27 Nisan , 2024, 23:29:19

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bebeğimonline Bebekleri :)

Başlatan gamze61, 28 Mayıs , 2009, 00:51:17

« önceki - sonraki »

Balböceği

Zeynep kız bir ara şafak sayıyorduk ne tez doğdu da büyüyor maşallah sübhanallah  :nazar:

ZéynéP.SimAy

evet edacımm koca kız olduu vallaa ne ara bu kadar büyüdü anlamadım  :k06: :nazar:

ayy

annesininn aşkıı kuzumm yavruna maşallahhh :nazar: :nazar: :nazar: sanırım size benziyoo anenenesine çok benzettim bennn :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :opucuk: :opucuk:

nill kuzummm  kocaman olmuşş annesiii maşallah seninn kuzunudaaa :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :opucuk: :opucuk:

beteray

Selam kızlarrr bu da benim minik oğlum  :binkybaby:

Uploaded with ImageShack.us

burcum

maşallahhhhhhhhhhh kuzucuklara :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: şafaklarımızı hep birlikte saydık şimdi hep birlikte büyüdüklerini görüyoruz ALLAH a çok şükür :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

ayy

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
melih bebekte çokk tatlı annesiii rabbim uzun ömürler versin inşallahhh :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :love9: :love9: :flowers: :flowers:

almila__

oyyyy maşallah prenslere prenseslere  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

rabbim hayırlı evlat olmalarını nasip etsin sağlıcakla inşş :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar:

sukeyna

Allahım cok tatlı bebislerimiz maşallah hepsine , bende oğlumun resmini koyacağım ins bi ara 8)

Bluegirl

Maşallah sübhanallah tüm bebişlere  :nazar:
Melih bebek trafik polisi olcak herhalde hooop duurr işareti çakmış oyy yerim  :k06:  :nazar:

ZéynéP.SimAy

Alıntı yapılan: ﻪկկ ❤ ☾ - 02 Mart , 2013, 15:38:23
annesininn aşkıı kuzumm yavruna maşallahhh :nazar: :nazar: :nazar: sanırım size benziyoo anenenesine çok benzettim bennn :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :opucuk: :opucuk:

nill kuzummm  kocaman olmuşş annesiii maşallah seninn kuzunudaaa :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :opucuk: :opucuk:

ayşeciimm zeynep kız ben zeeyyneepp  :opucuk: :k06:

@Melek Yüzlüm@

uzun zamandır koymadı idim sanki fotosunuuuu buda benim kıssss

muhribe

oyyy melek melek  :nazar: :nazar: :nazar:

Allahım nazardan korusun seni  :amin:

kelebegimm

oyyy kurban olurum yaradanaaaaa
rabbim nazarlardan korusun :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

]

Balböceği

Oy kurban olurum pek tatlıymş maşallah  :nazar: kz bide şimdiki halini koy  :love9:

almila__

oyyy maşallah  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: ne güzelde uyumuş :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: