28 Nisan , 2024, 21:54:59

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bebeğimonline Bebekleri :)

Başlatan gamze61, 28 Mayıs , 2009, 00:51:17

« önceki - sonraki »

nazo-58

Alıntı yapılan: ❁ Balböceği ❁ - 09 Ocak , 2013, 15:43:32
Oy yesin teyzesi bunları  :hungry:

Allah bağışlasın  :love9: yüzleri gibi bahtları da açık olsun  :amin:

:nazar: :nazar: :nazar:

AMİN CÜMLEMİZİN bebişleerinin inş... :amin:

burcum

anaaaaa meleğim ne ara girdin maşallahhhhhhhhhhhhhh efe paşama çok değişmiş büyümüş annesi :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
nazanım maşallahhhhh paşana boncuk boncuk bakıyor :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: yaramaz olacak diyim sana :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

nazo-58

Alıntı yapılan: AŞK-I DERİN - 09 Ocak , 2013, 15:57:45
anaaaaa meleğim ne ara girdin maşallahhhhhhhhhhhhhh efe paşama çok değişmiş büyümüş annesi :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
nazanım maşallahhhhh paşana boncuk boncuk bakıyor :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: yaramaz olacak diyim sana :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

şimdiden başladık yaramazlara teyzesi :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

melek100lü

:nazar: :nazar: maaşallah umut kaan a  :opucuk: :love9: :nazar: :nazar: çok tatlı olmuş haşin erkekim  :opucuk:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Masallah pasalarin hepsine  :nazar:  :love7: hani prensesler hep erkek dolmus masallah  :k06:
:nazar: :nazar:

muhribe

gül  :opucuk: sitede paşalar çoğunlukta sanırım  :k06:

...ŞehzadEfe...

ımmmmm yiğitimmmm paşammm pamuk oğluşum hep anenin yüzünden teyzoşum yoksa biz görüşecektik seninle hatra babanın yüzünden  :caca:  :k06: :k06: :k06: maşallah paşam  :nazar: :nazar:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

muhribe

:k06: :k06: :k06: eltişim benim ne suçum var kız  :opucuk:

teşekkür ederiz canım  :opucuk:

Balböceği

Oy kurban olurum çok tatlı ya  :hungry:

Maşallah  :nazar: :nazar: ablalıkta güzel yakışır  :love9:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ❁ Balböceği ❁ - 11 Ocak , 2013, 23:00:34
Oy kurban olurum çok tatlı ya  :hungry:

Maşallah  :nazar: :nazar: ablalıkta güzel yakışır  :love9:
saol cnm hayirlisi  :amin: eci gercekten cok sevio cocuklari hatta ona bebek aldik ona mama veriyo bakiyo filan  :laughing7: simdiden alisiyo
senin artist pasada yakisir ama abilik  :ehi: :ehi: :love9:

Balböceği

melek100lü

:nazar: :nazar: bayıulıyorum ecrine maaşallah tam nutella  :opucuk: :love9: :nazar: :nazar:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: melek100lü - 12 Ocak , 2013, 15:25:58
:nazar: :nazar: bayıulıyorum ecrine maaşallah tam nutella  :opucuk: :love9: :nazar: :nazar:
saol cnm bende senin oglusa bayiliyom masallah cok seker  :love7: :nazar: :nazar: :opucuk:

ayy

kuzummmm saçlara bak sennn şirineeee :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

kocaman senin kuzu maşallah annesi  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
Allah nazarlardan saklasın :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

@Melek Yüzlüm@

anommm ecrine bak senn ne tatlı yaa yerim seni yaşınada ne az kalmışş yaa maşallahh gülcümm :nazar: :nazar:

paşalarımızda çok tatlı efemiz umut kaan ve efeyide gördüm hepsine kocamannn nazar boncugu bendenn birde öpücükk :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: