Bebeğimonline Bebekleri :)

Başlatan gamze61, 28 Mayıs , 2009, 00:51:17

« önceki - sonraki »

♥ღвüşяαღ♥

bu sefer ecrin yandııııı saçı toka dolcak :k06:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: ♥ღвüşяαღ♥ - 31 Mart , 2011, 22:45:56
bu sefer ecrin yandııııı saçı toka dolcak :k06:
[/quot
:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

toka dolu cnm sac yokkkk

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

elifcim maşallah çok tatlı olmuş yağmur
hele 1,5 aylık kel resmine bayıldım  :k06:
nasıl döküldü okadar  saç  :-ooo
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

AyNi

maşallah yağmura çook tatlı maşallah  :nazar: :nazar: :nazar:

saç muhabbeti açılmışken, kızlar benim kızım kel doğdu sayılır, azıcık tüy gibi sarı-kızıl arasında saçları var.. sizce onlar dökülürmü? bide rengi değişirmi? kayınvalidem ısrarla saçları kesin siyah olacak diyo (halası gibi olacakmış  :BangHead: ) ama kızımın kaşı kipriği de yok, yani sarı gibi  :k06: :k06: sizce siyahlaşırmı?

elif35

Alıntı yapılan: ❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤ - 31 Mart , 2011, 23:02:56
elifcim maşallah çok tatlı olmuş yağmur
hele 1,5 aylık kel resmine bayıldım  :k06:
nasıl döküldü okadar  saç  :-ooo

teşekkür ederiz teyzesi senin yağmurda çok tatlı maşşalah ..evet dimi o kadar saç nasıl döküldü ben bile inanmadım valla yaza kadar toka takçak hale gelir inşallah bir sürü elbisesivar toka takmayınca elbise giymiş erkek gibi oluyor  :ehi: :ehi:

elif35

Alıntı yapılan: ~Ayşecik~ - 31 Mart , 2011, 23:18:37

saç muhabbeti açılmışken, kızlar benim kızım kel doğdu sayılır, azıcık tüy gibi sarı-kızıl arasında saçları var.. sizce onlar dökülürmü? bide rengi değişirmi? kayınvalidem ısrarla saçları kesin siyah olacak diyo (halası gibi olacakmış  :BangHead: ) ama kızımın kaşı kipriği de yok, yani sarı gibi  :k06: :k06: sizce siyahlaşırmı?

doğduğunda az da olsa dökülür bebeklerin saçları yağmurun saçları vardı resimdede görmüşsündür simsiyahtı şimdi yavaş yavaş kahverengiye dönmeye başladı hatta yanları biraz kumral sarı renge yakın 6-7 aylık oldumu değişir kesin rengi belirginleşir.aman kaynanalar hemen ya halaya benzetir ya amcaya yada kendine sanki onlar doğurdu bizim genlerimiz hiç yok  :caca: :caca: benim yeğenim mesela doğduğunda saçları koyu kahverengiydi 6-7 ayda sapsarı oldu şimdi 8 yaşında ve saçları sapsarı he bu arada ayçecim zeynep de çok tatlı ama nasıl bakmış öle makinenin içine içine  :k06: :k06: Allah analı babalı büyütsün

AyNi

Alıntı yapılan: elif35 - 01 Nisan , 2011, 13:27:01
Alıntı yapılan: ~Ayşecik~ - 31 Mart , 2011, 23:18:37

doğduğunda az da olsa dökülür bebeklerin saçları yağmurun saçları vardı resimdede görmüşsündür simsiyahtı şimdi yavaş yavaş kahverengiye dönmeye başladı hatta yanları biraz kumral sarı renge yakın 6-7 aylık oldumu değişir kesin rengi belirginleşir.aman kaynanalar hemen ya halaya benzetir ya amcaya yada kendine sanki onlar doğurdu bizim genlerimiz hiç yok  :caca: :caca: benim yeğenim mesela doğduğunda saçları koyu kahverengiydi 6-7 ayda sapsarı oldu şimdi 8 yaşında ve saçları sapsarı he bu arada ayçecim zeynep de çok tatlı ama nasıl bakmış öle makinenin içine içine  :k06: :k06: Allah analı babalı büyütsün

hiç sorma canım, sanki sadece halası amcası var, bende inadına aynı dayısı, aynı teyzesi diyorum  :ehi: halasınada benzesinde, ama bu kadar ısrarla herşeyini benzetmek de olmazki... ki gerçekten benzemiyo halasına... bide kızımı 'kara kızım' diye seviyo, ama kızım sarı  :toothy10: :toothy10: :toothy10: tam komedi yaa, sadece gülüp geçiyorum, ama inşallah esmer olmaz, sarı kalır diye de dua etmiyor değilim  :k06: :k06:

elif35

inşallah tamam onlarında genlerinden var ama dediğin gibi ısrarla benzetmek de olmaz ki  :ehi: çocuk babasına bile benzemiyor yani ona göre ya amcası ya halası  :ehi: :ehi: içimden diyom sanki amcasından o çocuk  :k06: :k06:

Pınar86

Elif Yağmurun saçlarını diktiğin resme bayıldım ;D

çok şirin bişey olmuş bu fıstık maşallah :nazar:

Allah bahtını açık etsin :nazar: :amin:
:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...

elif35

Alıntı yapılan: Pınar86 - 01 Nisan , 2011, 22:26:33
Elif Yağmurun saçlarını diktiğin resme bayıldım ;D

çok şirin bişey olmuş bu fıstık maşallah :nazar:

Allah bahtını açık etsin :nazar: :amin:

teşekkür ederim tatlım inşallah hepimizin ysvrulsrının bahtı açık kaderleri güzel olsun  :amin:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Elifcim Yağmurun her hali apayrı güzel maşallah benim güzel kızıma  :nazar: :nazar: :nazar:
Allahım sağlıklarını korusun daha nice güzel günlerini göstersin bizlere  :amin:

elif35

amin gözdecim bütün evlatlarımızın inşallah  :amin:

Aytii

ilkini göremedim ama ikincisi çok fena  :love9: :k06: yerim kız ben bunuuuuuuuuu

tokasınada bak kendisi gibi minicik  :love9: :love9: :love9:

yanaklaaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrrrr  maşallahhhhhhhhh :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

tam hamlık taaaammmmmmm  :hungry:

°o.O євяυ O.o°

1.si dha ballı :k06:

saol cnm bnmm :opucuk:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

EBRU 40000KERE MASALLAH YA ALLAH NAZARLARDAN ESİRGESİN CANIM YA ÇOK TATLI YA  :nazar: :nazar:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url