Bebeğimonline Bebekleri :)

Başlatan gamze61, 28 Mayıs , 2009, 00:51:17

« önceki - sonraki »

xxcansuxx

edammmm kız maşaallah bu koca delikanlı olmuş annesi  :nazar: :nazar: :nazar:
evet evet kardeş sırası gelmiş  :k06: :k06:
kurban olurum yakışıklılığa bak erkekim ya deyip duruyor...
kardeşinde küçükmüş eda maşaallah  teyze mi diyor hakan

Lă_Tăhzen!

Masallah ne yakisikli olmus oyle hakan

Benim kardesimde var boyle kucuk asel kucuk gorunce dayi falan demez abi der  :k06:

Balböceği

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 17 Temmuz , 2013, 09:29:47
edammmm kız maşaallah bu koca delikanlı olmuş annesi  :nazar: :nazar: :nazar:
evet evet kardeş sırası gelmiş  :k06: :k06:
kurban olurum yakışıklılığa bak erkekim ya deyip duruyor...
kardeşinde küçükmüş eda maşaallah  teyze mi diyor hakan
yok kız abla diyor,  :k06: pek iyi geçim edemiyorlar yalnız  :ehi:
Kardeşe gelince eşim şimdiye kadar pek istemiyordu gerçi bende istemiyordum
Şimdilerde gönlümü yapıyor bakalım hayırlısı  :k06:
İleryen aylarda hayırlı haber veririm  :suclu:

:k06:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

:nazar: :nazar:

iklima

nurcum çok tatlı kızın masaallah :nazar:
allah nazarlardan saklasin.

edacim senin hakos ne kadar büyümuş abi olma yaşı gelmiş evet.ınş hayırlisiyla senin de güzel haberlerini bekliyoruz :amin:
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

Balböceği

Sağol canım  :opucuk: şimdilik istiyoruz daha adım atmadık o yönde  :k06: nasip bakalım ne zamana  :k06:

xxcansuxx

haydi eda haydi eda haydiiiiiii  :hello2: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt:
bekliyoruz şu adımı bir at bakalım hayırlısıyla güzel haberler ver  :amin: :amin:

Balböceği

Durun kız öyle deyince bende heyecanlanıyorum  :k06: :ehi:

Eşim izine gitmeden Hako'dan bir tane daha olsun dedi  :k06: bende izine gidelim Ramazan geçsin Allah verecekse doğum yaza dogru olsun dedim  :k06: sağolsun tamam dedi  :k06:

Bu ay deneyecez bakalım  :k06: ben hep 3 yaşını doldursun derdim eşimde hep öyle derdi ne olduysa adama benide gaza getirdi  :ehi:

xxcansuxx

iyidir iyi sen doğurana kadar hakan daha büyür birde pattt ilk aydan tutacağı ne malum sen başla çalışmalara
inş. tez vakitte hayırlı zamanda gelir bebiş kokusunu özlemedin mi edaaaaaaaaaaa  :tongue3: ;)

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 18 Temmuz , 2013, 00:56:23
iyidir iyi sen doğurana kadar hakan daha büyür birde pattt ilk aydan tutacağı ne malum sen başla çalışmalara
inş. tez vakitte hayırlı zamanda gelir bebiş kokusunu özlemedin mi edaaaaaaaaaaa  :tongue3: ;)
bencede bak tecrübe konusuyor bende dahil örnek al bizi  :laughing7: :laughing7: :laughing7:

Balböceği

Valla 2 kere kaçırmadım şu yumurtlama günlerini  :ehi: :ehi:  2'si de zamanında tuttu  :ehi:
3. Üde Allah Kerim  :k06:

Eğerki Buda tutarsa işin ehli olmuşum demektir  :toothy10: :toothy10: özellikle o günlerde daha dikkatli korunuyorduk  :ehi: :ehi:

Allah büyük birde kızım olsun  :amin: :amin:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: Balböceği - 18 Temmuz , 2013, 01:01:42
Valla 2 kere kaçırmadım şu yumurtlama günlerini  :ehi: :ehi:  2'si de zamanında tuttu  :ehi:
3. Üde Allah Kerim  :k06:

Eğerki Buda tutarsa işin ehli olmuşum demektir  :toothy10: :toothy10: özellikle o günlerde daha dikkatli korunuyorduk  :ehi: :ehi:

Allah büyük birde kızım olsun  :amin: :amin:
:amin: :amin: :amin: :amin: amin cnm insallah bu sene erkek senesiydi bence seneyede kiz senesi  :binkybaby: :k06: :k06: hadi sen basla calismalara güzel zaman  :laughing7: ilk bahara gelir  :binkybaby:

Balböceği

Bende öyle istiyorum kış olmasında  :sad1: ilkbahar yaz sonbahar farketmez  :k06:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: Balböceği - 18 Temmuz , 2013, 01:09:10
Bende öyle istiyorum kış olmasında  :sad1: ilkbahar yaz sonbahar farketmez  :k06:
ecrinde benim kisindi aslinda rahat gecti ama hep evdeydim bunalmistim simdiki tam yaza denk geldi öylede istemistim dedim bide bunu deniyim  :ehi: :ehi: almanyada asiri sicak olmadigi icin idare ediyom ama sisme filan oluyo arada hic yasamamistim ecrinde  :dontknow: ama nolursa olsun deger  :binkybaby: :love9: :love9: :love9:

Balböceği

Öyle canları sağolsun  :love9:

Burasıda yanıyor gece gündüz  :cildir: