27 Nisan , 2024, 19:20:13

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bebeğimonline Bebekleri :)

Başlatan gamze61, 28 Mayıs , 2009, 00:51:17

« önceki - sonraki »

kelebegimm

Oy kiyamam kuzumaaa nasıl gaz sancınız felan varmi

]

♣ ђคtเςє ♣

oyyyy  :love9:  :love9: yavrumun güzelliğine yakışıklılığına bakk  :love9: maşallahhhh  :nazar: :nazar: :nazar:

♣ ђคtเςє ♣

Alıntı yapılan: kelebegimm - 30 Ağustos , 2013, 20:07:22
Oy kiyamam kuzumaaa nasıl gaz sancınız felan varmi

yok canım çok rahat bi bebek bi skıntısı olmadı şükürler olsn  :amin: emziğini veriyorum ağzına beşiğine koyuyorum kendi kendine uyuyo  :k06: bi zorluğu yok  :nazar: :nazar:

♣ ђคtเςє ♣

ikiside sarı sarı tiplerine bak ya  :k06: çok tatlı oluyolar maşallahh  :nazar:

kelebegimm

Oh ne güzel canım aman nazar değmesin ama ayaklaninca felaket oluyorlar :) :) yaramazlıkta sınır yok :)

]

♣ ђคtเςє ♣

Olucak o kadar napalim sevgileri yeter kuzum :love9:

Lă_Tăhzen!

xxcansuxx

hatice kızına kocamn mşaallah ne ara 2 ay geçti ya :love9: :love9:  :nazar: :nazar

kelebeğim maş. senin oğluşda delikanlı olmuş :nazar: :nazar: :nazar: yaşında kalmamış vay be zamn ne çabuk geçiyor daha dün gibi  :love9: :love9:

özlem0609

hatıcecım kocaman masallah prensese :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: cansununda dedıgı gıbı ne cabuk gectı 2 ay,senın dogurdugun gunu hatırlıyorum :k06: :k06: :k06: :k06: bizde dogurmustuk burda :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: cok tatlı allah bagıslasın,keyfınede dıyecek yok kuzumun,yesinler her tarafını :k06: :k06: :k06:

Balböceği

Maşallah sübhanallah ikiside çok tatlı  :love9: :nazar:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

ikisinede masallah  :nazar: :love9: :love9: :love9: :love9: ikiside sari  :k06: :k06:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:nazar: :nazar: masallah kızlarr cok tatlılar yaaaaaaa :hello2: :hello2: :love7: :love7: :love9: :love9:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

♣ ђคtเςє ♣

teşekkr ederim kızlar  :opucuk:  :k06: doğan büyüyo   :muzz:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

♣ ђคtเςє ♣