Bebeğimonline Bebekleri :)

Başlatan gamze61, 28 Mayıs , 2009, 00:51:17

« önceki - sonraki »

Balböceği

Geldi geldi  :muzz: seneye dogru  :ehi:

Bluegirl

Alıntı yapılan: Balböceği - 13 Nisan , 2013, 18:29:05
Kız bi gör pek sevdi yeni halini aynaya gidiyor kendine bakar gülüyor nanik yapıyor  :ehi:
oyy canım ya karizmatik oğlan  :k06:  :nazar:

Bluegirl

Alıntı yapılan: Balböceği - 13 Nisan , 2013, 18:29:45
Geldi geldi  :muzz: seneye dogru  :ehi:
e hadi rastgele ozaman  ;) Allah gönlüne göre versin canım  :amin:

ZéynéP.SimAy

maşallah paşama :nazar:  artık abi olmuşş  :laughing7: :laughing7:

Balböceği

Sağolun teyzeleri  :opucuk: oldu oldu da 3 yaşını doldursun hele  :k06:

ayy

maşallah hakomaaa kocaman olmuş balımm daha sırtın yere gelmez gııııı seninnn :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :love9: :love9: :love9: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

Balböceği

Yok yok gelmiyor  :ehi: :ehi:

Artık Park'ta bile kendini eğlendiriyor bana gerek duymuyor,  :nazar: çişide öğrendi yatağında artık kendi başına uyuyor  :nazar: :-ooo

Anam anam daha ne kaldı  :toothy10:

ayy

kızz askere gönderecen yakındaaaaa :-ooo :-ooo :-ooo :nazar: :nazar: :nazar: :ehi: :ehi:

Balböceği

Askerlik mi kaldı kız  :ehi: bas parayı yeter  :-\

ayy

Balböceği

Öyle valla  :ehi: neyse siz uzun uzun bakın bu oğlana zamanı gelince ünlü bir futbolcu olacak  :nazar: :muzz: :amin: :ehi:

xxcansuxx

böcüğüm maşaallah hakan paşa koca delikanlı olmuş uzun uzun baktım yanına kendi kızımı koydum 1 yaş var aralarında benimkide büyür mü    :tongue3: :tongue3:

maşallah nazardan saklasın rabbim  :amin: :amin: :amin:

Balböceği

Amah tabi büyüyecek baksana göz açıp kapayanada kadar Kocaman oldular  :nazar: :nazar:

Bizde onlarla beraber yaşlanıyoruz  :ehi:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

edacım hakan ne kadar degışmış ınanamadım sankı baska bırı olmuş cok can yakacak kerata bellı agzını burnunu yedıgım masallahhh delıkanlımı desem ne desem kı :) 2014 de patlama yasacak sanırsam :) ıkıncıyı bende 2014 dıye dusunuyorum bı aksılık olmazsa :)

Balböceği

Siboşum ya çok değişti kocaman oldu sanki  :k06:

Hadi bakalım inşallah  :muzz: :muzz: seninle beraber gün saymayı çok isterim  :amin: :muzz:

Tarih gün ver bakalm ne zaman düşünüyorsun  :ehi: