :icon_thumright:

biz de 5. aya girdik  :nazar: :nazar: :nazar:
inş. benim kızım da ilgilenir
hatta uzerine dokununca uyuyan ayicigin horlama sesi cikiyor  Ceyhun basiyor artik, ve guluyor sesleri duyunca  ;D
Biz 7 aylik olduk, hemen hemen 5. ay'indan beri ilgileniyor oyuncakla  :-*

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

eda kocaman olmuş maşallah ya. :nazar: :nazar: :nazar:
çok tatlı, benim kızı vereyim mi sana......

Balböceği

Alıntı yapılan: *ℂ⋆ ece su ℂ⋆* - 06 Temmuz , 2011, 23:33:41
Cok guzel fikir ama aynur'a dunur olduk biz  :k06: :k06:

cok sagol canim senin kizini ben hic gormedim ama  :'(

✿sweet_sweet✿

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 07 Temmuz , 2011, 12:51:17
Alıntı yapılan: *ℂ⋆ ece su ℂ⋆* - 06 Temmuz , 2011, 23:33:41
Cok guzel fikir ama aynur'a dunur olduk biz  :k06: :k06:

cok sagol canim senin kizini ben hic gormedim ama  :'(

EDACIM BEN GOREMEDIM OGLUSUNU ILK DOGDUGUNDA GORMUSTUM BIRTEKK :-\ :director: :director: :director:

Balböceği

derbeder

edoossss yerim ben bunu yaaaa  :nazar: :nazar: tosunpasam benim o agzini burnunu yerimmmmm  :nazar: :love7:
benim bebegim olursa ins. hakantosa benzer  :nazar: :love7: kizim olursada asele  :k06: :nazar:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

✿sweet_sweet✿

EDACIM COKK COKK TESEKKUR EDERIM TEKRAR EKLEDIGIN ICIN  :opucuk:

OYYY BEN BU YAKISIKLIMI YERIM YER MASALLAHHH :nazar: :nazar: :nazar: Allah nazarlardan korusun kocaman olmus edacim taniyamadim birden  :k06: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

onun tontik bacaklarindan opuyorumm  :love7: :love7: :opucuk: