28 Nisan , 2024, 01:50:46

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bebeğimonline Bebekleri :)

Başlatan gamze61, 28 Mayıs , 2009, 00:51:17

« önceki - sonraki »

dilengisk

bakın teyzeleri biz 15 gunluk olduuuukkkk

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

βαlκιz

oyy o dudakları yerim ben maşallah maşalllah canım :nazar: :nazar: :nazar: :opucuk:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

dilengisk

valla bende yememek icin zor tutuyorum kendimi hammm yapıp yutmak istiyorum  :hungry: :hungry: :hungry: :hungry: :hungry: :hungry: :hungry: :hungry:

βαlκιz

ye canım oh en güzel anlarııı
ama insan kıyamıyokiii
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

dilengisk

daha opemedim bile sadece kafasını opuorum o da sapka varken gercekten kıyamıorum kokluorum bol bol ama nasıl esszi bi koku yapabilen varmı ki benzerini  :dontknow: :dontknow:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: chilek - 16 Şubat , 2011, 19:17:50
valla bende yememek icin zor tutuyorum kendimi hammm yapıp yutmak istiyorum  :hungry: :hungry: :hungry: :hungry: :hungry: :hungry: :hungry: :hungry:
:hungry: :hungry: :hungry: :hungry: ZATEN KARNIM FENA AC  :hungry: :hungry: :hungry: GERCI OLMASADA YINE YERIM  :laughing7: DOYAMAM  :hungry: KOKLAMAYA MASALLAHHH NE KADAR TATLI  :nazar: :nazar:  ALLAH ESIRGESIN MELEGIMI  :amin: :amin:

βαlκιz

oyy biraz daha büyüsün bak nasıl öpülüyo şappur şuppur
miss onlar missssssss

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Allahım tüm bebeğimonline bebeklerini korusun kollasın  :amin: :amin: :amin: :amin:

Dilekcim paşa 15 günde büyümüş görmeyeli  :k06:  :nazar:

Gülşah bugün senin yerinde olmayı çok isterdim ya  :sad1: Rüzgar canıma okudu yemin ederim ohh anacım aslanlar büyümüş kocaman adam olmuşlar dertler azalmıştır bir nevi darısı başımıza olsun nefret ediyorum diş olayından artık  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

Sarı peleme yirim bennnnnnn kurban olsunlarrrr saçı başı maşallah 41 bin kere  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Pınar86

Chilek maşallah paşana ciciside pek güzelmiş :) Allah analı babalı büyütsün acılarını göstermesin inşallah. :amin: :nazar:
:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...

Angel

Allahim ben bu kizi kaciricammmmmm  :love9: :love9: :love9:

cok tatli yemelik ayyy masallahhh sana pamuk prensess   :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

ayyyy halıya yatmış haline bayıldımmm ne asortik kızın war ayoll :k06:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

TSKLER CNM EVET TAM YEMELIK AMA ETI COK YOK ABLASII  :k06: :k06:

DOYUMLUK DEGILDIR YANI :k06: :k06:

KACIRAMAZSINIZ KIZIMIII  :love9:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: ❤ÜmmÜ♥EyMeN❤ - 17 Şubat , 2011, 12:57:05
ayyyy halıya yatmış haline bayıldımmm ne asortik kızın war ayoll :k06:

TSKLER CNM EVET ASORTIK KIZIM BENIM :k06:

HASRET!M S@N@

ayy cok tatlı masallah allah bagıslasın nazarım değmesin