Bebeğimonline Bebekleri :)

Başlatan gamze61, 28 Mayıs , 2009, 00:51:17

« önceki - sonraki »

kelebegimm

]

kuzucuk

maaşallah yakışıklı prense  :nazar:  :nazar:  :nazar:  Allah bağışlasın canım  :amin:  :amin:  :amin:

kelebegimm

Aminnn canimmm darısı sana :opucuk: bakalım oğlanmi kizmi :love9: :love9:

]

mutluluk

anammmm kız bu ne tatlı olmuş böyle :nazar: :nazar: :nazar:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

masallah efe pasaya  :nazar: :nazar: gözleri cok güzel  :love7: :love7: :nazar: :nazar:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

muhribe

Aysenurum ayni babasi kiz bu  :-ooo
sana benzetemedim. :k06:
masallah pasam kocaman olmus  :nazar: :nazar:

~ERVA~

Maşallah efe paşa kocaman olmuş  :nazar: :nazar:

Bluegirl

kelebegimm

Coookkkkk saolun Saadet, Gül, esra, Betül, Miray teyzeleriii bunlar size :flowers: :flowers: :flowers:
He betulum bana hiiiiccccc benzemiyor aynı babası huyu suyuda ayniiiiii basımda bi tane azdı diom esime guluo  :ehi: :k06:

]

ORNA

maşşallah kelebeğim paşaya ne kadar büyümüş adam olmuş  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

kelebegimm

Alıntı yapılan: ORNA - 16 Nisan , 2013, 12:18:01
maşşallah kelebeğim paşaya ne kadar büyümüş adam olmuş  :opucuk: :opucuk: :opucuk:
Saol nagihancim doğan buyuyo zaman nasıl geciyo hic anlamıyorum bile :opucuk:

Masallah kuzamaaAaa yerim onun yanaklariiiiii :love9: :love9:

]

~ERVA~

~ERVA~

Buda benim minik prensesim  :love9: :love9:

ayy

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: tüm sıpacanlara :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

kelebem efem ne datlı öyle maşallah kuzumaaa :nazar: :nazar: :nazar: :love9: :love9: :love9:

gülo seninde prenses çok tatlı.hele o nasıl bir yatış yarabbim nazarlardan korusun :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :love9: :love9: :love9: :love9:

esracım senin fıstıkta harika maşallah prensesine :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :love9: :love9: :love9:

almila__

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
:love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

oyyyy maşallha kuzulara  hepsi birbirinden tatlı maşallahhhh :nazar: :nazar: :nazar:
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

boncuk gozlum(adını unuttm :-[) senın fıstık super uyumus oyle :k06: :k06: :k06: :k06: :nazar: :nazar: :flowers: