Bebeğimonline Bebekleri :)

Başlatan gamze61, 28 Mayıs , 2009, 00:51:17

« önceki - sonraki »

kelebegimm

Fatmam daha ayaklanmadilar yaa B'nde efeye pantolon felan giydiremiyorum rahat edemiyo diye
Yurumedikleri icin yakistiramiyoruz

]

@Melek Yüzlüm@

oda olabilir canımm dümdüz göremiyorum ki üstünde  :k06: bizim kızın yürümeyede niyeti yok beraber yürüyoruz ama anca

Shadowqueen

Teşekkür ederiz kızlar, Almiş sizi kocaman öpüyor   :opucuk:

asya81

:-ooo :-ooo :nazar:maşallah nede çabuk büyümüş koca kızolmuş sanki daha dün konuşuyorduk vay be ortaya çıktılar bile :nazar:

Balböceği

Bende ilk fotoya bayıldım hatta çerçevelerime as duvara Allah nazardan saklasın  :nazar:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: asya81 - 17 Mayıs , 2013, 00:19:10
:-ooo :-ooo :nazar:maşallah nede çabuk büyümüş koca kızolmuş sanki daha dün konuşuyorduk vay be ortaya çıktılar bile :nazar:

Gerçekten öyle karnımızdayken muhabbet ederdik şimdi kocaman oldular :))) Diğer arkadaşlar 2 ci bebişlere geçmiş  :k06: :k06: :k06:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: Balböceği - 17 Mayıs , 2013, 12:28:40
Bende ilk fotoya bayıldım hatta çerçevelerime as duvara Allah nazardan saklasın  :nazar:

Teşekkürler Edacım beimde favori resmim  :occasion5: :occasion5:

asya81

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 17 Mayıs , 2013, 21:32:53

Gerçekten öyle karnımızdayken muhabbet ederdik şimdi kocaman oldular :))) Diğer arkadaşlar 2 ci bebişlere geçmiş  :k06: :k06: :k06:
onlar pek cesur bacım. ben şuan almıyım :amin: :-ooo :-ooo

Shadowqueen

Alıntı yapılan: asya81 - 17 Mayıs , 2013, 22:48:48

Valla öyleler belki de ben peş peşe 2 kez hamilelik yaşladım diye cesaret edemiyorum ama Almiş hala bebek geliyor bana, biraz oda yaşasın bebekliğini ondan sonra Rabbim nasip ederse inş.  :amin: :amin:

asya81

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 17 Mayıs , 2013, 22:56:13
Alıntı yapılan: asya81 - 17 Mayıs , 2013, 22:48:48

Valla öyleler belki de ben peş peşe 2 kez hamilelik yaşladım diye cesaret edemiyorum ama Almiş hala bebek geliyor bana, biraz oda yaşasın bebekliğini ondan sonra Rabbim nasip ederse inş.  :amin: :amin:
bende cesaret edemiyoorum daha minicik geliyor banada zaten hasta kızımın hakkını bi vereyimde allahın izniyle düşünürüz allah bidaha nasip ederse gerçi beni yordu benim kız şuan korkuyorum :-ooo genç olsam kızım okula başlayana kadar beklerdim

Shadowqueen

Hayırdır canım kızının nesi var? İnan ben uzun zamandır girmediğim için çok şeyden uzak kaldım...Haklısın biraz bebekliklerini yaşasınlar doyasıya. Ben kendi yaşımı değilde kızımla çok yaşları olmasın diye düşünüyorum aslında arkadaş olsunlar birbirlerine  :k06: :k06: :k06:

toprakk

slm kızlar bu da benim canım oğlum hayatımın anlamı ...
1 bucuksenedir sitee girmiyordum özledim herkesi balböceği asya81 vs... birçok kişileri
:-ooo acaba onlar unutularmı benii
Make a pregnancy ticker

SENİNLE VAR OLDUM ,SENİNLE VARIM SIKI TUTUN ANNENE

asya81

maşallah oğlanı büyütmüşün :nazar:nerelerdesin bacım ya :caca: hoşgeldin bu arada :opucuk:

toprakk

Alıntı yapılan: asya81 - 09 Haziran , 2013, 14:11:05
maşallah oğlanı büyütmüşün :nazar:nerelerdesin bacım ya :caca: hoşgeldin bu arada :opucuk:
sağol ablası adam oldu çok sükür hoşbulduk canım
Make a pregnancy ticker

SENİNLE VAR OLDUM ,SENİNLE VARIM SIKI TUTUN ANNENE

Balböceği

Yok canım Unutmadım, maşallah kocaman olmuş bu ya  :nazar: Allah nazarlardan saklasın  :nazar: