Bebeğimonline Bebekleri :)

Başlatan gamze61, 28 Mayıs , 2009, 00:51:17

« önceki - sonraki »

elif35

teşekkür ederiz teyzeleri kocaman olduk yaa dişimiz de çıktı abla olduk artık biz
evet herkes  kirpiklerine ve gözlerine bayılıyor yağmurun  :hungry:

--elif--

ceyhun paşada pek bi ciddi duruyo ağır abi takılıyo  :k06:
maşallah ya ne şirin bebişler bende kızımın güççük hallerini özledim   :suclu:
elifciğim yağmurda pek bi büyümüş
çok tatlı  bakıyo kirpiklerde takma gibi maşallah  :nazar:

--elif--

Alıntı yapılan: elif35 - 18 Şubat , 2011, 14:18:18
cnm iki dirhem bir çekirdek çok güzel uyumlu giyinmiş demek temiz temiz olmuş çok güzel olmuş demek
:opucuk:  :icon_thumright:

elif35

Alıntı yapılan: ¤•€ß®å®•¤ - 18 Şubat , 2011, 17:52:32
ceyhun paşada pek bi ciddi duruyo ağır abi takılıyo  :k06:
maşallah ya ne şirin bebişler bende kızımın güççük hallerini özledim   :suclu:
elifciğim yağmurda pek bi büyümüş
çok tatlı  bakıyo kirpiklerde takma gibi maşallah  :nazar:

çok teşekkür ederiz teyzesi evet türkan  şoray gbi kızımın gözleri kirpikleri  :ehi: :ehi: :nazar:

Pınar86

Elif maşallah fıstığa ya çok şirin olmuş ballı lokma olmuş :) tam yemelik :)  :nazar: :nazar: :nazar:
:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...

) SaMiRa (

kızlar teşekkür ederizz :opucuk:

hepinizin bebişleri çok tatlı rabbim hepsini bağışlasınnn :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

Lă_Tăhzen!

MASALLAH YAGMUR NASILDA BUYUMUS ÇOK TATLLI OLMUS KARA BÖCÜKK  :nazar:

elif35

saolun kızlar siizn bebişleirniz de çk tatlı maşşalah özellikle pınarcım saçları kazıtmışsınız yaa çok tatlı olmuş keltoş :-D

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

19 Şubat , 2011, 23:35:01 #4043 Son düzenlenme: 14 Nisan , 2011, 16:40:45 тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят
Bugünkü Bağdat cad.keyfimiz :) Annem kardeşim oğlum ve ben  :love9: :love9: :love9:Her ne kadar oğlum açık havayı görünce sızmış olsada çook güzeldi  :love7:

✿گสЯเ_ќĮż✿

GÖZDECİM DÖRDÜNÜZEDE  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
KOKONA SENİ  :opucuk:
RÜZGAR PAŞADA NE GÜZEL SIZMIŞ ÖYLE KUZUM BENİM  :opucuk: :opucuk:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: ✿ヅ گ@яIkıż ✿ヅ - 19 Şubat , 2011, 23:40:04
GÖZDECİM DÖRDÜNÜZEDE  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
KOKONA SENİ  :opucuk:
RÜZGAR PAŞADA NE GÜZEL SIZMIŞ ÖYLE KUZUM BENİM  :opucuk: :opucuk:

Canım benim çok teşekkür ederiz  :flowers: :flowers: :flowers: Napıyım anacım süslüyüm böyle geldi böyle gidecek  ;) Yavrum havaya hiç dayanamıyor çıkmak için dışarı deli oluyor çıktığı anda sızıyor bizi kendi halimize bırakıyor  :love9: :love9:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

gözde kokoslar kralicesisin kizzz önce ecrin sonra sen kokosluk konusunda  :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

masalllah cok tatlisinz hepinizde...ne güzel annaneyle geziyorsunuz masallah ...caddeee gelyiorum yakinda ins. :amin:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: ♥♥ SiVaSLim♥♥ - 20 Şubat , 2011, 10:21:00
gözde kokoslar kralicesisin kizzz önce ecrin sonra sen kokosluk konusunda  :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

masalllah cok tatlisinz hepinizde...ne güzel annaneyle geziyorsunuz masallah ...caddeee gelyiorum yakinda ins. :amin:
Teşekkür ederiz Sevilcim  :flowers: Gel valla gel de gözün gönlün açılsın  :ehi: :ehi: :ehi: Barış Büfe den de döner yemeği unutma  :ehi:

hüzünden_gelme

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: ne güzel bakmiş öyle aşk kokulun :opucuk: :opucuk: :opucuk:
yirim onuuu :love9: :love9: :love9:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Bu aşk kokulun tam bir minnoş olmuş ya nasıl bişi bu ya canım deli gibi öpüp ısırmak istiyorrrrrr maşallahhhh :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: