27 Nisan , 2024, 23:57:45

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bebeğimonline Bebekleri :)

Başlatan gamze61, 28 Mayıs , 2009, 00:51:17

« önceki - sonraki »

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: Balböceği - 18 Temmuz , 2013, 01:17:00
Öyle canları sağolsun  :love9:

Burasıda yanıyor gece gündüz  :cildir:
bu hafta burasida sicak 26-28 derece filan darlaniyom bu sicaklik bile cok geliyo nedense  :honk: :honk: türkiyede okadar sicaga dayaniyoz burda az sicak olsa yaniyoz  :cildir:
:nazar: :nazar:

iklima

masaallah delikanlı olmuş gerçekten
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

DİLVİN

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

Balböceği

Maşallah cidden delikanlı olmuş  :nazar: :nazar:

DİLVİN

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Bluegirl

Maşallah fındık kurduna çantasını ayakkabısını yesinler   :k06:  :nazar:  :nazar:

izemsevi

sağolun teyzoşları anane babanne ne görseler alıyor

Bluegirl

Benimkilerde öyle şanslı çocuklar anane babanne yönünden  :k06:
Allah başımızdan eksik etmesin onları  :amin:

izemsevi

amin canım burda ve dışarda birçok arkadaşım kayınvalide kayınpederinden şikayetçi allaha şükürler olsunki benim ikiside çok iyiler mesela cumartesi kayınpederim vişne bulamadım demiştim pazara gitmiş vişne almış onları temzilemiş buzdolabı poşetinede koymuş nasıl sevindim baba beni utandırdın dedim ne olcak kzım elimemi yapışcak dedi hep kızım,yavrum der kayınvalidemde öyle ama annelerde eşime öyleler

Aşkk

ne güzel bizim de sadece benim taraf heyecanlı bişiler alma derdin de öbür tarafın arayıp sorduğu bile yok herkes bi değişik  :dontknow:

Bluegirl

Alıntı yapılan: izemsevi - 22 Temmuz , 2013, 14:10:52
amin canım burda ve dışarda birçok arkadaşım kayınvalide kayınpederinden şikayetçi allaha şükürler olsunki benim ikiside çok iyiler mesela cumartesi kayınpederim vişne bulamadım demiştim pazara gitmiş vişne almış onları temzilemiş buzdolabı poşetinede koymuş nasıl sevindim baba beni utandırdın dedim ne olcak kzım elimemi yapışcak dedi hep kızım,yavrum der kayınvalidemde öyle ama annelerde eşime öyleler
ne güzel maşallah Allah bozmasın  :nazar:
Bizimkilerde öyledir valide ve kayınpeder iyidir haklarını yiyemem
Her evde olduğu bazen anlaşmazlıklar oluyor tabi ama iyi insanlar yinede buna şükür
Bence herşey karşılıklı saygı ve sevgi çerçevesinde  :icon_thumright:

izemsevi

Alıntı yapılan: ~Limoni~ - 22 Temmuz , 2013, 14:30:13
Alıntı yapılan: izemsevi - 22 Temmuz , 2013, 14:10:52
ne güzel maşallah Allah bozmasın  :nazar:
Bizimkilerde öyledir valide ve kayınpeder iyidir haklarını yiyemem
Her evde olduğu bazen anlaşmazlıklar oluyor tabi ama iyi insanlar yinede buna şükür
Bence herşey karşılıklı saygı ve sevgi çerçevesinde  :icon_thumright:

kesinlikle öyle sen sever sayarsan oda büyüklüğünü yapar mesela benim kıza annem ve kayınvalide bakıyor ne mecburiyetleri var hiç bizlere bakmışlar nerdeyse30 yıl bizim için didinmişler birde çocuklarımıza bakıyorlar adamlaRIN HİÇ KENDİ HAYATLARI YOK GİBİ çok kişiden duyuyorum kayınvalide geliyor diye rahatsız oluyor oadısını felan ayırıyor eşimle zaman geçiremiyorum diye bundan şikayet ediyorsan bakıcı tutacaksın evde yalnız kalacaksın insanlar bizler için evlerini barklarını bırakıp sabahın körü geliyorsa nankörlük yapmamak lazım ha içinde fesatlık olan kayınvalide,kayınpederde vardır ama ben bu kesimin az olduğunu düşünüyorum

Balböceği

24 Temmuz , 2013, 23:22:57 #10138 Son düzenlenme: 29 Temmuz , 2013, 17:40:38 Balböceği

Buda benim cengâverim  :k06:

♣ ђคtเςє ♣

edoşş ne kadr büyümüş hako maşallah kuzuma  :nazar:  :nazar: o serin sularda bende olmak istiyorum  :ehi:  :ehi: