Bebeğimonline Bebekleri :)

Başlatan gamze61, 28 Mayıs , 2009, 00:51:17

« önceki - sonraki »

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

büşracım maşallah oğluna  :nazar:
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

10 Nisan , 2011, 01:19:52 #4561 Son düzenlenme: 14 Nisan , 2011, 16:54:54 тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят
Cumartesi keyfimiz  :nazar: :love9:

com/albums/j401/gozde0034/090420113519.jpg[/img]
Oğlumun ilk palyaçosu  :k06:
Annem-babam -ben  :love9:
Tontişim  :nazar: :love9:
Biricik kardeşim  :love9:
Anneannem olmadan olmaz  :k06:
Şaklaban oğlum  :k06:
Ana-kız aşkı apayrı  :love9:
Muhteşem bir akşam yemeği hatırası  :love9:

βαlκιz

allah mutlulunuzu kat kat arttırsın canım  :amin: :nazar:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
AILECE HEPINIZ ÇOK GENÇSINIZ  :nazar: :nazar: BABN ANNEN SANKI ABLA ABI GIBILERR MASALLAHHH DIYELIM
KIZ NE CABUK YUKLEDIN RESIMLERI BEN YUKLERLERRKEN ÇOK ZORLANIYORUM SENIN HERSEYIN PRATIKK  :k06:

GOZDECIM ALLAH KOLAYLIK VERSIN TABI ILK YAŞ OLACAGI İÇİN INSAN GERCEKTEN HEYECANLANIYOR  :hieyt: :hieyt: HADI BAKALIM AZ KALDI  :hello2: :hello2:

BU ARAD KIZ KARDESINDE PEK GUZELMIŞ SACLARI MASALLAH HEM GUR HEM SAGLIKLI GORNUYOR  :nazar:

SANA BENZEMIYOR AMA  ::)

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
Sağolasın Gülşahım  :opucuk: Bugün anladım ki mutluluk o kadar basit bir olay ki  :love9: :love9:
Bir park dolaşması ailece bir akşam yemeği oğlumun bir gülüşü yeter dünyanın en mutlu insanı benim  :amin:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 10 Nisan , 2011, 01:24:26
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
AILECE HEPINIZ ÇOK GENÇSINIZ  :nazar: :nazar: BABN ANNEN SANKI ABLA ABI GIBILERR MASALLAHHH DIYELIM
KIZ NE CABUK YUKLEDIN RESIMLERI BEN YUKLERLERRKEN ÇOK ZORLANIYORUM SENIN HERSEYIN PRATIKK  :k06:

GOZDECIM ALLAH KOLAYLIK VERSIN TABI ILK YAŞ OLACAGI İÇİN INSAN GERCEKTEN HEYECANLANIYOR  :hieyt: :hieyt: HADI BAKALIM AZ KALDI  :hello2: :hello2:

BU ARAD KIZ KARDESINDE PEK GUZELMIŞ SACLARI MASALLAH HEM GUR HEM SAGLIKLI GORNUYOR  :nazar:

SANA BENZEMIYOR AMA  ::)

Canımsın bebeğim eksik olma ne kadar güzel yazmışsın ve ne kadar dikkatlisin  :aferin: :opucuk:
Kız kardeşim esas babamıza benziyor bende anneme  :k06:
Valla gören abla kardeş abi kardeş sanıyor zaten ailecek dinamiğiz kahretsin  :nazar: :k06:
Bugün saçlarını kısaltmakla kısaltmamak konusunda gitti geldi kıyamıyor da ama ağırlık da yapıyorlar artık maşallah 5 insan saçı var kafasında  :nazar: :k06:
Sibelim eee işi bilcen işe gitmicen dmeişler  :ehi: TinyPic diye bir site var oraya üye oldum tüm fotolarımı yüklüyorum ordan pat pat copy-paste  :icon_thumright:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

gozdecim Allah mutlulugunuzu bozmasin cok guzelsiniz masallah  :nazar: :nazar: :nazar:

palyacodan korktum  :-ooo :-ooo :-ooo heralde tek korkan benim onlardan  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Teşekkür ederim Aynurcum  :opucuk:
O kadar da tatlı bir palyaçoydu ki anlatamam dualar bile etti çok iyi niyetliydi emin ol yakından görüp konuşsaydın korkmazdın  :k06:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Wc nin kod adı : Vedat la Cevdet  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 10 Nisan , 2011, 02:09:52
Teşekkür ederim Aynurcum  :opucuk:
O kadar da tatlı bir palyaçoydu ki anlatamam dualar bile etti çok iyi niyetliydi emin ol yakından görüp konuşsaydın korkmazdın  :k06:

ay ne guzel  :k06: ya ben niye urkuyorum onlardan  ::)

Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 10 Nisan , 2011, 02:11:16
Wc nin kod adı : Vedat la Cevdet  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Aynur psikolojik sorunların var senin ondan  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

βαlκιz

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 10 Nisan , 2011, 02:13:31
Aynur psikolojik sorunların var senin ondan  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

aynen  :toothy10: :toothy10: :toothy10: baska aciklamasi yok  :ehi: bi ara madridin merkezine gittik hamileydim 3 palyaconun kafasi varmis orda heykel sanmistim meger canlilarmis ben onlari kinci gozlerle suzerken bi bagirdilar ayyyyyyyyyyyyyyy diye bagirdim tum madrid duydu  :toothy10: :toothy10: :toothy10: kocamin kolunu mosmor etmisim oyle tutmusumki  :ehi: :ehi: :ehi: