Bebeğimonline Bebekleri :)

Başlatan gamze61, 28 Mayıs , 2009, 00:51:17

« önceki - sonraki »

muhribe

aman da aman  :love9:
bahtın da yüzün gibi güzel olsun paşam benim  :love9: :amin: :nazar:

melek100lü

Alıntı yapılan: ♥ToNTiNi~HaNıM♥ - 25 Aralık , 2012, 10:23:45
aman da aman  :love9:
bahtın da yüzün gibi güzel olsun paşam benim  :love9: :amin: :nazar:

:amin: :amin: :amin: amiiin tontini teyzemiz  :opucuk: :love9: cümlemizin evladına güzel yazılar yazsın rabbim inşallah  :amin: :amin: :amin:

bnsroni

Ayyy Allah nazarlardan saklasın analı babalı büyüsün :nazar: :nazar: :nazar:
Fotolara bakınca gözlerime inanamadım tıpkı Lindamın bebişliği :-ooobu kadar olabilirdi ;D :flowers: :nazar: :nazar:

@Melek Yüzlüm@

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: ne kadar tatlı bu melek kokla benim yerime

bütün bebişler maşallah :nazar: :nazar: :nazar:

melek100lü

Alıntı yapılan: @MelekYüzlüm@ - 25 Aralık , 2012, 15:18:38
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: ne kadar tatlı bu melek kokla benim yerime

bütün bebişler maşallah :nazar: :nazar: :nazar:
,

sağol fatmacım  :opucuk: kokladım senin yerinede ohh miss  :love9: :nazar:

sudenaz85

:nazar: :nazar: :nazar:maşallah canım allah bağışlasın bizde bu günleri görecekmiyiz şimdiden merak ediyorum bebişimi :hello2:

almila__

melekcim  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

benim yerime de kokla lütfen karaböcüğü oyyyy maşalllah subhannallah çok çirkiiinnnn :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

<<AyBüKe>>

26 Aralık , 2012, 20:46:58 #9667 Son düzenlenme: 30 Aralık , 2012, 14:09:04 <<AyBüKe>>

Maşallah sübhanallah benim kızıma  :nazar: :nazar:

Kızışım Asya Nil teyzeleri  :)  :nazar: :nazar: :nazar:

@Melek Yüzlüm@

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: büyümüşte namazda kılarmışş çok şeker yaaaa :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

<<AyBüKe>>

Çok sağol teyzoşu  :opucuk:   :k06: :k06:

melek100lü

Alıntı yapılan: almila__ - 25 Aralık , 2012, 21:53:29
melekcim  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

benim yerime de kokla lütfen karaböcüğü oyyyy maşalllah subhannallah çok çirkiiinnnn :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

:opucuk: :love9: sağol teyzesi kokladım oğluşumu senin yerinede  :love9:

melek100lü

Alıntı yapılan: sudenaz85 - 25 Aralık , 2012, 21:18:56
:nazar: :nazar: :nazar:maşallah canım allah bağışlasın bizde bu günleri görecekmiyiz şimdiden merak ediyorum bebişimi :hello2:

:opucuk: sağol canım inşallah görüceksiniz  :amin: rabbim kimsenin kucanı boş bırakmasın inşallah  :amin: :amin:

melek100lü

:nazar: :love9: :opucuk:  bu öpücüklerede  asya nil için  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :nazar:

burcum

maşallahhhhhhhhhhhh asya prensesimize :nazar:

Balböceği

Oy ben seni yerim, maşallah sübhanallah  :nazar: :nazar: :love9: