Bebeğimonline Bebekleri :)

Başlatan gamze61, 28 Mayıs , 2009, 00:51:17

« önceki - sonraki »

muhribe

fatmam  :opucuk: :opucuk: :k06:
parka gider gitmez oraya koşuyor sporcu mu olacak nedir  :k06: :k06: :k06:

@Melek Yüzlüm@

sıpaya bak sennnn :k06: :k06: :k06: olsun tabiiii

kelebegimm

Kurban olurum seni vereneeeeeeee :love9: :love9: nese. Hic eksilmesin hep artsin kuzummmm :love7: :love7:

]

muhribe

melek100lü

:nazar: :love9: yine sporcu kimliyle minik yiğit  :love7: yerim ben seni gülen bebek  :opucuk: :love9:

muhribe

ye melek teyzesii, yanaklarını ye onun  :k06: :k06:

melek100lü

sadece yanaklarınımı  ::) heryerini yerim ben onun  :hungry: :hungry: tosuncuğum benim  :opucuk: :love9:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

bende yerim bendeeeeee  :hungry: :hungry: :hungry: :hungry: :laughing7: :laughing7: :nazar: :nazar: masallah bayiliyom böle gülec bebelere  :love7:
:nazar: :nazar:

muhribe

darısı başına gülüm  :opucuk:
oğluşun çok güleç olsun inş  :amin:

Shadowqueen

Selam arkadaşlar, uzun zamandır yokum ve Almiş'im büyüdü... Hepinizi selamlıyoruz....  :hello2: :hello2:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

masallah ya kocaman kiz olmus  :nazar: :nazar: :nazar: :love7: zaman nasil su gibi geciyo daha sanki yeni hamileydinde sohbet ederdik gibi  :k06: :k06: :k06: ikinciyi ne zaman düsünüyon cnm  :icon_scratch: bu arada yeni nikim benim gül  :laughing7: :opucuk:

kuzucuk

prensesine maaşallah canım ne güzel büyümüş  :nazar: :nazar: :nazar:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º° - 15 Mayıs , 2013, 23:38:57
masallah ya kocaman kiz olmus  :nazar: :nazar: :nazar: :love7: zaman nasil su gibi geciyo daha sanki yeni hamileydinde sohbet ederdik gibi  :k06: :k06: :k06: ikinciyi ne zaman düsünüyon cnm  :icon_scratch: bu arada yeni nikim benim gül  :laughing7: :opucuk:

Bende nick değiştiren kimseyi tanıyamadım :))) birden çok yabancı geldi burası. Eeeee tabi baya ara verince insan :) Büyüdü valla teyzesi 22 aylık olduk henüz kardeş düşünmüyorum bence daha erken gibi geliyor...Allah nasip ederse 3 yaşına girdiği zaman düşünüyorum. Bu işler birazda kısmet öncesinde kazayla falan olursa  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

kelebegimm

Maşallah ne kadar guzelllllllll Rabbim nazarlardan korusunnnn :nazar: :nazar:
Hele o ilk resime bittimmmm :love9: :love9:

]

@Melek Yüzlüm@

çok tatlıı aynen bende ilki çok begendim çok tatlı olmuş ben elbiselere taktım benim kıza hiç yakışmıyo yaaa :k06: :k06: