Bebeğimonline Bebekleri :)

Başlatan gamze61, 28 Mayıs , 2009, 00:51:17

« önceki - sonraki »

@Melek Yüzlüm@

anommmm ne tatlı Alahım yer onu teyzesii :nazar: :nazar:  maşallah zeynepcimm  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

ยรlคภ๓คz göภlüm

maşallah... Allah analı babalı büyütsün...

ZéynéP.SimAy

Balböceği

Anam maşallah kara kuzuya  :nazar: :nazar:

Allah bağışlasın canım  :amin:

melek100lü

:nazar: :love9: :love8: :love9: yağız efem 28 günlük oldu  :opucuk: :love9: :love8: :love9: :nazar:

melek100lü

_inci_tanem_

25 Aralık , 2012, 08:58:51 #9651 Son düzenlenme: 25 Aralık , 2012, 09:00:34 _inci_tanem_
Maşallah bebişlerinize simay'da  :nazar: Yağız Efe'de  :nazar: çook şekerler maşallah  :nazar: :nazar:

ALLAH nazarlardan saklasın ikisinide sizlere bağışlasın  :amin: :amin: 

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

...ŞehzadEfe...

çirkin teyzesinin ballı kuzusu maşallah sana mis kokulum  :love9: :love9: :nazar: :nazar:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

...ŞehzadEfe...

zeynebim ne güzel bu prenses boyle kara kaşlı  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: benim yerime kokla öp annesi  :love9:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

melek100lü

:nazar: :love9: :opucuk: :love9: :nazar: :love9: maaşallah güzel Simay ımıza  :love9: :opucuk: :love9: :nazar: :love9:

melek100lü

Alıntı yapılan: _inci_tanem_ - 25 Aralık , 2012, 08:58:51
Maşallah bebişlerinize simay'da  :nazar: Yağız Efe'de  :nazar: çook şekerler maşallah  :nazar: :nazar:

:love9: :opucuk: :love9:
DARISI SENİN BEBİŞİN BAŞINA İNŞALLAH YELİZ CİM  :love9: :amin: :amin: :amin: :love9: BİZDE SENİNKİNİ SEVCEZ AZ KALDI HAYIRLISIYLA SENDE Bİ AVAZDA KURTULURSUN İNŞALLAH CANIM  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

melek100lü

Alıntı yapılan: milkadakimorinek - 25 Aralık , 2012, 08:59:32
çirkin teyzesinin ballı kuzusu maşallah sana mis kokulum  :love9: :love9: :nazar: :nazar:

:opucuk: :love9: :opucuk: SAĞOL CANIMBENİM RABBİM İSTEYEN DİLEYEN HERKESE NASİP ETSİN  :amin: :amin: :amin: :amin:  YAVRULARIMIZIN ACILARINI GÖSTERMESİN  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: melek100lü - 25 Aralık , 2012, 09:22:32
Alıntı yapılan: _inci_tanem_ - 25 Aralık , 2012, 08:58:51

:love9: :opucuk: :love9:
DARISI SENİN BEBİŞİN BAŞINA İNŞALLAH YELİZ CİM  :love9: :amin: :amin: :amin: :love9: BİZDE SENİNKİNİ SEVCEZ AZ KALDI HAYIRLISIYLA SENDE Bİ AVAZDA KURTULURSUN İNŞALLAH CANIM  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

Aminnnnnn canım inşallah  :amin: :amin: ALLAH razı olsun  :opucuk: :opucuk:

Hayırlısıyla melekcim 32.haftamız doldu çok şükür ALLAH'a sezeryan olacağız 8-9 şubat gibi kesinleşti anlayacağın hayırlısıyla inşallah  :love9: :love9: Zaman azalmaya başladı sanki  :love7:

Efeyi ve seni öpüyoruz  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

burcum

meleğim maşallahhhhhhhh paşamıza :nazar: