Bebeğimonline Bebekleri :)

Başlatan gamze61, 28 Mayıs , 2009, 00:51:17

« önceki - sonraki »

Pınar86

Ohh be en sonunda biri resim ekledi çok gerilerde kaldı bu konu üzülüyordum kızlar bu kadar itmeyelim bu konuyu ekleriz resimlerimizi alıntı yapılmaz 1 hatfa falan kalır resimler sonra sileriz :)

Ayşenur maşallah oğluna ya çok tatlı olmuş büyümüş sen sadece emziriyormusun ek gıda falan varmı? :nazar: :nazar: :nazar:
:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...

elif35

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 24 Nisan , 2011, 13:48:50
daha iyiye gidiyormus beyınle alakalı bı problemde yokmus   ;)

ayy iyi hadi çok sevindim yaa aklımdaydı hep netim yoktu 1 haftadır falan pek bakamadım ne oldu diye iyi bari sevindimmm  :hello2:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Alıntı yapılan: Pınar86 - 24 Nisan , 2011, 22:17:56
Ohh be en sonunda biri resim ekledi çok gerilerde kaldı bu konu üzülüyordum kızlar bu kadar itmeyelim bu konuyu ekleriz resimlerimizi alıntı yapılmaz 1 hatfa falan kalır resimler sonra sileriz :)

Ayşenur maşallah oğluna ya çok tatlı olmuş büyümüş sen sadece emziriyormusun ek gıda falan varmı? :nazar: :nazar: :nazar:

sagol pinarcim  :opucuk: yakinda 5 aylik oluyoruz  :nazar:
sadece emziyorum ve 1 aydir ek purelere basladim canim :) :nazar:

Pınar86

Ayşenur ne güzel valla Allah nazarlardan kem gözlerden korusun tosunu :) kilosu falan yerinde Ay bu dediğm ters tepmesin Rabbim nazarlardan saklasın  :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

çok seviyorum böyle bebişleri benimki hep iskelet nerdeyse çıkarıp dalagımı verecem yine zayıf yine zayıf :D

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Alıntı yapılan: Pınar86 - 25 Nisan , 2011, 22:08:02
Ayşenur ne güzel valla Allah nazarlardan kem gözlerden korusun tosunu :) kilosu falan yerinde Ay bu dediğm ters tepmesin Rabbim nazarlardan saklasın  :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

çok seviyorum böyle bebişleri benimki hep iskelet nerdeyse çıkarıp dalagımı verecem yine zayıf yine zayıf :D

amiinn  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: simsilik kilosu yerinde pinarcim ek mamaya gecmek istemiyorum gerek yok..
Bakalim zaman ne gosterecek  :)

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Elif yağmura kocaman  :nazar: :nazar: Nasılda serpilmiş prenses :nazar: :nazar:

elif35

saol gözdecim büyüdü vallah 8 buçuk aylık olduk senin rüzgara da  :nazar: :nazar:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Hey maşallah kuzuma  :nazar: :nazar:
Bizimde şafak 19  :hieyt: :hieyt:

derbeder

elif35
kizin tam bir seker masaAllah yiyesim geldi canim, Allah nazarlardan saklasin  :love7:

kizz aysegul daha dun gun sayiyorduk, haaa ne cabuk gectide dogurdun. insan herhalde bebegine ilk zamanlar bakar bakar sen benim icimdemiydin der sanki  :k06:

cok tatli oglusun canim masaAllah onada, yakisikli olacak masaAllah  :nazar:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

sağol zehracım şimdiden dediğim dedik
bir saniyede fırtınalar estiriyo yıkıyo ortalığı
çok tatlı çok ballı ama çokda yaramaz
dediğin gibi hala inanamıyorum karnımdaki bumuydu diye

Pınar86

Maşallah elif, prenses baya büyümüş saçları dökülmüş gözünün önüne :) havalar güzel sanırım ince ince oturuyorsunuz :)
ah burdada ısınsa bir havalar  :sad1: evime gecemedim hala :(

ismini bilmediğim için gültanesi diye yazacağım :)

maşallah süphanallah pekte tatlı bir oğlun var Allah nazarlardan saklasın :nazar: :nazar:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

amin canım
hepimizin kuzularını korusun rabbim nazarlrdan

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

oyyyyyy ayşegül maşaallah kız bu ne tatlı böyyyleeee....
ayyyyy eymen nası büyüdü özledim bu hallerini yerime taaaa cigerlerine çek kokusunu...
maşallah okudum kuzuma oyyyyyy çok sewdim yaaaa....ama yanlış anlamada biraz daha büyüsün öyle koy resim maşallah diyoruz okuyoruz ama nolur nolmaz....maşallah acayip sarılıp koklamak istedim şuan :k06:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

büşra teyzemiz çok sağol okuduğun için
canım koymak istemedim aslında resimleri zaten olduğundan büyük gösteriyo fotoğraf
ama arkadaşlar çok ısrar etti
babasıda face koymuş bi kere
ordada herkes yazmış çok tombiş falan diye
gece hiç durmadan ağladı
inşallah rabbim korusun hepimizin kuzucuklarını
koklarım teyzesi miss gibi kokuyo zaten oğluşum
dünyada daha güzel koku yokmuş meğer :love9:

miray

aysegülüm maşallah kuzuna allah nazardan saklasın
hayırlı evlat olsun güle güle büyüt canım  :nazar:  :nazar: